Tomorrowland 2014 10 year anniversary.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • JaanusX
    Õpihimuline Mängur
    • Sep 2010
    • 392

    #1

    Tomorrowland 2014 10 year anniversary.

    Niisis kellel plaanis minna ja millisel nädalavahetusel (seekord siis 2 nädalavahetust valikus).

    Need kes on käinud...
    Mida peale raha kindlasti kaasa võtta?
    Kas sinna telklasse saab kohapeal ka telki osta või rentida?
    Kas autoga saab seal parkida ja kui saab kas siis autos ööbida võib?
    Muid soovitusi....?

    Teadmiseks siis, et piletimüük algab 15 veebruar kell 18.00 ja vajalik eelregistreerimine.

    Endal plaanis siis (juubeli)sünnipäeva kingitus teha ja sinna minna
  • Ints
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1216

    #2
    Re: Tomorrowland 2014 10 year anniversary.

    ma soovitan sulle et proovi alguses pielt saada, siis väid edasi mõtlema hakata.

    Comment

    • rasmer
      Vana Tegija
      • Oct 2009
      • 1306

      #3
      Re: Tomorrowland 2014 10 year anniversary.

      Üritan ka vist piletit saada, aga erilist lootust ilmselt ei ole.

      Comment

      • JaanusX
        Õpihimuline Mängur
        • Sep 2010
        • 392

        #4
        Re: Tomorrowland 2014 10 year anniversary.

        Seepärast ongi hea siin teada saada kes lähevad... äkki saab omavahel kokkuleppida, et kes pileti ostmisel jaole saab võtaks teistele siis ka juba pileti (kui just omal kõike lubatud 4a piletit pole vaja.)

        Comment

        • JaanusX
          Õpihimuline Mängur
          • Sep 2010
          • 392

          #5
          Re: Tomorrowland 2014 10 year anniversary.

          Homme siis läheb piletite rebimiseks...

          rasmer äkki üritab kamba peale piletit saada st kui sul või mul õnnestub nö läbi saada siis ju võimalus +3 piletit võtta... on veel kellegil huvi ehk?

          Comment

          • blah
            Jube Noob
            • Jul 2009
            • 185

            #6
            Re: Tomorrowland 2014 10 year anniversary.

            tomorrowland ei paku küll huvi aga keegi defqonile plaanib minna?

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #7
              Re: Tomorrowland 2014 10 year anniversary.

              defqon ei paku küll huvi aga keegi õllesummerile plaanib minna?

              Comment

              • v@iko
                Julm Donk
                • Jan 2010
                • 82

                #8
                Re: Tomorrowland 2014 10 year anniversary.

                Algselt postitas blah Vaata postitust
                tomorrowland ei paku küll huvi aga keegi defqonile plaanib minna?
                Läheb

                Comment

                • defqon1
                  Jube Noob
                  • Jan 2014
                  • 166

                  #9
                  Re: Tomorrowland 2014 10 year anniversary.

                  Algselt postitas blah Vaata postitust
                  tomorrowland ei paku küll huvi aga keegi defqonile plaanib minna?

                  Läheb minna

                  Comment

                  • rasmer
                    Vana Tegija
                    • Oct 2009
                    • 1306

                    #10
                    Re: Tomorrowland 2014 10 year anniversary.

                    Algselt postitas JaanusX Vaata postitust
                    Homme siis läheb piletite rebimiseks...

                    rasmer äkki üritab kamba peale piletit saada st kui sul või mul õnnestub nö läbi saada siis ju võimalus +3 piletit võtta... on veel kellegil huvi ehk?
                    Saatsin pmi.

                    Comment

                    • Fabulous
                      Pokkerihai
                      • Jan 2010
                      • 2674

                      #11
                      Re: Tomorrowland 2014 10 year anniversary.

                      Kuna 2012 sai Tomorrowlandil ära käidud, olen otsinud uusi väljakutseid ning sõber pakkus välja sellise ürituse: http://kazantip.com/

                      100% a dream come true. Põhimõtteliselt poolteist kuud lihtsalt päikselises rannas pidutsemist ja pilet ei maksa sittagi. Võttes arvesse mis value sellisel peol on, siis üsna kindel minek. Mingeid artiste kes esinevad pole välja kuulutatud ja see ongi asja mõte, et keegi ei tuleks sinna mingit kindlat artisti kuulama vaid lihtsalt pidu nautima. Põhimõtteliselt võib suvalisel hetkel Avicii või Skrillex ka laval puldi taha astuda ja oma setti hakata mängima. Kunagi ei tea.

                      Kas keegi plaanib veel minna/on käinud?

                      Comment

                      • MartinGarcia
                        Grinder
                        • Nov 2009
                        • 517

                        #12
                        Re: Tomorrowland 2014 10 year anniversary.

                        2 weeks ikka mitte poolteist kuud ?

                        Comment

                        • Fabulous
                          Pokkerihai
                          • Jan 2010
                          • 2674

                          #13
                          Re: Tomorrowland 2014 10 year anniversary.

                          Algselt postitas MartinGarcia Vaata postitust
                          2 weeks ikka mitte poolteist kuud ?
                          Pff, jah. Ma lugesin 31st June.

                          Comment

                          • Romka
                            Pokkerihai
                            • Mar 2009
                            • 1544

                            #14
                            Re: Tomorrowland 2014 10 year anniversary.

                            Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                            Kuna 2012 sai Tomorrowlandil ära käidud, olen otsinud uusi väljakutseid ning sõber pakkus välja sellise ürituse: http://kazantip.com/

                            100% a dream come true. Põhimõtteliselt poolteist kuud lihtsalt päikselises rannas pidutsemist ja pilet ei maksa sittagi. Võttes arvesse mis value sellisel peol on, siis üsna kindel minek. Mingeid artiste kes esinevad pole välja kuulutatud ja see ongi asja mõte, et keegi ei tuleks sinna mingit kindlat artisti kuulama vaid lihtsalt pidu nautima. Põhimõtteliselt võib suvalisel hetkel Avicii või Skrillex ka laval puldi taha astuda ja oma setti hakata mängima. Kunagi ei tea.

                            Kas keegi plaanib veel minna/on käinud?
                            Ma ise tahaks Ozoral ära käia tulevikus, ei kuula väga psy´d ega taolist muusikat aga selline nädalane 'hipilaager' tundub väga vinge ja chill imo.


                            Muidu ise see aasta uuesti Decibelile Hollandisse.

                            Sorry for OT. :)
                            Last edited by Romka; 18.02.14, 00:40.

                            Comment

                            • Cash87
                              Vana Tegija
                              • Feb 2009
                              • 1402

                              #15
                              Re: Tomorrowland 2014 10 year anniversary.

                              Kas kellelgi õnnestus pileteid ka saada? 260k piletit under 1h SOLD!

                              Comment

                              Working...