Re: Ametlik Naiste kiitmis- ja kirumisnurk
Ükskord sõitsin Pärnu linnaliinibussis temaga ja seal ta nägi välja küll nagu konn. + see muusika mida ta teeb...ohjah. (kahju, et siin seda "süda paha" smaili pole).
Ükskord sõitsin Pärnu linnaliinibussis temaga ja seal ta nägi välja küll nagu konn. + see muusika mida ta teeb...ohjah. (kahju, et siin seda "süda paha" smaili pole).
:D


Comment