Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #391
    Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

    Ma ei tea kedagi, kes teaks kedagi, kes räägiks sõidutundidest/õpetajatest midagi head :D.

    Comment

    • WeThePeople
      Vana Tegija
      • Mar 2010
      • 1163

      #392
      Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

      Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
      Ma ei tea kedagi, kes teaks kedagi, kes räägiks sõidutundidest/õpetajatest midagi head :D.
      mul oli suurepärane sõiduõpetaja

      Comment

      • q_q
        dibs esimesele naisele, kes siia satub
        • Jan 2011
        • 6303

        #393
        Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
        Ma ei tea kedagi, kes teaks kedagi, kes räägiks sõidutundidest/õpetajatest midagi head :D.
        Mina räägin.

        Nüüd tead.

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #394
          Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

          Õpite sõitma lihtsalt siis saate aru mitte õpetaja ei ole sitt vaid tihend rooli ja istme vahel.

          Comment

          • JohnnyDolce
            Õpihimuline Mängur
            • Nov 2009
            • 454

            #395
            Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

            Algselt postitas JohnnyDolce Vaata postitust
            Pokkeri laptop ei connecti netiga ära, keegi mingit DIY lahendust teab?
            Tänud.


            FML.. kuidagi oli wifi nupp (mida arvutil ei ole - funktsioonide all ainult) välja lülitunud.
            Has never happened before..

            Comment

            • ziimukaz
              Grinder
              • Jan 2010
              • 741

              #396
              Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

              Mul oli B kat väga okei õpetaja, A veel normaalsem. C ja D täiesti hullu 65 aastase vanamutiga, kes rääkimise asemel oskas vaid karjuda. Samas D kat oli jälle väga okei rahulik tüüp.

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #397
                Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic



                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #398
                  Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

                  Algselt postitas Romka Vaata postitust
                  Kas oled alles teoorias või sõitnud ka? Lugesin just, et teooria tunnid pidid väga okeid olema aga sõidutundidest pidi alles sitt algama.
                  seal ei ole üks vend, kes annab teooriat ja kelle juures saab sõita. mina sain teooriase vitali või mingi sellise vene venna maanteeametist, kes on superluks. sõites pidi väidetavalt ainult juhataja mun* olema, aga nõus teistega - üldjuhul on probleemiks tihend rooli ja istme vahel.
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #399
                    Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

                    Tihend my ass... Autokooliõpetajad on ikka seinast seina.

                    Teooriatunnid olid kunagi siis algul oli vähe normaalne õpetaja, tegi tunnid huvitavaks jne, aga mingi aeg hakkas enamjaolt mingi vana päss andma kes suutis 2h-se teoorialoengu panna venima nagu oleks 6h piinelnud... Peale seda käisime paari kaaskamraadiga uksepeal vaatamas kes tundi annab, kui päss oli siis läksime koju ära hoopis.

                    Sõiduga ka, kui sa väga hea külma närviga vend oled siis vb savi, aga tüdrukul oli nt tip-top sõiduõpetaja, aga mingi aeg läks puhkusele ja tuli asendaja, 1 tunni sõitis ja ütles, et rohkem ei lähe, rebib sõidu ajal rooli ja koguaeg pidi kõik valesti olema jne... Kui eriti sõita ei oska ja täiesti pohhui suhtumisega pole siis võib endast korralikult välja viia.

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #400
                      Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

                      Btw, mis sellisest mehest nagu 'con' saanud on?

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #401
                        Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

                        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                        Ma ei tea kedagi, kes teaks kedagi, kes räägiks sõidutundidest/õpetajatest midagi head :D.
                        +1. kipuvad õpetama liiga palju ja külavaherallit nad ei biidi.

                        Comment

                        • Romka
                          Pokkerihai
                          • Mar 2009
                          • 1544

                          #402
                          Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

                          Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                          käin ise seal ja kvaliteedil pole viga midagi. ostsin chilli voucheri 99€ga btw. nimi on e-autokool, a loengud on ikka lives
                          Mõtled sa muidu ikka seda teist varianti?

                          Comment

                          • timz0333
                            Pokkeritark
                            • Mar 2009
                            • 6322

                            #403
                            Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

                            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                            Tihend my ass... Autokooliõpetajad on ikka seinast seina.

                            Tegelt ma nõustun sellega.

                            Oli endal ka mingi puhkuse teema ja pm sama case nagu rääkisid, et mingi närvihaige mitte küll nii hull aga õpetamismeetodid hoopis teised kui pea õpetajal. Ma arvan, et äkki need puhkuste asendajad ongi mingid alarmsõiduki juhid kes lisa teevad vms käivad välja elamas?

                            Et jah on õpetajaid kes ei sobi teps mitte algajale vaid pigem kogenud juhile. Ja on õpetajaid kes teevad väga hästi ABC vundamendi selgeks ja siis on flop turn ja river palju lihtsam beatida.

                            Aga samas vingumist on ka nende väga heade õpetajate pihta kuulda olnud, sellest ka tihendi jutt.

                            Sellega tuleb meelde kudias käisin libedasõidul ja oli üks tüüp "Norra ehitaja" kellel 10a pole lube olnud ja nüüd ta sai need lõpuks tehtud siiani ilma sõitnud. Ja libedarajal lihtsalt vend sõitis koguaeg 1 KÄSI ROOLIL. Algul oli nagu lol
                            Aga siis tüüp pm vaidles koolitajale vastu, et ma tunnetan autot lihtsalt ühe käega paremini, et ei oska 2 kätt roolil sõita hästi.

                            Katsetele läksime Siis algul oli isegi korralik powerslide 50km/h kurvis (ühe käega) aga pärast järgmised põiked ja asjad siis obv piruett pirueti järel kuni 2 kätt lõpuks roolile pani ja autot tunnetama hakkas :D

                            Comment

                            • timz0333
                              Pokkeritark
                              • Mar 2009
                              • 6322

                              #404
                              Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

                              tho vb oligi visahing kes teab.

                              Comment

                              • nikitheone
                                Mr. Puujalg
                                • Aug 2009
                                • 6446

                                #405
                                Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

                                Algselt postitas Romka Vaata postitust
                                Teisest jah. 6 nädalat teoorist, a 3h kord. @cod - sesl on võimalus sõber kaasa kutsuda sõidutundi ja filmida kõike.
                                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                                Comment

                                Working...