Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rynno
    Grinder
    • Feb 2009
    • 511

    #46
    Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

    Algselt postitas Cheating Vaata postitust
    Üks tuttav tegi täna Starsist cashouti 1000$ Moneybookersisse ja sai vastuseks, et väljakande vaatab maksu ja tolliamet üle(your local financial institution will review it vms).
    100€ tuli kohe üle aga ülejäänud on kinni ja tal 120€ mingi kohtutäituri jama ka kaelas.
    must be BSing
    ma tõesti ei usu, et EMTAl on moneybookersile ligipääs või et moneybookers raporteerib midagi neile.
    saatsin skrillile emaili ka, las nad selgitavad.jääb vastust ootama

    Comment

    • Cheating
      Õpihimuline Mängur
      • Mar 2009
      • 447

      #47
      Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

      Okei ma uurin täpsemalt kuidas ta sellise info sai ja annan teada.
      Seda tean ka öelda, et mõned päevad tagasi ta tegi 500$ casoudi mis tuli insta üle.

      Comment

      • Cheating
        Õpihimuline Mängur
        • Mar 2009
        • 447

        #48
        Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

        Pigem EMTA-l on ligipääs Pokerstarsi infole kui keegi teeb Cashouti vms IMO

        Comment

        • mislinn
          Pokkerihai
          • Apr 2009
          • 1734

          #49
          Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

          Tegin eile õhtul cashouti, tuli küll kohe läbi.

          Comment

          • Vandalar
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3577

            #50
            Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

            Kui sul näiteks MB-s raha pole tükk aega olnud ja siis teed kuskilt cashouti MB-sse, siis hakkab igasuguseid pakkumisi tulema erinevatelt pokkeritubadelt ja muudelt ettevõtetelt, kes kõik äkki tahavad su raha saada millegipärast. Pakun, et neil ettevõtetel on ikka mingi päris hea arusaamine vähemalt sellest, kas sul on raha MB-s, võibolla isegi teavad seda kui palju sul on. Kuidas nad muidu kohe teavad neid pakkumisi teha peale seda, kui sul MB-sse raha tekib? On keegi veel sarnast tendentsi märganud?

            Comment

            • ropka11
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1008

              #51
              Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

              Algselt postitas Cheating Vaata postitust
              EMTA on nüüd siis Pokerstarsi väljakandeid uurima hakanud?
              See ei peaks ju midagi mõjutama Starsis mängijaid välja arvatud need kellel kohtutäiturid kallal.
              Suur ohumärk võib olla nendele kes ei mängi litsenseeritud toas kui EMTA on MB-le hambad taha saanud

              Edit.nojah need vast Starsi poolt antud väljamaksed mitte MB poolt
              Last edited by ropka11; 06.03.14, 13:50.

              Comment

              • Platinum
                FPP Pro
                • Jan 2010
                • 248

                #52
                Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

                Kui kedagi huvitab...
                Domeeni nimedesse invest. ja kogumine.

                http://blog.ha.com/2014/03/collectin...-domain-names/

                Many of the significant sales in the past few months have been branding type names:

                Fix.com $850,000
                Hot.com $850,000
                TeamWork.com for $675,000
                True.com for $350,00

                Comment

                • Recon
                  Jube Noob
                  • Nov 2009
                  • 103

                  #53
                  Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

                  Algselt postitas Cheating Vaata postitust
                  Üks tuttav tegi täna Starsist cashouti 1000$ Moneybookersisse ja sai vastuseks, et väljakande vaatab maksu ja tolliamet üle(your local financial institution will review it vms).
                  100€ tuli kohe üle aga ülejäänud on kinni ja tal 120€ mingi kohtutäituri jama ka kaelas.
                  Oot... mis ajast local financial institution=EMTA? Jutt käib vist mingist starsi ingliskeelsest standardkirjast, selles kontekstis peaks pigem tegu olema kontoomaniku pangaga või siis jah moneybookersiga antud juhul. Mingi tavaline turvabürokraatia äkki teemaks.

                  Comment

                  • Kahololani
                    Julm Donk
                    • Mar 2013
                    • 32

                    #54
                    Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

                    Algselt postitas Cheating Vaata postitust
                    Üks tuttav tegi täna Starsist cashouti 1000$ Moneybookersisse ja sai vastuseks, et väljakande vaatab maksu ja tolliamet üle(your local financial institution will review it vms).
                    100€ tuli kohe üle aga ülejäänud on kinni ja tal 120€ mingi kohtutäituri jama ka kaelas.
                    Maksu- ja Tolliamet peaks ikka Tax and Customs Admin olema??
                    Pakun, et tegu siiski mingi panga teemaga vms.. Local financial inst, ehk kohalik finantseerimisasutus kõlab pigem panga moodi..
                    Last edited by Kahololani; 06.03.14, 16:04.

                    Comment

                    • Cheating
                      Õpihimuline Mängur
                      • Mar 2009
                      • 447

                      #55
                      Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

                      Kõik on cool... ja tundub, et asi korras, ning rahad tulid üle.
                      Vabandust paanika tekitamise pärast :)

                      Comment

                      • vonkartoffel
                        Pokkerihai
                        • May 2009
                        • 1658

                        #56
                        Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

                        imo on asi kahtlane, ma saatsin offtopicu lingi edasi vihjed@telegram.ee

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #57
                          Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

                          Huvitav palju Telegrami sarnase lehega oleks võimalik teenida? Paneks ise midagi sarnast püsti, suht lihtne inglise keelest mingeid vandenõumaterjale tõlkida või ise mingit sousti kasvõi välja mõelda ja nn "hallist massist erinejad, selgelt mõtlejad" sööksid iga su sõna peost. Palkaks mingid odavad semi-kuulsused reklaami ka tegema, Kanal 12 teledoktori ja veel paar nõida või Kaika-Lainet vms. Saidile igast alternatiiv-meditsiini lingid ülesse, teeks veel mingid varisaidid mis ei jäta kuidagi muljet nagu oleks enda isikliku Telegramiga seotud ja bännerid saadavad sinna ja selle saidi kaudu müüks igast Hyäni mahlu, kvantripatseid, energiapüramiide jne.

                          Ei imestaks väga kui Telegrami omanikud kuskil kontoris töötajatega vorbivad neid artikleid ja ise irvitavad, et tra siukest paska kirjutasin viimane kord ja 100 inimest juba Facebookis jaganud...

                          Comment

                          • virukunn
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 2036

                            #58
                            Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

                            Kellelgi on veel juhtunud, et parema käe pöial krampi tõmbab pidevalt arvuti taga olles? Viimased mitu päeva juba pöial ei allu korraldustele grindides, väga ebameeldiv tunne. Mingi grinderite kutsehaigus?

                            Comment

                            • K2snakas
                              Pokkerihai
                              • Feb 2009
                              • 2388

                              #59
                              Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

                              osta mugav hiir omale :)

                              Comment

                              • virukunn
                                Pokkerihai
                                • Jul 2010
                                • 2036

                                #60
                                Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

                                Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
                                osta mugav hiir omale :)
                                On kogemusi, et see aitab? Hetkel jah mingi kõige odavam junn.

                                Comment

                                Working...