veebruari OT- jaanuar on läbi

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tom1990
    Räme Fish
    • Feb 2014
    • 4

    #751
    Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

    Tervist, ei leidnud kuskilt võimalust uut teemat alustada, kas see on uuel kasutajal võimalik ja kui on siis kus/kuidas seda teha?

    Comment

    • kallekusta
      Grinder
      • May 2012
      • 603

      #752
      Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

      Algselt postitas Tom1990 Vaata postitust
      Tervist, ei leidnud kuskilt võimalust uut teemat alustada, kas see on uuel kasutajal võimalik ja kui on siis kus/kuidas seda teha?
      Uued kasutajad peavad kandma rankale 5 eurot iga uue teema eest

      Comment

      • timz0333
        Pokkeritark
        • Mar 2009
        • 6322

        #753
        Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

        Algselt postitas Tom1990 Vaata postitust
        Tervist, ei leidnud kuskilt võimalust uut teemat alustada, kas see on uuel kasutajal võimalik ja kui on siis kus/kuidas seda teha?
        küsi siin samas oma küsimus ma arvan, et leiame otsingust vastuse. kui sa just päevikut ei taha teha.

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #754
          Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

          Oleks hädasti vaja uusi prille, mille võitja saab seega visake like pl0x.



          ----

          rich gonna rich
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
          Last edited by VisaHing; 27.02.14, 21:36.

          Comment

          • TaistoJ
            Grinder
            • Aug 2010
            • 787

            #755
            Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

            "TV3 uudised" võtavad igal õhtul kell 19.00 operatiivselt ja asjatundlikult kokku päeva olulisemad sündmused Eestist ja maailmast.


            Mõnel mehel peaks olema soovi seda karistust kommenteerida.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #756
              Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

              Algselt postitas Tom1990 Vaata postitust
              Tervist, ei leidnud kuskilt võimalust uut teemat alustada, kas see on uuel kasutajal võimalik ja kui on siis kus/kuidas seda teha?
              Uutel kasutajatel, kes on oma e-maili kinnitanud, ei ole mingeid piiranguid. Kui sa oma e-maili ei ole kinnitanud, siis sa ei saaks postitada ka just sellesse teemasse.

              Uue teema tegemise nupu leiad alafoorumi ülevalt vasakult äärest.

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • Vandalar
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3577

                #757
                Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                Mis oleks kõige coolim viis suitsiidiks? Pakkuge midagi.

                Comment

                • harryahven
                  Pokkerihai
                  • Dec 2009
                  • 1964

                  #758
                  Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                  Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                  rich gonna rich
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  rofl, kuulasin just kuku raadio spordisaadet "mehed ei nuta" ja seal mainiti ka ära, et jorss oli end nii nokki tõmmanud, et ei jõudnud järgmine päev mänge vaatama.

                  Comment

                  • q_q
                    dibs esimesele naisele, kes siia satub
                    • Jan 2011
                    • 6303

                    #759
                    Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                    Misasja mis kuku raadiost?

                    Comment

                    • harryahven
                      Pokkerihai
                      • Dec 2009
                      • 1964

                      #760
                      Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                      jep

                      Comment

                      • minbetmillionaire
                        Õpihimuline Mängur
                        • Jan 2010
                        • 363

                        #761
                        Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                        Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
                        kas keegi on käinud Tasku 0 korrusel mängimas http://www.megazone.ee/ ?

                        arvamusi palun

                        Millalgi ~10+ aastat tagasi käisin Tallinnas mingis kohas mängimas (karti sai ka samas sõita) ja selles vanuses oli küll lahe
                        Ruum on väike ja kaablid kukuvad relvade seest välja, muidu ok. Teist korda enam ei läheks

                        Comment

                        • Pythagoras
                          Grinder
                          • Apr 2012
                          • 589

                          #762
                          Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                          Algselt postitas minbetmillionaire Vaata postitust
                          Ruum on väike ja kaablid kukuvad relvade seest välja, muidu ok. Teist korda enam ei läheks
                          lol, ok, ilmselt hakkan regulariks siis

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #763
                            Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                            Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                            Mis oleks kõige coolim viis suitsiidiks? Pakkuge midagi.
                            Lapsemure.ee

                            Usaldustelefon
                            Sa võid vestelda psühholoogiga telefonil 646 0770 tööpäeviti kella 10:00st kella 18:00 ni. NB! See telefon on ainult lastele ja noorukitele.

                            Tänusoovid mailboxi.

                            Comment

                            • Dnbftw
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 1808

                              #764
                              Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                              Kõige coolim viis suremiseks on võtta epic pangalaen, tõmmata see bustosse, minna proovisõidule Audi RX-8ga ja 250ga vastu seina sõita.(ole palun autos üksi!) Aga tegelikult on elu ilus.

                              Comment

                              • karupoeg
                                Pokkerihai
                                • Jun 2012
                                • 3823

                                #765
                                Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                                Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
                                Kõige coolim viis suremiseks on võtta epic pangalaen, tõmmata see bustosse, minna proovisõidule Audi RX-8ga ja 250ga vastu seina sõita.(ole palun autos üksi!) Aga tegelikult on elu ilus.
                                Imo kuskil shanghai undergroundis vene ruletti mängida miljardäride stake all oleks parem. Sessuhtes, et kui sured, siis saad oma tahtmise. Kui jääd ellu, siis on kerge bankrollboost tulemas ja vaevalt nii suurt eneka soovi enam on. Oddsid on ka suht head imo.

                                Comment

                                Working...