*** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ziimukaz
    Grinder
    • Jan 2010
    • 741

    #241
    Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

    lol, miks see vene PTR link nii suur saladus on, kui sealt midagi ei saa?

    Comment

    • Intzsz
      Jube Noob
      • Feb 2009
      • 105

      #242
      Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

      Võin 2 invite anda kui keegi soovib.

      Comment

      • privador
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3951

        #243
        Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

        service that would allow its users to store money on Facebook and use it to pay and exchange money with others, according to several people involved in the process.

        Facebook has also discussed potential partnerships with at least three London start-ups that offer international money transfer services online and via smartphones: TransferWise, Moni Technologies and Azimo, according to three people involved in the discussions.
        lol huvitav kas tw-i koristajaks saab minna?

        Comment

        • eyestabber
          Grinder
          • Feb 2010
          • 505

          #244
          Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

          Veits vale teema vist, aga keegi KristjanLaasiga ei ole suhtluses juhuslikult? Poiss võõra rahaga jälle jooksu pannud ja grindib freerolle full tildis :). Mind vist ära blokkinud sotsiaalmeediast niiet kuidagi ühendust ei saa :(

          Comment

          • WeThePeople
            Vana Tegija
            • Mar 2010
            • 1163

            #245
            Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

            Algselt postitas eyestabber Vaata postitust
            Veits vale teema vist, aga keegi KristjanLaasiga ei ole suhtluses juhuslikult? Poiss võõra rahaga jälle jooksu pannud ja grindib freerolle full tildis :). Mind vist ära blokkinud sotsiaalmeediast niiet kuidagi ühendust ei saa :(
            ääremärkuse korras. võtsin ta fesari lahti, üks esimestest asjadest mis silma jäi timelinel oli pilt mille pealkiri oli matkamehed.

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #246
              Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

              Kus Eestis või netis saab eestikeelset IQ-testi teha? Kunagi koolides tehti, kust nad need võtsid?

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #247
                Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                Algselt postitas eyestabber Vaata postitust
                Veits vale teema vist, aga keegi KristjanLaasiga ei ole suhtluses juhuslikult? Poiss võõra rahaga jälle jooksu pannud ja grindib freerolle full tildis :). Mind vist ära blokkinud sotsiaalmeediast niiet kuidagi ühendust ei saa :(
                Matkal jep.

                Comment

                • Toomasl
                  FPP Pro
                  • Nov 2008
                  • 258

                  #248
                  Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                  Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                  Kus Eestis või netis saab eestikeelset IQ-testi teha? Kunagi koolides tehti, kust nad need võtsid?
                  TÜ kodulehelt akadeemiline test

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #249
                    Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                    Algselt postitas Toomasl Vaata postitust
                    TÜ kodulehelt akadeemiline test
                    Viskasin kiire pilgu peale - seal mingi oma punktisüsteem, max on 100, IQ-st ei olnud midagi kirjas. Cliffs kuidas selle testiga IQ-d teada saab?

                    Comment

                    • donkament
                      Pokkerihai
                      • Apr 2009
                      • 1945

                      #250
                      Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                      see on ju suhtelise hindamisskaalaga test. kui seda teha tahad siis pead juunini vms ootama ja kohale minema. lisaks näitab see ainult sinu suhtelist võimekust võrreldes teistega, kes sama testi samal ajal teevad aka väikese sample sees võimekuse võrdlemine.

                      ja lisaks on selleks testiks võimalik ka õppida, nii et kõik ei ole testi alustamise ajal võrdsetel positsioonidel.

                      Comment

                      • karupoeg
                        Pokkerihai
                        • Jun 2012
                        • 3823

                        #251
                        Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                        Viskasin kiire pilgu peale - seal mingi oma punktisüsteem, max on 100, IQ-st ei olnud midagi kirjas. Cliffs kuidas selle testiga IQ-d teada saab?
                        Algselt postitas donkament Vaata postitust
                        see on ju suhtelise hindamisskaalaga test. kui seda teha tahad siis pead juunini vms ootama ja kohale minema. lisaks näitab see ainult sinu suhtelist võimekust võrreldes teistega, kes sama testi samal ajal teevad aka väikese sample sees võimekuse võrdlemine.

                        ja lisaks on selleks testiks võimalik ka õppida, nii et kõik ei ole testi alustamise ajal võrdsetel positsioonidel.
                        donkament

                        1) sa saad teha eelmise aasta testi, kus ta kasutab eelmise aasta samplit tulemuse arvutamisel. Ehk siis kui oleksid eelmisel aastal teinud, siis oleksid saanud vastava tulemuse.

                        2) intelligentsuse mõõdik ehk IQ ongi suhteline. Ehk siis võrreldes teistega ning jaguneb normaaljaotuse järgi.

                        codecci

                        Sarnasemat testi sa tasuta (pealegi eesti keeles) netist kindlasti ei leia. Nagu ma ütlesin, et IQ mõõtmisel on vaja valimit ehk võrdlusgruppi. Keegi ei jaga sulle tasuta standardiseeritud testi, mille koostamiseks on sitta kanti aega ning ressurssi kulunud.
                        Last edited by karupoeg; 14.04.14, 16:47.

                        Comment

                        • karupoeg
                          Pokkerihai
                          • Jun 2012
                          • 3823

                          #252
                          Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                          lisaks,

                          IQ testide puhul räägitakse, et u. 10% on õpitav. Loomulikult on IQ test õpitav, iga test on õpitav kui sa teatud patterneid märkad. Meil foorumis üks kutt sai isegi ligi 20% õppides juurde. Aga, et eksisteerivaid patterne märgata, peab olema ka keskmisest kõrgem IQ, eksole.

                          Aga sellega olen nõus, et see sample on üsna limiteeritud TÜs (peamiselt socialia valdkonna tudengid). Kuid midagi ta ikkagi näitab. Kui keegi teab kuskilt testi, mis oleks korrektselt ära standardiseeritud ning levib vabalt, siis feel free to share.

                          Comment

                          • Looper
                            Grinder
                            • May 2013
                            • 576

                            #253
                            Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                            Kell 20:00 täna Home Game

                            Club ID: 892346
                            Invitation Code: Pokerclub

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #254
                              Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                              Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                              codecci

                              Sarnasemat testi sa tasuta (pealegi eesti keeles) netist kindlasti ei leia. Nagu ma ütlesin, et IQ mõõtmisel on vaja valimit ehk võrdlusgruppi. Keegi ei jaga sulle tasuta standardiseeritud testi, mille koostamiseks on sitta kanti aega ning ressurssi kulunud.
                              Ei pea olema tasuta, võin maksta ka.

                              Ma mäletan, et mingi 9-10 'ndas klassis vms tehti koolis, siis kõik said konkreetse numbri ikka (ma obv tegin poppi sel päeval :D). Kuskil Eestis peab siis ju olema mingi asutus mis sellist asja korraldab.

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #255
                                Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                                Algselt postitas Looper Vaata postitust
                                Kell 20:00 täna Home Game

                                Club ID: 892346
                                Invitation Code: Pokerclub
                                ˇproovin kohal olla kui possible.

                                Comment

                                Working...