*** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #76
    Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

    Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
    No külamutid, mis värskeimad sauna tagused kõlakad on?
    Rullis tuleb alati mustale panna & baccaratis martingale töötab.

    Comment

    • BlackWerewolfGenie
      Kahtlustatav Pettus(t)es
      • Sep 2013
      • 2145

      #77
      Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

      Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
      Rullis tuleb alati mustale panna & baccaratis martingale töötab.
      Sounds like fun, proovin järele ja annan teada kuidas läks.

      Mis poolse varbaga muidu videoslotis uusi spinne klõpsida tuleks, et rohkem peale pritsiks?

      Comment

      • Juhhei
        Jube Noob
        • Jul 2009
        • 154

        #78
        Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

        Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
        Sounds like fun, proovin järele ja annan teada kuidas läks.

        Mis poolse varbaga muidu videoslotis uusi spinne klõpsida tuleks, et rohkem peale pritsiks?

        Poldiga obv

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #79
          Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

          + Olümpsis on hetkel mingi uus masin, 3D slot ja tutvustamise korras on see rigged, viskab ilgelt peale.

          Comment

          • karupoeg
            Pokkerihai
            • Jun 2012
            • 3823

            #80
            Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

            Kellelgi 3-4 toalist kvaliteetsemat (päris marmorist prill-laud ei pea olema, aga õliste kardulate lõhna ka ei taha) korterit Tallinna kesklinna piirkonnas ei ole üürida? Otse omanikult sooviks.

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #81
              Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

              Juhuks kui ei tea, siis palju otse omanikult kortereid leiab Facebooki kommuunist "Üürikorterid Tallinnas".

              Comment

              • karupoeg
                Pokkerihai
                • Jun 2012
                • 3823

                #82
                Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                Juhuks kui ei tea, siis palju otse omanikult kortereid leiab Facebooki kommuunist "Üürikorterid Tallinnas".
                ty, aga ei leidnud sealt ka :(.

                Lihtsalt nii lamp tundub ligi tuhat eur maksta vahendustasu mingile suvalisele pifile (hää küll - suure tõenäosusega tal küll hea säärejooks, aga erilist tolku sellest ka ei ole).

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #83
                  Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

                  I feel you, bro.

                  Re: korterite üürimine. Tänasest 1a ja 4 kuud oma korteris Türil elanud, arvestasin just, et Tallinnas oleks selle aja peale omanikule renti maksnud 1/3 praeguse korteri ostuhinnast :P

                  Comment

                  • Herbert Sammal
                    Jube Noob
                    • Jul 2013
                    • 165

                    #84
                    Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

                    Kuskil ringles see info, et maaklerile "korteri näitamise eest" tasu peaks korteriomanik maksma. On keegi seda nõudnud ka? Lol mul üks tuttav kunagi üritas, mille peale üürileandja ütles, et siis tuleb lihtsalt ettemaksu tõsta maakleritasu võrra.

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #85
                      Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

                      Kui maakleri ja omanikun vahel mingit lepingut ei ole, võid üle küsida, siis on maakleritasu nagu Cityparki parkimine, sa ei pea seda tegema, sest sul pole ka maakleriga mingit lepingut sõlmitud... tõstad rahulikult maakleri ukse taha ja sõlmid omanikuga lepingu nagu kord ja kohus.

                      Comment

                      • nikitheone
                        Mr. Puujalg
                        • Aug 2009
                        • 6446

                        #86
                        Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

                        Algselt postitas Herbert Sammal Vaata postitust
                        Kuskil ringles see info, et maaklerile "korteri näitamise eest" tasu peaks korteriomanik maksma. On keegi seda nõudnud ka? Lol mul üks tuttav kunagi üritas, mille peale üürileandja ütles, et siis tuleb lihtsalt ettemaksu tõsta maakleritasu võrra.
                        seaduse järgi peaks maksma see, kes teenust tellib. küsimus - kas tellib üürileandja või üürilevõtja? http://uudised.err.ee/v/eesti/6c0fdf...2-59f72d445862
                        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #87
                          Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

                          Milleks üldse maaklereid on vaja (v.a. kui oled laisk/hõivatud ja ise ei viitsi näidata)? Mingit background checki ei tehta, suvalt antakse nagunii esimesele inimesele kes maksab ja tingimised-värgid käiks ilma vahelülita palju kiiremini. See leping on ka ülilihtne, korra läbi teinud selle protsessi siis prindid netist lihtsalt basic lepingu välja ja ongi kõik. City24 oskab iga lammas ise kuulutuse panna.

                          Comment

                          • Herbert Sammal
                            Jube Noob
                            • Jul 2013
                            • 165

                            #88
                            Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

                            Aga ehk keegi oskab selle kohta infot jagada, et kui palju loevad n.n. suusõnalised kokkulepped? Näiteks kui kingitakse kinkelepinguga krunt+hooned isikule X.. isikute C, V ja B poolt. Noh, nagu niisama. Hiljem hakkab pihta, et C, V ja B hakkavad rääkima igale 1/3 kinnisvara väärtusest maksmisest. Kuna olla kokkulepe suuliselt, et nemad on mõtteliselt omanikud. Kinkelepingus midagi selle kohta kirjas pole. Võib üle "selle samuse" hüppama saata?

                            Comment

                            • karupoeg
                              Pokkerihai
                              • Jun 2012
                              • 3823

                              #89
                              Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

                              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                              Milleks üldse maaklereid on vaja (v.a. kui oled laisk/hõivatud ja ise ei viitsi näidata)?
                              vaja oleks seda siis, kui keegi reaalselt nende teenust telliks/tellib.

                              praeguses olukorras lendab aga mingi 25 aastane piff (kes on omast arust liiga hot, et maxima kassas töötada) või geeltukaga urban metroseksuaal oma fake keep smilinguga igale "otse omanikult" pakkujale peale ning ütleb, et teeb omaniku jaoks töö tasuta ära (klientidega suhtlus jne). ja üürnik on nagu see kaamel, kes peab sellist prostitutsiooni doteerima.

                              max tilti ajab ikka selline asi.
                              Last edited by karupoeg; 14.07.14, 10:45.

                              Comment

                              • Pythagoras
                                Grinder
                                • Apr 2012
                                • 589

                                #90
                                Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

                                kui kellelgi PT4 litsentsi müüa, siis olen huvitatud

                                Comment

                                Working...