Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #181
    Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

    Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Pokkeripersoon - Risto Suurpõld
    Pokkerisündmus - EMV telelaud
    Aasta naismängija - Manuyko
    Aasta netimängija - Anduandu
    Aasta laivmängija - mina
    Aasta mängija - Anduandu

    Nagu mujalgi maininud olen, ei arva, et ma eelmise aasta parim laivimängija olin. Eks need auhinnad rohkem populaarsusvõistluse auhinnad olid ja kuna ma kõige rohkem kajastust sain, siis sellisena julgesin seda vastu võtta. Tõenäoliselt mängis mingit rolli ka selle aasta PCA hitt. Püüan see aasta veel mõne korraliku tulemuse laivis kirja saada, et seda auhinda ka tulemusega õigustada.
    Thinly veiled brag. Panen ka ühe - lasin just 3h tagasi 20g weedi peldikupotist alla, sest keegi ei tahtnud omale ning üle piiri ei soovinud ka minna.

    Tegelt well done andu_andu ja sina - mõlemad väärisite. Muid ma ei oska kommenteerida.

    Lisaksin, et järgmine aasta võiks andu 3 tiitlit võtta. Oleks mõnus rütm :P

    Comment

    • atsetoon
      Joomas õlut Atsetooniga
      • May 2009
      • 1105

      #182
      Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Thinly veiled brag. Panen ka ühe - lasin just 3h tagasi 20g weedi peldikupotist alla, sest keegi ei tahtnud omale ning üle piiri ei soovinud ka minna.

      Tegelt well done andu_andu ja sina - mõlemad väärisite. Muid ma ei oska kommenteerida.

      Lisaksin, et järgmine aasta võiks andu 3 tiitlit võtta. Oleks mõnus rütm :P
      vastubrag: 3 tundi tagasi võeti tollis vahele...
      biit: ilusaim tüdruk, kellega kunagi mingi teema oli on vähemalt 2 lennujaamas mind tuimalt ignoreerinud. 2 lennujaama järel... (teretulemast tagasi farangidemaale)

      Comment

      • kollane
        Pokkerihai
        • Nov 2008
        • 2031

        #183
        Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

        Keegi photoshopiga on sina peal?

        Comment

        • BlackWerewolfGenie
          Kahtlustatav Pettus(t)es
          • Sep 2013
          • 2145

          #184
          Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

          Meil siin käimas tuline diskussioon üle selliste teemade ja tahame teada suuremalt enamikult mis nemad arvavad.
          1) Vaadata 1h15 minti kriitiku review'd kus ütleb, et film on halb ja sellest järeldus teha, et seda mitte vaadata.
          2) Kulutada see sama aeg, et filmi hoopis vaadata ja ise otsustada.





          Side question neile kes on näinud After Earth'i, kuidas meeldis?
          Last edited by BlackWerewolfGenie; 16.03.14, 18:14.

          Comment

          • reggie
            Pokkerihai
            • Jun 2009
            • 1705

            #185
            Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

            Side question neile kes on näinud After Earth'i, kuidas meeldis?
            Selline mehh film oli, lootused olid suured, tulemus suht käkk.
            1) Vaadata 1h15 minti kriitiku review'd kus ütleb, et film on halb ja sellest järeldus teha, et seda mitte vaadata.
            2) Kulutada see sama aeg, et filmi hoopis vaadata ja ise otsustada.
            S**a filmi ei pea ju lõpuni vaatama, kes krt vaataks 1h15m review-d?!

            Comment

            • overbet
              Pokkerihai
              • Sep 2010
              • 1620

              #186
              Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

              BWGle meeldivad pooled sellel aastal Razziedele nomineeritud filmid (After Earth eriti). Tule taevas appi.

              Comment

              • overbet
                Pokkerihai
                • Sep 2010
                • 1620

                #187
                Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

                Algselt postitas reggie Vaata postitust
                S**a filmi ei pea ju lõpuni vaatama, kes krt vaataks 1h15m review-d?!
                sup

                f entertaining review on tegelt imo

                otsustage ise

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #188
                  Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

                  imdb 5/10 ja reelviews 1/4. vb tegelt on jumala hea film.

                  Comment

                  • BlackWerewolfGenie
                    Kahtlustatav Pettus(t)es
                    • Sep 2013
                    • 2145

                    #189
                    Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

                    Algselt postitas reggie Vaata postitust
                    Selline mehh film oli, lootused olid suured, tulemus suht käkk.

                    S**a filmi ei pea ju lõpuni vaatama, kes krt vaataks 1h15m review-d?!
                    Overbet'iga normaalset piki seina joostud.

                    Ta tuliselt arvab, et review'd etemad. :D

                    Comment

                    • BlackWerewolfGenie
                      Kahtlustatav Pettus(t)es
                      • Sep 2013
                      • 2145

                      #190
                      Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Thinly veiled brag. Panen ka ühe - lasin just 3h tagasi 20gweedi peldikupotist alla, sest keegi ei tahtnud omale ning üle piiri ei soovinud ka minna.

                      Tegelt well done andu_andu ja sina - mõlemad väärisite. Muid ma ei oska kommenteerida.

                      Lisaksin, et järgmine aasta võiks andu 3 tiitlit võtta. Oleks mõnus rütm :P
                      Smoke it next time. :)

                      Do not waste plants.

                      Comment

                      • reggie
                        Pokkerihai
                        • Jun 2009
                        • 1705

                        #191
                        Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

                        Minu review piirdub treileriga, hetkel vaatan jõutuubist For a few dollars more-hea film, soovitan.

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #192
                          Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Thinly veiled brag. Panen ka ühe - lasin just 3h tagasi 20g weedi peldikupotist alla, sest keegi ei tahtnud omale ning üle piiri ei soovinud ka minna.
                          Ma ei imestaks, kui Vandalaril oli peale selle posti lugemist kiirabi vaja.

                          Comment

                          • Vandalar
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3577

                            #193
                            Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

                            Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                            Ma ei imestaks, kui Vandalaril oli peale selle posti lugemist kiirabi vaja.
                            20g peale ma ei köhi ka. Proovi pool kilo.

                            Comment

                            • overbet
                              Pokkerihai
                              • Sep 2010
                              • 1620

                              #194
                              Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

                              Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                              Overbet'iga normaalset piki seina joostud.

                              Ta tuliselt arvab, et review'd etemad. :D
                              ffs.

                              Ma pole ever öelnud, et reviewd etemad kui filmid vms. Lihtsalt kui tegu on sita filmiga, siis selle vaatamine on ajaraisk. Samas hea reviewer võib sellest teha omamoodi masterpiece selle vigade üle nalja heites. Besides, kui ma vaatan review ära ja seal on minu jaoks toodud välja väga legit poindid, miks see film halb on, siis ma ometigi ei hakka seda ise vaatama, et selles veenduda (deaddove.jpg).

                              Comment

                              • timz0333
                                Pokkeritark
                                • Mar 2009
                                • 6322

                                #195
                                Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

                                Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                                20g peale ma ei köhi ka. Proovi pool kilo.
                                Norm :D

                                Comment

                                Working...