*** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #376
    Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

    km=kommimaks. Üldiselt sarnaneb ta suuruselt käibemaksuga ehk 3x0.99=2.97

    Comment

    • Romka
      Pokkerihai
      • Mar 2009
      • 1544

      #377
      Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

      Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
      Midagi sellist mõtled?

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
      Algselt postitas redddman10 Vaata postitust
      male nurse obv

      Female ikka aga olemas ka vist.

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #378
        Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

        Wtf... eelmine kuu tuli kommunaalide eest arve , oli miinuses , õeldi et olen varem liiga palju maksnud ... nüüd õeldi et nende poolne viga , arvutasid valesti midagi vms ja panid eelmise kuu eest mulle 20 euri viivist ka peale O_O (pean see kuu siis kahe kuu arve maksma + viivis)

        Comment

        • karupoeg
          Pokkerihai
          • Jun 2012
          • 3823

          #379
          Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

          Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
          Wtf... eelmine kuu tuli kommunaalide eest arve , oli miinuses , õeldi et olen varem liiga palju maksnud ... nüüd õeldi et nende poolne viga , arvutasid valesti midagi vms ja panid eelmise kuu eest mulle 20 euri viivist ka peale O_O (pean see kuu siis kahe kuu arve maksma + viivis)
          viivise koha pealt saadaks küll ühistu üle johnsoni

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #380
            Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

            (4) Majandamiskulude maksmisega viivitamisel võib korteriühistu juhatus nõuda korteriomanikult viivist kuni 0,07 protsenti maksmata jäänud summalt päevas iga viivitatud kalendripäeva eest majandamiskulude maksmise kuule järgneva kuu esimesest kuupäevast arvates.

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #381
              Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

              Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
              (4) Majandamiskulude maksmisega viivitamisel võib korteriühistu juhatus nõuda korteriomanikult viivist kuni 0,07 protsenti maksmata jäänud summalt päevas iga viivitatud kalendripäeva eest majandamiskulude maksmise kuule järgneva kuu esimesest kuupäevast arvates.
              Ja aga kui nad üks kuu ütlesid et mul ette makstud , ma saatsin veel maili et kas kindlalt on , nad ütlesid et mhm...see kuu ütlevad et sorry my bad , maksa eelmine kuu ka ära + viivist panime ka nats

              Comment

              • karupoeg
                Pokkerihai
                • Jun 2012
                • 3823

                #382
                Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                põhimõtte pärast vaidleks sellise asja lõpuni. Isegi kui seadused ei ole minu poolt (mis on unlikely, sest see oleks lihtsalt nii retarded).

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #383
                  Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                  Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                  põhimõtte pärast vaidleks sellise asja lõpuni. Isegi kui seadused ei ole minu poolt (mis on unlikely, sest see oleks lihtsalt nii retarded).
                  Ma for fun rohkem saatsin jah maili neile , arve maksin ära juba muidu lol , panin alles nüüd tähele et viivis oli ka >.<

                  Comment

                  • trasadonkad_vana
                    Bännitud
                    • Apr 2014
                    • 8

                    #384
                    Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                    Algselt postitas Looper Vaata postitust
                    Oli tore :) 1st place

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                    Kas võib küsida, et miks neid märke seal kasutatakse? Et paned mängus sildi teisele mängijale aga mille jaoks?

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #385
                      Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                      Ja aga kui nad üks kuu ütlesid et mul ette makstud , ma saatsin veel maili et kas kindlalt on , nad ütlesid et mhm...see kuu ütlevad et sorry my bad , maksa eelmine kuu ka ära + viivist panime ka nats
                      Vaata see 0,07 protsenti päevas ja 20 euri viivist ei käi minu loogikaga kuidagi kokku.

                      Comment

                      • tiigrikutsu
                        Grinder
                        • Oct 2011
                        • 522

                        #386
                        Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                        siis pidi maksmata summa olema mingi 950 euri? Kui 20 euri kuu ajaga viivist tuli?

                        Comment

                        • Kakahirmutis
                          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                          • Oct 2010
                          • 7079

                          #387
                          Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                          Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
                          siis pidi maksmata summa olema mingi 950 euri? Kui 20 euri kuu ajaga viivist tuli?
                          maksmata oli 130 vms mis nad ütlesid et ei pea maksma ...

                          haigeks läinud see asi...ennem oli maja mingi teise firma all , nüüd on KÜ all ja kõik udune

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #388
                            Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                            Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                            (4) Majandamiskulude maksmisega viivitamisel võib korteriühistu juhatus nõuda korteriomanikult viivist kuni 0,07 protsenti maksmata jäänud summalt päevas iga viivitatud kalendripäeva eest majandamiskulude maksmise kuule järgneva kuu esimesest kuupäevast arvates.
                            Inimene ei jätnud maksmata, sest ta ei soovinud vaid seepärast, et ühistu ütles, et ei ole maksta midagi. Sinu skeemiga võiksid olla enamus järelmaksu ettevõtted kullakaevaendused.

                            Comment

                            • timz0333
                              Pokkeritark
                              • Mar 2009
                              • 6322

                              #389
                              Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                              Algselt postitas gregorykarp Vaata postitust
                              Kas võib küsida, et miks neid märke seal kasutatakse? Et paned mängus sildi teisele mängijale aga mille jaoks?
                              Paku miks võiks olla 1 mängija teist värvi kui teine.

                              Comment

                              • CheckRaise
                                Julm Donk
                                • Dec 2010
                                • 86

                                #390
                                Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                                Algselt postitas gregorykarp Vaata postitust
                                Kas võib küsida, et miks neid märke seal kasutatakse? Et paned mängus sildi teisele mängijale aga mille jaoks?
                                päka hakad grindima vä

                                Comment

                                Working...