Ametlik Naiste kiitmisnurk(ebasobiv tööl vaatamiseks)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #151
    Re: Ametlik Naiste kiitmis- ja kirumisnurk

    See energilise naise oma oli ju nali! Aga võiks panna ikkagi ju!

    Comment

    • jrgn hell
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 3328

      #152
      Re: Ametlik Naiste kiitmis- ja kirumisnurk



      gotta love tennis

      Comment

      • K2snakas
        Pokkerihai
        • Feb 2009
        • 2388

        #153
        Re: Ametlik Naiste kiitmis- ja kirumisnurk

        sellepärast tal nii palju neid särke seal seljas ongi:D

        Comment

        • privador
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3951

          #154
          Re: Ametlik Naiste kiitmis- ja kirumisnurk

          Mis selle tennisisti nimi oligi?

          Comment

          • kivisaba
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2514

            #155
            Re: Ametlik Naiste kiitmis- ja kirumisnurk

            fap fap fap

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #156
              Re: Ametlik Naiste kiitmis- ja kirumisnurk

              Algselt postitas jrgn hell


              gotta love tennis
              Sellised tissimammutid pole kindlasti minu maitsele ja krt mul naine ajas just kohvi klaviatuuri peale >:(

              Edit: ja kõik tennise naised on üli koledad, võbolla mõni üksik on kabedam, mõni venelane aga jah nagu mehed näevad välja.

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #157
                Re: Ametlik Naiste kiitmis- ja kirumisnurk

                Algselt postitas privador
                Mis selle tennisisti nimi oligi?
                Simona Halep

                Comment

                • BuildUp
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2547

                  #158
                  Re: Ametlik Naiste kiitmis- ja kirumisnurk

                  Algselt postitas TIGRANO
                  Sellised tissimammutid pole kindlasti minu maitsele ja krt mul naine ajas just kohvi klaviatuuri peale >:(

                  Edit: ja kõik tennise naised on üli koledad, võbolla mõni üksik on kabedam, mõni venelane aga jah nagu mehed näevad välja.
                  No C-korv peab ju ikka olema!

                  Comment

                  • rynno
                    Grinder
                    • Feb 2009
                    • 511

                    #159
                    Re: Ametlik Naiste kiitmis- ja kirumisnurk

                    too on D+ fo sho

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #160
                      Re: Ametlik Naiste kiitmis- ja kirumisnurk

                      z6 ilmselt

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #161
                        Re: Ametlik Naiste kiitmis- ja kirumisnurk

                        Algselt postitas TIGRANO
                        Sellised tissimammutid pole kindlasti minu maitsele ja krt mul naine ajas just kohvi klaviatuuri peale >:(

                        Edit: ja kõik tennise naised on üli koledad, võbolla mõni üksik on kabedam, mõni venelane aga jah nagu mehed näevad välja.
                        Naine sellepärast ajaski kohvi su klavripeale, kuna käid selliseid teemasid lugemas :D

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #162
                          Re: Ametlik Naiste kiitmis- ja kirumisnurk

                          Algselt postitas ranka
                          Naine sellepärast ajaski kohvi su klavripeale, kuna käid selliseid teemasid lugemas :D
                          Hahah, sellepeale ma ei tulnud ;D

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #163
                            Re: Ametlik Naiste kiitmis- ja kirumisnurk

                            Algselt postitas TIGRANO
                            Hahah, sellepeale ma ei tulnud ;D
                            Ja vaata, et sa sellest nüüd ilusti õppust võtad. muidu sattub kohv järgmine kord millegi hoopis olulisema peale.

                            Comment

                            • privador
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3951

                              #164
                              Re: Ametlik Naiste kiitmis- ja kirumisnurk


                              Meie foorumi kasutaja aktsioonis:)http://www.ohtuleht.ee/inc/image.aspx?id=122502

                              Comment

                              • Tigrano
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 7614

                                #165
                                Re: Ametlik Naiste kiitmis- ja kirumisnurk

                                Algselt postitas privador
                                Meie foorumi kasutaja aktsioonis:)http://www.ohtuleht.ee/inc/image.aspx?id=122502
                                Kes see aktsioonis on, ei tunnegi kohe ;D

                                Comment

                                Working...