*** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • trasadonkad
    Grinder
    • May 2014
    • 672

    #31
    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
    See et sa elad kohtumaja kõrval võibki sind suurest jamast seekord päästa kuna kohtunik võtab sind kui omatänava poissi. Seetõttu ongi tihti kohtute vahetusläheduses olev kinnisvara väga hinnas.
    loodame

    Comment

    • EestiAA
      Vana Tegija
      • Nov 2010
      • 1132

      #32
      Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***



      Jon Stewart: Estonia is ....

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #33
        Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

        Abi või nõu vaja. Tahan osta tahvelarvutit ning olen Samsung Galaxy Tab S 10.5 ja 8.4 vahel. Eile olin raudpolt kindel, et võtan 8.4-ga aga nüüd peale reviewsid kahevahel.

        Kellegil on mõlema tahvliga (või vähemalt sarnaste ekraanisuurustega) kogemusi ning oskaks anda soovitusi, et kumba ise võtaks ja miks.

        Kasutaksin kodus ja reisidel enamasti.

        Comment

        • masterpuppet
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2094

          #34
          Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

          Mõned sätted, mis aitavad sul selgitada olukorda kohtule. Informatiivselt või nii :)

          Liiklusseadus § 93 Mootorsõidukite kategooriad

          (2) Mootorsõidukite, autorongide ja masinrongide põhikategooriad on järgmised:
          1) AM – mopeed;

          Liiklusseadus § 94 Juhtimisõigus

          (2) AM-kategooria mootorsõidukit võib juhtida ka isik, kellel on mis tahes mootorsõiduki juhtimisõigus või piiratud juhtimisõigus. AM-kategooria mootorsõiduki juhtimisõigust või piiratud juhtimisõigust ei nõuta isikult, kes on sündinud enne 1993. aasta 1. jaanuari. AM-kategooria mootorsõiduki juhtimisõigust ei nõuta isikutelt, kes olid käesoleva seaduse jõustumisel 16–17-aastased, kuni 2013. aasta 1. jaanuarini.

          Liiklusseadus § 201 Mootorsõiduki, maastikusõiduki või trammi juhtimine juhtimisõiguseta isiku poolt

          (1) Mootorsõiduki, maastikusõiduki või trammi juhtimise eest vastava kategooria mootorsõiduki või trammi juhtimisõiguseta isiku poolt –
          karistatakse rahatrahviga kuni 100 trahviühikut või arestiga.

          1 trahviühik võrdub 4 eurot. Seega jätad sa midagi selgitamata või on politseiolnu loll. Viimast kahtlen

          Comment

          • -andres-
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4546

            #35
            Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            Abi või nõu vaja. Tahan osta tahvelarvutit ning olen Samsung Galaxy Tab S 10.5 ja 8.4 vahel. Eile olin raudpolt kindel, et võtan 8.4-ga aga nüüd peale reviewsid kahevahel.

            Kellegil on mõlema tahvliga (või vähemalt sarnaste ekraanisuurustega) kogemusi ning oskaks anda soovitusi, et kumba ise võtaks ja miks.

            Kasutaksin kodus ja reisidel enamasti.
            Pikk ütles, et ta valiks nendest iPad'i.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #36
              Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

              Algselt postitas -andres- Vaata postitust
              Pikk ütles, et ta valiks nendest iPad'i.
              Aga mis paks ütles?

              Comment

              • lont
                Jube Noob
                • Jan 2009
                • 112

                #37
                Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                Algselt postitas privador Vaata postitust
                Sõitsin autoga ja olen 2x kesklinnas saanud europargist 2x30 trahvi. Ei ole nagu huvi neile maksta. Kuskilt lugesin, et nende tegevus ebaseaduslik
                Kuidas toimida?Võtta pädev jurist, kes selliste asjadega tegelenud ja and loobuvad juba ise case-st? V üldse eirata?
                kas maksta 60euri parklale ja olla kindel et asi lahendatud vs maksta oluliselt rohkem kui 60 euri advokaadile, käia kohal seletamas, paberimajandus jne kus tulemus pole garanteeritud, et olukord laheneb.....hmm raske valik

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #38
                  Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Abi või nõu vaja. Tahan osta tahvelarvutit ning olen Samsung Galaxy Tab S 10.5 ja 8.4 vahel. Eile olin raudpolt kindel, et võtan 8.4-ga aga nüüd peale reviewsid kahevahel.

