veebruari OT- jaanuar on läbi

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • q_q
    dibs esimesele naisele, kes siia satub
    • Jan 2011
    • 6303

    #556
    Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

    Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    By the way, tegemist on mu sõbrannaga.

    Miks ta sellisel retarded moel oma arvamust avaldada soovis on siiski mulle arusaamatu.
    Tuletame meelde vanasõna: Ütle mulle, kes on su sõbrad ja ma ütlen, kes sa oled...

    :-)

    Comment

    • Fabulous
      Pokkerihai
      • Jan 2010
      • 2674

      #557
      Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

      Algselt postitas donkament Vaata postitust
      not sure if brag or beat
      pole ise ka täiesti kindel.

      Comment

      • elrosmeero
        FPP Pro
        • Jan 2011
        • 239

        #558
        Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

        Välismaal vist karmimate jookidega see mäng olnud ja mõned surnud Delfi andmetel. Tra, kui sa nii taun oled, et FB mängu pärast ennast surnuks jood, siis looduslik valik imo .

        Comment

        • IsandJoberst
          Õpihimuline Mängur
          • Dec 2008
          • 326

          #559
          Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

          Kui kellegil Tableninja1 key üle siis võiks PM´da (oleks huvitatud mingi raha eest)

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #560
            Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

            Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
            See OP seal teemas polegi level või on ikka? Ma mingi paar posti lugesin ära ja järgmised tundusid küll dead serious.
            okei, trolliti ära mind korraks, vaatasin juba et wtf ongi päris :D
            Võta nüüd sealt Eesti teemast #10 postitus ja ava seal allkirjaks olevad lingid. Tegelikult on täiesti imeks pandav, et selline foorum üldse eksisteerida saab.

            Comment

            • Vandalar
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3577

              #561
              Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

              Ma arvan, et ta tahtis tissi näidata lihtsalt ja peitis selle osavalt õllemängu vastasesse sõnumisse ära.

              Comment

              • TaistoJ
                Grinder
                • Aug 2010
                • 787

                #562
                Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                Algselt postitas elrosmeero Vaata postitust
                Välismaal vist karmimate jookidega see mäng olnud ja mõned surnud Delfi andmetel. Tra, kui sa nii taun oled, et FB mängu pärast ennast surnuks jood, siis looduslik valik imo .
                Epickägar :D

                Mul paar " mina ei allu provokatsioonidele" videot valmis tehtud ja ootavad fb postitamise aega, kui keegi peaks mind "kohustama" selleks.
                Last edited by TaistoJ; 16.02.14, 21:18.

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #563
                  Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                  Ilmselt paljud näinud aga dafoq 22 miljardit $ kodus ära peidetud ja muud huvitavat kraami.

                  Discover the magic of the internet at Imgur, a community powered entertainment destination. Lift your spirits with funny jokes, trending memes, entertaining gifs, inspiring stories, viral videos, and so much more from users.


                  Comment

                  • Fabulous
                    Pokkerihai
                    • Jan 2010
                    • 2674

                    #564
                    Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                    Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                    Ilmselt paljud näinud aga dafoq 22 miljardit $ kodus ära peidetud ja muud huvitavat kraami.

                    Discover the magic of the internet at Imgur, a community powered entertainment destination. Lift your spirits with funny jokes, trending memes, entertaining gifs, inspiring stories, viral videos, and so much more from users.
                    ei.

                    Comment

                    • q_q
                      dibs esimesele naisele, kes siia satub
                      • Jan 2011
                      • 6303

                      #565
                      Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                      Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                      Jep sain leveldatud. Google annab tõesti vastuseks, et fake and gay. :(

                      //Pidavat isegi fakem olema kui Karupoja naise rinnad.
                      .

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #566
                        Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                        Algselt postitas q_q Vaata postitust
                        .
                        -.-

                        Comment

                        • Vandalar
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3577

                          #567
                          Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                          Mõtle, kui sant elu sellise hunniku sularahaga on- panka on seda raske viia, enamus kõvemaid kurjategijaid ilmselt ihuksid hammast selle peale ja valitsus ja igasugused korrakaitse organid oleks samuti su raha peale maiad. Tuff life IMO.

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #568
                            Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                            Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                            Mõtle, kui sant elu sellise hunniku sularahaga on- panka on seda raske viia, enamus kõvemaid kurjategijaid ilmselt ihuksid hammast selle peale ja valitsus ja igasugused korrakaitse organid oleks samuti su raha peale maiad. Tuff life IMO.
                            Ostad ära lebo

                            "im going to make my own gang with hookers and gambling"

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #569
                              Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                              Algselt postitas lenC Vaata postitust
                              Arvan, et see video võib sind huvitada.

                              Video oli huvitav, aga teadsin kõike, mis seal kirjas. Eesti puhul klikk-farmid probeemiks ei ole, aga samas keskmine eestlane on ise paras klikkbot. Näiteks nood sharemise kampaaniad ei pruugi üldse olla +EV.

