*** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Jazzyl
    Jube Noob
    • Feb 2012
    • 142

    #286
    Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

    Turnal läheb pulliks. Kelluulu ka kirjas.
    Võiks väikese video koos kommentaaridega ka letti lasta.

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #287
      Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

      tüüp istus vaikselt ja paugutas ainult UTG-st
      Algselt postitas Jazzyl Vaata postitust
      Turnal läheb pulliks. Kelluulu ka kirjas.
      Võiks väikese video koos kommentaaridega ka letti lasta.
      Tüüp istus vaikselt ja paugutas ainult UTG-st raudselt oli filmimisega nii ametis.

      Comment

      • Jazzyl
        Jube Noob
        • Feb 2012
        • 142

        #288
        Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

        Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
        tüüp istus vaikselt ja paugutas ainult UTG-st

        Tüüp istus vaikselt ja paugutas ainult UTG-st raudselt oli filmimisega nii ametis.

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #289
          Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

          Tuli meili peale mingi reklaam. basic.ee (kontorimööbel)

          Ja jäi silma selline tool soodushinnaga 129€ ja saatmine seal hinna sees.
          Tundub hea dill. On kelelgil selline tool? Suvel peaks olema seal tunduvalt mugavam grindida kui nahk või tekstiil kattega toolis.

          Comment

          • vsiu100
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4253

            #290
            Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

            hahahahaaaaa qb.
            kus ja millal pilt tehtud?

            Comment

            • privador
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3951

              #291
              Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

              Ma ostsin ka tooli pool aastat tagasi ja suutsin sisuliselt tooli ära lõhkuda. Mul meeldib tooliga kõõluda-st vahel väsivad jalad ära ja hoian laual
              Seega ilmselt toolil ja toolil on siiski vahe, mis kipuvd kergesti purunema

              Comment

              • Rigged
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2535

                #292
                Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                Tuli meili peale mingi reklaam. basic.ee (kontorimööbel)

                Ja jäi silma selline tool soodushinnaga 129€ ja saatmine seal hinna sees.
                Tundub hea dill. On kelelgil selline tool? Suvel peaks olema seal tunduvalt mugavam grindida kui nahk või tekstiil kattega toolis.

                Kuna oli kiirelt tooli vaja siis võtsin selle ära, 129€ on ilma käibemaksuta(seda ei mainita millegipärast) ja saatmine oli ka 10 euri(vb nüüd ära kaotatud see).

                Kui Euroopasse jõuab uus laadung siis http://www.needforseat.de/eu_english...ader-black.php

                Comment

                • timz0333
                  Pokkeritark
                  • Mar 2009
                  • 6322

                  #293
                  Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                  Tõesti lol pakkumine kui kuskil pole öeldud, et Km lisaks läheb.

                  Comment

                  • JohnnyDolce
                    Õpihimuline Mängur
                    • Nov 2009
                    • 454

                    #294
                    Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                    Nii nuts kasiino mul Inglismaal, olin turniirilt välja kukkunud ja ootasin, et cashi laud avataks. Üks diiler istus minu lauda ja pakkus, et kas cashi oodates open faced chinese'i tahaksin mängida. Ütles, et tahavad hakata pakkuma võimalust OFC turniire teha ja peab harjutama. Mängisime ca tund aega, selle aja jooksul liitus veel 4 diilerit meie lauaga, tegime nalja ja jutt jooksis. Väga äge kogemus.

                    Siit siis ka arutelu teema, et kas Eestis ka mingit ägedat seika diileritega kellelgi?

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #295
                      Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                      jeps, friikijason pani kotte peaaegu ühele oly diilerile. Ilus tots oli ka imo.

                      Comment

                      • WeThePeople
                        Vana Tegija
                        • Mar 2010
                        • 1163

                        #296
                        Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                        Algselt postitas JohnnyDolce Vaata postitust
                        Siit siis ka arutelu teema, et kas Eestis ka mingit ägedat seika diileritega kellelgi?
                        oi ikka jaa aga kaarte ei diili neist ükski paraku

                        Comment

                        • vsiu100
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4253

                          #297
                          Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                          Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                          jeps, friikijason pani kotte peaaegu ühele oly diilerile. Ilus tots oli ka imo.
                          kuidas see käib?

                          Comment

                          • vonkartoffel
                            Pokkerihai
                            • May 2009
                            • 1658

                            #298
                            Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                            Toolidest, mul on u 350 euri vms maksev tool, 8 aastase garantiiga, mis on nuts.

                            Comment

                            • wizard
                              Räme Fish
                              • Mar 2012
                              • 7

                              #299
                              Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                              Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
                              Toolidest, mul on u 350 euri vms maksev tool, 8 aastase garantiiga, mis on nuts.
                              Räägi palun täpsemalt, kust kohast ostsid/tellisid?

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #300
                                Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                                Valitsus muudab pokkeriturniiride maksustamist

                                Comment

                                Working...