veebruari OT- jaanuar on läbi

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • IsandJoberst
    Õpihimuline Mängur
    • Dec 2008
    • 326

    #736
    Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

    Keegi aitaks selle lause eesti keelde tõlkimisega?

    How do you structure your “Pipeline Management” in the market segments, Cardio, Neuro and Burns?

    Comment

    • Kotkas1000
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 2305

      #737
      Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

      Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
      Mis, vägev ju. Ma leidsin ta kodu piltidelt palju vahvaid ideid mida ka oma kodu kujundamisel kasutada. Väga peen ja maitsekas häärber imo.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #738
        Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

        Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
        Mis, vägev ju. Ma leidsin ta kodu piltidelt palju vahvaid ideid mida ka oma kodu kujundamisel kasutada. Väga peen ja maitsekas häärber imo.
        too akvaariumi ruum tee omale .. hea chill koht

        Comment

        • atsetoon
          Joomas õlut Atsetooniga
          • May 2009
          • 1105

          #739
          Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

          Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
          Tänud, pane mõni pilt veel jah, saapast ka. Aga uisu puhul ka kaal tähtis, painde tugevus sõltub sellest ja madal saabas viitab pigem klassikale (uisu saapal hüppeliigese juures tavaliselt plastikust tugevdused), aga kui ise ei sõida, siis ei peagi teadma, see suht spetsiifiline värk.
          Kaua tehtud kaunikene. Tätte garantii, et toovad Ski Jump Manias hiiteri peale

          http://foorum.pokkeriprod.com/showth...-suusad-saapad

          Comment

          • Pythagoras
            Grinder
            • Apr 2012
            • 589

            #740
            Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

            Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
            Kaua tehtud kaunikene. Tätte garantii, et toovad Ski Jump Manias hiiteri peale

            http://foorum.pokkeriprod.com/showth...-suusad-saapad
            Tätte garantii, lol

            Aga edu müügiga, endal jalg suurem ja suusad juba ostetud ka tänaseks

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #741
              Re: veebruari OT- jaanuar on läbi



              VisaHing, €500 tahad teenida? Orgunnin sulle kuskile mahajäetud majasse teleka + kõlarid jne, pead selle mängu seal algusest lõpuni läbi tegema :D

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #742
                Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                Algselt postitas Codecci Vaata postitust

                VisaHing, €500 tahad teenida? Orgunnin sulle kuskile mahajäetud majasse teleka + kõlarid jne, pead selle mängu seal algusest lõpuni läbi tegema :D
                10 paari boxereid v mähkmeid kaasa annad, sisi tavai karotse teeme ära.

                Tegelt väga nuts pela on ja ammu lõppu tehtud.

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #743
                  Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                  Seriously? Magamistoas peab lamp öösiti põlema, aga selliseid mänge teed puusalt läbi?

                  Tra vb mul endal mingid kiiksud siis, õudukaid jne naudin, aga Return to Castle Wolfenstein läks kümmekond aastat tagasi kohe X-ist kinni kui see level tuli kus seljatagant kollid hakkasid tulema ja Outlastigi üle 10 mindi praegu ei näppinud...

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #744
                    Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                    Seriously? Magamistoas peab lamp öösiti põlema, aga selliseid mänge teed puusalt läbi?

                    Tra vb mul endal mingid kiiksud siis, õudukaid jne naudin, aga Return to Castle Wolfenstein läks kümmekond aastat tagasi kohe X-ist kinni kui see level tuli kus seljatagant kollid hakkasid tulema ja Outlastigi üle 10 mindi praegu ei näppinud...

                    Comment

                    • redddman10
                      Grinder
                      • Aug 2010
                      • 703

                      #745
                      Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                      Seriously? Magamistoas peab lamp öösiti põlema, aga selliseid mänge teed puusalt läbi?

                      Tra vb mul endal mingid kiiksud siis, õudukaid jne naudin, aga Return to Castle Wolfenstein läks kümmekond aastat tagasi kohe X-ist kinni kui see level tuli kus seljatagant kollid hakkasid tulema ja Outlastigi üle 10 mindi praegu ei näppinud...
                      selliseid ongi klappidega pimedas toas hea mängida.Muidu jääb pool elamust saamata:)

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #746
                        Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                        Algselt postitas Codecci Vaata postitust


                        VisaHing, €500 tahad teenida? Orgunnin sulle kuskile mahajäetud majasse teleka + kõlarid jne, pead selle mängu seal algusest lõpuni läbi tegema :D
                        Päris ränk treiler, eriti lõpp.
                        Paku samasugust diili HDTanelile...ta oleks kindlasti nõus

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #747
                          Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                          Päris ränk treiler, eriti lõpp.
                          Paku samasugust diili HDTanelile...ta oleks kindlasti nõus
                          Juba hilja..

                          Comment

                          • Pythagoras
                            Grinder
                            • Apr 2012
                            • 589

                            #748
                            Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                            kas keegi on käinud Tasku 0 korrusel mängimas http://www.megazone.ee/ ?

                            arvamusi palun

                            Millalgi ~10+ aastat tagasi käisin Tallinnas mingis kohas mängimas (karti sai ka samas sõita) ja selles vanuses oli küll lahe

                            Comment

                            • kallekusta
                              Grinder
                              • May 2012
                              • 603

                              #749
                              Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                              hotcocacola sukeldub ka vaikselt juba affilate ärisse. Blogis klikates lingile "siin" suunatakse olybeti kontole läbi sellise aadressi

                              Enjoy wide selection of ✅online casino games, ✅sports betting and ✅poker in OlyBet! Join the best online gaming club. Powered by Olympic Casino.

                              Comment

                              • timz0333
                                Pokkeritark
                                • Mar 2009
                                • 6322

                                #750
                                Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                                Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                                Juba hilja..
                                Mõtlesin, et vaatan ka huvi pärast ühe HD taneli video siis...

                                OOO Kes see on seal? Mis See on ? Mis ma teen lähen sinna w?

                                OMG mis shit.
                                kes tahab entertainmenti vähe siis alates 18 min võib vaatama hakata kui vaba aega üle.

                                Mingi poole tunni peale quitisin.

                                Comment

                                Working...