Ametlik Naiste kiitmisnurk(ebasobiv tööl vaatamiseks)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #211
    Re: Ametlik Naiste kiitmis- ja kirumisnurk

    Grinderite hella hinge soojendajaks...

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #212
      Re: Ametlik Naiste kiitmis- ja kirumisnurk

      tra, minu arust ilusamad naised on põhjamaades, eesti, rootsi, norra JA OKEI, NATUKENE KA SOOME :-[
      omal ajal käisime rootsis võistlustel.
      igal aastal, juulis, toimus seal maailma suurim noorte jalgpalli festival/turniir ning kui avamisel või koolimajades sai ööbitud...sis noh, oi sa vana viikingi vänt, mis naised....MIS NAISED NOH...

      aga kui peab valima konkreetse rahvuse/riigi, siis 100000000% et rootslannad on parimad, täielik poti royal flush , igasugune vaidlemine on siinkohal täielik jama, sest kui teil on soov vastu vaielda, siis ma väidan seda et te pole käinud rootsis (käimise all ma mõtlen seal olemist vähemalt 72h !)

      Comment

      • KeRRRt
        Grinder
        • May 2009
        • 774

        #213
        Re: Ametlik Naiste kiitmis- ja kirumisnurk

        nõus sinuga kokakoola, et rootsi naised kõige ilusamad. järgnevad eesti pliksid ja siis mõned läti piffid.

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #214
          Re: Ametlik Naiste kiitmis- ja kirumisnurk

          Algselt postitas KeRRRt
          nõus sinuga kokakoola, et rootsi naised kõige ilusamad. järgnevad eesti pliksid ja siis mõned läti piffid.
          rohvel @ mõned

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #215
            Re: Ametlik Naiste kiitmis- ja kirumisnurk

            Seitse õde rootsist...

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • taipupole
              Lõpuboss
              • Oct 2008
              • 2181

              #216
              Re: Ametlik Naiste kiitmis- ja kirumisnurk

              Rumal jutt jätta. Kõige ilusamad naised on ülekaalukalt Eestis, edasi on juba tossup paari teise riigi vahel.

              Comment

              • ment52
                Politseidokumendiga kusjuures!
                • Oct 2008
                • 1270

                #217
                Re: Ametlik Naiste kiitmis- ja kirumisnurk

                Algselt postitas alaska
                Seitse õde rootsist...

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                Keeley Hazell on inglane

                Comment

                • antnx
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3102

                  #218
                  Re: Ametlik Naiste kiitmis- ja kirumisnurk

                  Eesti naised on ilusad aga nendega on ka kõige raskem

                  Comment

                  • Svenza
                    Svetlana aka Buldooser
                    • Oct 2008
                    • 3591

                    #219
                    Re: Ametlik Naiste kiitmis- ja kirumisnurk

                    Algselt postitas taipupole
                    Rumal jutt jätta. Kõige ilusamad naised on ülekaalukalt Eestis, edasi on juba tossup paari teise riigi vahel.
                    WRONG!
                    Eestis olid väga ilusad naised 10 aastat tagasi. Praegu on kõvasti kvaliteet kannatada saanud. Heaoluühiskond, burksid, alko, narko. Paksuks on läinud Eesti naised ja ei tee enam nii palju trenni. Ja ülbeks ka, pidevalt kuulen kuidas nad iseenda kohta räägivad kui ilusad nad on, tegelikult on rämedad põrsad.
                    1. Rootsi (teh nutzzz)
                    2.-3. Venemaa- Ukraina
                    Ma ei teagi kuhu Eesti liigitada. Top 10 kindlasti mitte. Käige maailmas ringi ja vaadake kui palju ilusaid naisi ringi liigub. Kolumbias pidid ka väga ilusad olema, selle kohta ei tea aind rääkida, kuna ise pole käinud.

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #220
                      Re: Ametlik Naiste kiitmis- ja kirumisnurk

                      Kaldun ka arvama, et venemaa pool ilusamad. Ma rootsis mingi 4x käinud aga alati selle lolli 3 päevase laeva reisiga, seal ju jõuab ainult linnapeal korra käija ja siis olen näinud ainult 1 ilusat naist, aga see võttis küll karbi lahti ;D Me sõbraga rääkisime tükk aega hiljem, et oli alles naiska.

                      Comment

                      • Rigged
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2535

                        #221
                        Re: Ametlik Naiste kiitmis- ja kirumisnurk

                        Peab ka nõustuma, vene naised on....(Y) :o

                        Comment

                        • Uniquest
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 615

                          #222
                          Re: Ametlik Naiste kiitmis- ja kirumisnurk

                          Venelased jah.

                          Käin linna peal (eriti mõnikord Tallinnas käies) ja 80% naistest kes silma jäävad, kuulen, räägivad mööda minnes vene keelt.

                          Hakkan juba mõtlema, et oleks pidanud ise ka vene keelt õppima koolis. ;D

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #223
                            Re: Ametlik Naiste kiitmis- ja kirumisnurk

                            Algselt postitas Uniquest
                            Venelased jah.

                            Käin linna peal (eriti mõnikord Tallinnas käies) ja 80% naistest kes silma jäävad, kuulen, räägivad mööda minnes vene keelt.

                            Hakkan juba mõtlema, et oleks pidanud ise ka vene keelt õppima koolis. ;D
                            Ma sellepärast räägin, et mul enda naine ka pool venelane ;D

                            Comment

                            • muhkLionu
                              Grinder
                              • Jan 2009
                              • 522

                              #224
                              Re: Ametlik Naiste kiitmis- ja kirumisnurk

                              Teete elu keeruliseks iseendal. Kes esimene, kes kümnes....

                              1. Oma naine mul kõige ilusam
                              2. Rest of the world

                              Comment

                              • antnx
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3102

                                #225
                                Re: Ametlik Naiste kiitmis- ja kirumisnurk

                                Oma naine alati kõige ilusam. Kuniks järgmise leiad :D

                                Comment

                                Working...