*** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • WeThePeople
    Vana Tegija
    • Mar 2010
    • 1163

    #361
    Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

    Algselt postitas CheckRaise Vaata postitust
    lol ranka

    Comment

    • jrgn hell
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 3328

      #362
      Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

      väga ei süvenenud, aga äkki keegi tahab vaadata ja vist varsti hakkab

      Your latest PokerStars Blog, online Tournament Poker Series, Live Events from PSPC to EPT. Including Team Pro strategy advice and interviews.

      Comment

      • Romka
        Pokkerihai
        • Mar 2009
        • 1544

        #363
        Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

        Ega kellegil medõe kostüümi pole kodus üle?

        Comment

        • virukunn
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 2036

          #364
          Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

          Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
          väga ei süvenenud, aga äkki keegi tahab vaadata ja vist varsti hakkab

          http://www.pokerstarsblog.com/tourna...h-147922.shtml

          ty

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #365
            Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

            Algselt postitas Romka Vaata postitust
            Ega kellegil medõe kostüümi pole kodus üle?
            LOL

            Comment

            • timz0333
              Pokkeritark
              • Mar 2009
              • 6322

              #366
              Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

              Algselt postitas Romka Vaata postitust
              Ega kellegil medõe kostüümi pole kodus üle?
              Midagi sellist mõtled?

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • redddman10
                Grinder
                • Aug 2010
                • 703

                #367
                Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                male nurse obv

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #368
                  Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                  https://www.facebook.com/photo.php?v=10152114401535819 ... soolid

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #369
                    Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                    Alkohooliku elu on raske. Panin omale lõpuks pooleaastase mängukeelu peals aga alkoisu muutus seda suuremaks.Kusjuures see kuu on rahadega isegi hästi läinud, umbes nädal kauem tavalisest.

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #370
                      Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                      mis gamblimisest üle jääb see tulebki kõrri panna .. std

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #371
                        Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                        Get your shit together Tyrone!

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #372
                          Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                          Gämblimine on toimunud üsnagi väikeste summadega. Samas, kui isegi mikros raha lausa absurdselt kombel auku kaob, siis ei saa sellest mingit emotsiooni peale masenduse. Alko viib masenduse ja vahel on isegi järgmine päev hea olla.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #373
                            Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                            Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                            Alko viib masenduse ja vahel on isegi järgmine päev hea olla.
                            Täiesti külili hetkel. Palun patendeeri see tsitaat :)

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #374
                              Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                              Ma võin selle patendeerimisõiguse 15€+km eest maha müüa.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #375
                                Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                                Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                                Ma võin selle patendeerimisõiguse 15€+km eest maha müüa.
                                Mis äri pead, et oled käibemaksukohustuslane?

                                E: õige on siiski käibemaksukohustuslane, mitte käibemaksukohuslane.

                                Comment

                                Working...