Re: veebruari OT- jaanuar on läbi
Tervist, ei leidnud kuskilt võimalust uut teemat alustada, kas see on uuel kasutajal võimalik ja kui on siis kus/kuidas seda teha?
Tervist, ei leidnud kuskilt võimalust uut teemat alustada, kas see on uuel kasutajal võimalik ja kui on siis kus/kuidas seda teha?


Comment