Ski Jump Mania

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Toomasl
    FPP Pro
    • Nov 2008
    • 258

    #16
    Re: Ski Jump Mania

    been there. Miski 3 päeva tagasi.
    Pärast lvl 20 on raske juba sinna tippu saada, aga top10 olen olnud:)

    Comment

    • reggie
      Pokkerihai
      • Jun 2009
      • 1705

      #17
      Re: Ski Jump Mania

      Kuidas sa nii palju duelle kaotand oled?

      Comment

      • Oliverk
        Moderaator
        • Nov 2008
        • 3016

        #18
        Re: Ski Jump Mania

        Mina? No algul polnud mingit stratti ja võtsin pidevalt kõige tugevama vastase keda pakuti. Ja ega Skill pointe ei olnud ka normaalselt jaotatud.

        Comment

        • reggie
          Pokkerihai
          • Jun 2009
          • 1705

          #19
          Re: Ski Jump Mania

          Paljud alutavad valesti, ronivad ülesannetega liiga kiiresti liiga kõrgele ja skillipunktid jätavad hätta. Ma olin kuni 12lvlini Eesti topis viimane, nüüd tulen ilusti ettepoole.

          Comment

          • Oliverk
            Moderaator
            • Nov 2008
            • 3016

            #20
            Re: Ski Jump Mania

            No samas ma olen iga leveli eesti esimene olnud.

            Comment

            • Oliverk
              Moderaator
              • Nov 2008
              • 3016

              #21
              Re: Ski Jump Mania

              Kaas noliferi soovil tegin klubi. http://s1.skijumpmania.com/news/clubs/?club=681

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #22
                Re: Ski Jump Mania

                ma level 13 .. mingid wierd taskid, klotsi peale ei tule. fucked?
                e: mingi vahe ka on palju sul neid fitness centreid on? ja ala mitu x oled healthy dietit teind vms?
                Last edited by leits; 01.03.14, 11:23.

                Comment

                • Oliverk
                  Moderaator
                  • Nov 2008
                  • 3016

                  #23
                  Re: Ski Jump Mania

                  No see klubi tundub mingi fail. 3 liiget max ja suurendamiseks on 1mil +78 coini vaja.
                  Stratis ma suurt ei jaga kuidas paremini saaks, aga hoovõtt tundub kõige olulisem skill olema ja selle pealt võidud tulevad.

                  Comment

                  • bi0hazard
                    Vana Tegija
                    • Jul 2010
                    • 1342

                    #24
                    Re: Ski Jump Mania

                    updeitige rekordeid ka!

                    ma sain just lvl 14 ja rekordid siiani

                    Lahti H95 - 101m
                    Liberec HS100 - 94m
                    Hakuba HS131 - 118.5m

                    Comment

                    • Oliverk
                      Moderaator
                      • Nov 2008
                      • 3016

                      #25
                      Re: Ski Jump Mania

                      Lahti HS95 101 m
                      Liberec HS100 108.5 m
                      Hakuba HS131 135.5 m
                      Courchevel HS96 86.5 m
                      Courchevel HS132 110.5 m
                      Ramsau HS98 72.5 m
                      Tauplitz/Bad Mitterndorf HS200 169.5 m

                      Comment

                      • reggie
                        Pokkerihai
                        • Jun 2009
                        • 1705

                        #26
                        Re: Ski Jump Mania

                        Lvl 14
                        Lahti 101,5
                        Liberec 99
                        Hakuba 120,5
                        Hoonete arendus põhja, oskused põhja.

                        Comment

                        • atsetoon
                          Joomas õlut Atsetooniga
                          • May 2009
                          • 1105

                          #27
                          Re: Ski Jump Mania

                          Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                          No see klubi tundub mingi fail. 3 liiget max ja suurendamiseks on 1mil +78 coini vaja.
                          Stratis ma suurt ei jaga kuidas paremini saaks, aga hoovõtt tundub kõige olulisem skill olema ja selle pealt võidud tulevad.
                          tahan ka liituda!

                          Comment

                          • Oliverk
                            Moderaator
                            • Nov 2008
                            • 3016

                            #28
                            Re: Ski Jump Mania

                            täis. pole finantsi et suurendada ka seda.

                            Comment

                            • atsetoon
                              Joomas õlut Atsetooniga
                              • May 2009
                              • 1105

                              #29
                              Re: Ski Jump Mania

                              Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
                              lvl 16
                              Lahti HS95 101.5 m
                              Liberec HS100 103.5 m
                              Hakuba HS131 123.5 m
                              Courchevel HS96 79.5 m
                              Lahti HS95 101.5 m
                              Liberec HS100 109 m
                              Hakuba HS131 131 m
                              Courchevel HS96 86.5 m
                              Courchevel HS132 108.5 m

                              selline task:
                              Contribute $ 208 000 to the International Ski Jumping Center

                              wtf?

                              Comment

                              • Oliverk
                                Moderaator
                                • Nov 2008
                                • 3016

                                #30
                                Re: Ski Jump Mania

                                klubi all saad teha seda, üleval 4-s tab

                                Comment

                                Working...