Re: Ametlik Naiste kiitmisnurk(ebasobiv tööl vaatamiseks)
oeh john.. mis sa seal kilides nii head näed... esikeks kehad juba kehvemad kui valgetel/latiinodel , rääkmiata nägudest vms(ok on tõesti erandeid aga üldjoontes).. sama kehtib mustade kohta.. Sorry..
oeh john.. mis sa seal kilides nii head näed... esikeks kehad juba kehvemad kui valgetel/latiinodel , rääkmiata nägudest vms(ok on tõesti erandeid aga üldjoontes).. sama kehtib mustade kohta.. Sorry..
Kuidas on üleüldse võimalik teise inimese maitse meelt kritiseerida?
E: ja asiaadid ei ole fotogeenilised. Ma ei uskunud seda, kui spewmonkey mulle kunagi ütles, aga kui näed inimest päriselus ja fotol, siis nad erinevad kui öö ja päev.
Comment