                  Kellegil on mõlema tahvliga (või vähemalt sarnaste ekraanisuurustega) kogemusi ning oskaks anda soovitusi, et kumba ise võtaks ja miks.

                  Kasutaksin kodus ja reisidel enamasti.
                  Pole vaja enam. Ostsin 10.5 tollise.

                  Comment

                  • Pythagoras
                    Grinder
                    • Apr 2012
                    • 589

                    #39
                    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                    Algselt postitas privador Vaata postitust
                    Sõitsin autoga ja olen 2x kesklinnas saanud europargist 2x30 trahvi. Ei ole nagu huvi neile maksta. Kuskilt lugesin, et nende tegevus ebaseaduslik
                    Kuidas toimida?Võtta pädev jurist, kes selliste asjadega tegelenud ja and loobuvad juba ise case-st? V üldse eirata?
                    Ära torgi seda teemat lihtsalt, midagi ei juhtu. Tätte garantii

                    Comment

                    • privador
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3951

                      #40
                      Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                      kas maksta 60euri parklale ja olla kindel et asi lahendatud vs maksta oluliselt rohkem kui 60 euri advokaadile, käia kohal seletamas, paberimajandus jne kus tulemus pole garanteeritud, et olukord laheneb.....hmm raske valik
                      Asi pole 60 euris. Kui nad teevad ebaseaqduslikku äri siis see oleks nagu altkäemaks ja toetaks ebaseaduslikku äritegevust. Jurist maksab-selge see. Kohtulahendid on olemas ja ega nad ka viitsi niismaa minna kohtusse lutti saama(makstes sealjuures juures kõik kulud)

                      Comment

                      • ristijeesus
                        Klubi Liige
                        • Oct 2009
                        • 2533

                        #41
                        Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                        Näita mulle ka kohtulahendit kus on kirjas, et eraparklad ajavad ebaseaduslikku äri. Euro/Citypargi äris pole midagi ebaseaduslikku. See, kas nende parklas tahvli alt läbisõitmine loetakse parkimistingimustega nõustumiseks ja lepingu sõlmimiseks on juba teine teema. Ja see pole ka mu teada veel päris selgeks kohtus vaieldud.

                        Comment

                        • tiigrikutsu
                          Grinder
                          • Oct 2011
                          • 522

                          #42
                          Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                          See on leppetrahv, aga kasu sellest väga pole, kuni nad sinu kontaktandmeid ei tea.


                          Edit: küll aga võivad nad mitmeid kordi maksmata jätmise eest su auto rehvi lukku panna ja siis ei jää sul muud üle kui politsei või mõni asjapulk kohale kutsuda, tavaliselt saavad siis ka su andmed teada.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #43
                            Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                            Kes muid alafoorumeid ei loe - tänasest rahade vahetamine ja stakemine lubatud: http://www.pokkeriprod.com/2014/09/0...aevikud-vabad/

                            Väga hea ajastus enne algavat WCOOP-i.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #44
                              Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                              Venemaalt tulnud tundmatud isikud võtsid täna hommikul kell 9 Eesti territooriumil Luhamaa piiripunkti läheduses vabaduse teenistuskohuseid täitnud kaitsepolitseinikult ja viisid ta füüsilist jõudu kasutades relva ähvardusel Venemaale.


                              wtf nagu

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #45
                                Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                                Uus taktika. Ükshaaval tehakse riik eestlastest tühjaks.

                                Comment

                                Working...