Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic
Panen siia ka .
Uut läpparit vaja, vaid netiskäimiseks ja pokker.
Samsung RC520 (Punane)
CPU : i3 2310M
RAM : 4Gb
HDD : 640Gb
Ekraan: 15,6" 1366 x 768
Video : GeForce GT 520 1gb
Aku : kestab ca 3h
Laadija olemas.
Microsoft Windows 7 Home Premium (64-bit)
Korpus ja ekraan väga heas korras. Hästi hoitud ja kasutatud kokku vast 4-5 kuud.
Ostetud 5.10.2011 Seega ka veel kehtiv Elioni garantii (ostu paberid olemas).
H: 220
Mulle tundub see hea pakkumine, aga pole hindadega eriti kursis. Kas oskate midagi soovitada selle pakkumise kohta?
Comment