*** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***
Collapse
X
-
-
Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***
Jon Stewart: Estonia is ....
Comment
-
Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***
Abi või nõu vaja. Tahan osta tahvelarvutit ning olen Samsung Galaxy Tab S 10.5 ja 8.4 vahel. Eile olin raudpolt kindel, et võtan 8.4-ga aga nüüd peale reviewsid kahevahel.
Kellegil on mõlema tahvliga (või vähemalt sarnaste ekraanisuurustega) kogemusi ning oskaks anda soovitusi, et kumba ise võtaks ja miks.
Kasutaksin kodus ja reisidel enamasti.
Comment
-
Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***
Mõned sätted, mis aitavad sul selgitada olukorda kohtule. Informatiivselt või nii :)
Liiklusseadus § 93 Mootorsõidukite kategooriad
(2) Mootorsõidukite, autorongide ja masinrongide põhikategooriad on järgmised:
1) AM – mopeed;
Liiklusseadus § 94 Juhtimisõigus
(2) AM-kategooria mootorsõidukit võib juhtida ka isik, kellel on mis tahes mootorsõiduki juhtimisõigus või piiratud juhtimisõigus. AM-kategooria mootorsõiduki juhtimisõigust või piiratud juhtimisõigust ei nõuta isikult, kes on sündinud enne 1993. aasta 1. jaanuari. AM-kategooria mootorsõiduki juhtimisõigust ei nõuta isikutelt, kes olid käesoleva seaduse jõustumisel 16–17-aastased, kuni 2013. aasta 1. jaanuarini.
Liiklusseadus § 201 Mootorsõiduki, maastikusõiduki või trammi juhtimine juhtimisõiguseta isiku poolt
(1) Mootorsõiduki, maastikusõiduki või trammi juhtimise eest vastava kategooria mootorsõiduki või trammi juhtimisõiguseta isiku poolt –
karistatakse rahatrahviga kuni 100 trahviühikut või arestiga.
1 trahviühik võrdub 4 eurot. Seega jätad sa midagi selgitamata või on politseiolnu loll. Viimast kahtlen
Comment
-
Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***
Pikk ütles, et ta valiks nendest iPad'i.Algselt postitas ranka Vaata postitustAbi või nõu vaja. Tahan osta tahvelarvutit ning olen Samsung Galaxy Tab S 10.5 ja 8.4 vahel. Eile olin raudpolt kindel, et võtan 8.4-ga aga nüüd peale reviewsid kahevahel.
Kellegil on mõlema tahvliga (või vähemalt sarnaste ekraanisuurustega) kogemusi ning oskaks anda soovitusi, et kumba ise võtaks ja miks.
Kasutaksin kodus ja reisidel enamasti.
Comment
-
Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***
Aga mis paks ütles?Algselt postitas -andres- Vaata postitustPikk ütles, et ta valiks nendest iPad'i.
Comment
-
Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***
kas maksta 60euri parklale ja olla kindel et asi lahendatud vs maksta oluliselt rohkem kui 60 euri advokaadile, käia kohal seletamas, paberimajandus jne kus tulemus pole garanteeritud, et olukord laheneb.....hmm raske valikAlgselt postitas privador Vaata postitustSõitsin autoga ja olen 2x kesklinnas saanud europargist 2x30 trahvi. Ei ole nagu huvi neile maksta. Kuskilt lugesin, et nende tegevus ebaseaduslik
Kuidas toimida?Võtta pädev jurist, kes selliste asjadega tegelenud ja and loobuvad juba ise case-st? V üldse eirata?
Comment
-
Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***
Pole vaja enam. Ostsin 10.5 tollise.Algselt postitas ranka Vaata postitustAbi või nõu vaja. Tahan osta tahvelarvutit ning olen Samsung Galaxy Tab S 10.5 ja 8.4 vahel. Eile olin raudpolt kindel, et võtan 8.4-ga aga nüüd peale reviewsid kahevahel.
Kellegil on mõlema tahvliga (või vähemalt sarnaste ekraanisuurustega) kogemusi ning oskaks anda soovitusi, et kumba ise võtaks ja miks.
Kasutaksin kodus ja reisidel enamasti.
Comment
-
Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***
Ära torgi seda teemat lihtsalt, midagi ei juhtu. Tätte garantiiAlgselt postitas privador Vaata postitustSõitsin autoga ja olen 2x kesklinnas saanud europargist 2x30 trahvi. Ei ole nagu huvi neile maksta. Kuskilt lugesin, et nende tegevus ebaseaduslik
Kuidas toimida?Võtta pädev jurist, kes selliste asjadega tegelenud ja and loobuvad juba ise case-st? V üldse eirata?
Comment
-
Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***
Asi pole 60 euris. Kui nad teevad ebaseaqduslikku äri siis see oleks nagu altkäemaks ja toetaks ebaseaduslikku äritegevust. Jurist maksab-selge see. Kohtulahendid on olemas ja ega nad ka viitsi niismaa minna kohtusse lutti saama(makstes sealjuures juures kõik kulud)kas maksta 60euri parklale ja olla kindel et asi lahendatud vs maksta oluliselt rohkem kui 60 euri advokaadile, käia kohal seletamas, paberimajandus jne kus tulemus pole garanteeritud, et olukord laheneb.....hmm raske valik
Comment
-
Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***
Näita mulle ka kohtulahendit kus on kirjas, et eraparklad ajavad ebaseaduslikku äri. Euro/Citypargi äris pole midagi ebaseaduslikku. See, kas nende parklas tahvli alt läbisõitmine loetakse parkimistingimustega nõustumiseks ja lepingu sõlmimiseks on juba teine teema. Ja see pole ka mu teada veel päris selgeks kohtus vaieldud.
Comment
-
Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***
See on leppetrahv, aga kasu sellest väga pole, kuni nad sinu kontaktandmeid ei tea.
Edit: küll aga võivad nad mitmeid kordi maksmata jätmise eest su auto rehvi lukku panna ja siis ei jää sul muud üle kui politsei või mõni asjapulk kohale kutsuda, tavaliselt saavad siis ka su andmed teada.
Comment
-
Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***
Kes muid alafoorumeid ei loe - tänasest rahade vahetamine ja stakemine lubatud: http://www.pokkeriprod.com/2014/09/0...aevikud-vabad/
Väga hea ajastus enne algavat WCOOP-i.
Comment
-
Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***
Uus taktika. Ükshaaval tehakse riik eestlastest tühjaks.Algselt postitas ranka Vaata postitust
Comment
Comment