Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic
Thinly veiled brag. Panen ka ühe - lasin just 3h tagasi 20g weedi peldikupotist alla, sest keegi ei tahtnud omale ning üle piiri ei soovinud ka minna.
Tegelt well done andu_andu ja sina - mõlemad väärisite. Muid ma ei oska kommenteerida.
Lisaksin, et järgmine aasta võiks andu 3 tiitlit võtta. Oleks mõnus rütm :P
Algselt postitas muruntau
Vaata postitust
Tegelt well done andu_andu ja sina - mõlemad väärisite. Muid ma ei oska kommenteerida.
Lisaksin, et järgmine aasta võiks andu 3 tiitlit võtta. Oleks mõnus rütm :P
Comment