                              Seda sellepärast, et inimesed sharevad asju, mis tegelikult neid ei huvita, aga teevad seda võitmise pärast. Kui pikk loosib FB-s välja uued talverehvid, et nii saada oma lehele likesid, ja seda shareb 1000 inimest - isegi need, kes ei ole elus kordagi autoga sõitnud ega autot omanud.

                              On tore, et 1000 like on lehel, aga reaalselt rehvidest on huvitatud 50 inimest, siis edaspidi juhtubki see, mida ma rääkisin ja mis ka videos välja toodi. Kui pikk nüüd annab väärtuslikumat infot - näiteks talverehvidel 20% soodustust, siis FB saadab selle välja näiteks 10% inimesele ehk 100-le likenule - 5 on huvitatud, 95 mitte.

                              Kuna enamusi feedi saajatest ei ole tekstist huvitatud, ei anna engamenti (klikke, likesid, sharesid), siis FB seda rohkem ei kuva ning pika toredad 1000 like halvavad ta äri ja seda kauaks. Seega potentisaalsest 50 ostjast näeb seda ainult 5, kui sedagi.

                              Sharemise kampaaniad on +EV ettevõtetele, millel on olemuselt suur populaarsus. Näiteks ööklubid, ajalehed, söögikohad jms. S.t. et edaspidine informatsioon jagamisel saab loomulikku engagmenti. Spetsiifilisemad kohad näiteks too autorehvid, spordiportaalid, auto pesulad, lihatooted jne. on täiesti mõttetu (võtsin neid järjest sharemise lehtedelt).

                              Kui sul on ettevõte, ja mis tahes sotsiaalmeedia leht, siis sharemise kampaania ei pruugi olla kõige parem idee. FB-s ei ole tähtis üldse like number vaid reaalsed fännid. See ei tee su ettevõtet halvemaks kui sul on 2-3-4-10x vähem fänne - ettevõtte teeb halvemaks kui fännid ei loe su poste. Ma võin suvalisele ettevõttele teha täiesti tasuta 10 000+ fänni kuuga, aga kokkuvõttes ettevõte kasum ei tõuse, vaid pigem langeb ning su sotsiaalmeedia leht muutub pahnaks internetis.

                              Lehele on kõige paremad natiuraalsed fännid ja neid saab väärtuslikku sisu luues. Kui sa teed väga-väga-väga hea ja väärtusliku artikli (näiteks ranka tabel), siis ta läheb ise viral ehk massidesse ning saad jubedalt likesid, kes kunagi ei pane unlike ja loevad suure% ajast su edasiseid poste.

                              Osade asjade puhul on vära keeruline väärtuslikku ja huvitavat contenti luua, aga see on tehtav. Seepärast luuaksegi ettevõtete lehtede kõrvale ettevõtte blogi, kus sa saad kirjutada analüüsivaid materjale. Näiteks tolle autorehvi näite puhul saaks blogis kirjutada kenasid-faktilisi võrdlusi. Kui sa teed sisu hästi ja pilkupüüdva - näiteks hilinenud talverehviga on õnnetuste% suurem, mis teeb keskmiseks kuluks inimese kohta X eurot. See paneb inimesi lugema, mõtlema, jagama ja likema su artiklit ning läheb massidesse.

                              Su artiklikit näeb patoloogiline jagaja Piia, kes seekord ei kliki su lehele (tal ei ole autot ja teda ei huvita), aga näiteks Tavoti Tarvo loeb läbi, noogutab ja paneb like ning edaspidi on su naturaalne fän. Paku ka edaspidi väärtuslikku sisu, ja ta tuleb sinu poodi ostma, sest ta teab, kus sa asud, kes sa oled ja oled mõistlik vend - sa meeldid talle ja ta on nõus selle eest ka raha maksma.

                              Klikkfarmidest veel niipalju, et unnatural likede ostmine on mõttetu. Küll, aga esimesed 50-100 like uuele lehele on isegi hea - osad ei soovi lisada like, kui ta nad on üks esimesi. Ei usalda lehte - kui aga sadakond ees, siis tuleb see like kergemine. See on karjainstinkt - ei julgeta olla esimene.

                              Lisaks ei hävita 100 fake like su edaspidist FB feedi, sest need fake liked kaovad mõne kuuga ning kui kogu fännbaas on 1000 inimest, nendest fake on jäänud kõiges 20-30, siis ei ole suur probleem.

                              Lõpetuseks Eesti ja klikkbot. Olen lisanud valmis plakateid, kus on näiteks: võida 60 ipadi. Selles kogu niipalju pokkeripunkte vms. Seda samat artiklit on jagatud mitmeid kümneid kordi, ning alla kirjutatud "jagatud". Inimesed isegi ei loe, mis on bänneril kirjas.

                              Comment

                              • q_q
                                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                                • Jan 2011
                                • 6303

                                #570
                                Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                                Ma pole nii pikka posti elus näindki.

                                Comment

                                Working...