Algatati petitsioon Edgar Savisaare umbusaldamiseks

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • CeuZ^
    FPP Pro
    • Jun 2012
    • 258

    #1

    Algatati petitsioon Edgar Savisaare umbusaldamiseks

    Kõik hääletama!

    Ukraina teemad on tekitanud valulisi reaktsioone ka Eestis ning vallandanud protsesse, mis on ammu poti põhjas podisenud. Suuri küsimärke tekitanud Edgar Savisaare kommentaar Ukraina valitsuse legitiimsuse teemadel, mida Vene propagandamaigulised meediakanalid kohe rõõmsalt tsiteerima hakkasid, vallandas pahameelelaine Eesti poliitikute seas. Nüüd on interneti abiga oma meelt otsustanud näitama hakata ka tavakodanikud, kes algatasid portaalis Petitsioon.ee […]



    Mis arvate sellest teemast?
    Last edited by CeuZ^; 05.03.14, 19:01.
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #2
    Re: Algatati petitsioon Edgar Savisaare umbusaldamiseks

    Waste of time. Vaadates kõiki neid petitsioone, mis sinna üles on lükatud. Ei usu, et neist üks ka läbi läheb.

    Comment

    • rahvavaenlane
      Klubi Liige
      • Dec 2009
      • 3040

      #3
      Re: Algatati petitsioon Edgar Savisaare umbusaldamiseks

      sel asjal puudub point. mina oma häält ei viitsi panna. savisaarega peab tegelema kapo ja kripo.

      Comment

      • vonkartoffel
        Pokkerihai
        • May 2009
        • 1658

        #4
        Re: Algatati petitsioon Edgar Savisaare umbusaldamiseks

        Täiesti mõttetu teema, mis järjekordselt suunatud nendele kes nagunii Savisaare vastu juba. Tuleks sinna minna kus Savisaare poolt ollakse lõpuks ometi.

        Comment

        • eyestabber
          Grinder
          • Feb 2010
          • 505

          #5
          Re: Algatati petitsioon Edgar Savisaare umbusaldamiseks

          Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
          Täiesti mõttetu teema, mis järjekordselt suunatud nendele kes nagunii Savisaare vastu juba. Tuleks sinna minna kus Savisaare poolt ollakse lõpuks ometi.
          +1 viimaste valimiste probleem oli suures osas sama.

          Comment

          • nikitheone
            Mr. Puujalg
            • Aug 2009
            • 6446

            #6
            Re: Algatati petitsioon Edgar Savisaare umbusaldamiseks

            tuttavatega arutasime, et mida saaks teha savika vastu tallinnas. tulin ühele mõttele, aga ei tea kui reaalne see on või kui jokk
            Kirjutad end detsembri lõpus tallinnast välja, seega 1. jaanuari seisuga ei ole tallinlane ehk tulumaks ei laeku tallinna. Tulumaksu jaoks loeb ainult see, kus sa oled sisse kirjutatud 1. jaanuar ja vahetus aasta jooksul on ebaoluline. Seega, 2 jaanuar vms kolid tagasi Tallinna ja kasutade teenuseid tallinlasena jne + hääletad mitte-savika poolt. Ja repeat iga aasta lõpus.
            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #7
              Re: Algatati petitsioon Edgar Savisaare umbusaldamiseks

              Savisaar mainis äsja, et tahab teha linnapanga, kus siis kasum uuesti ringlusesse lastakse. Päris hea idee minuarust.

              Comment

              Working...