veebruari OT- jaanuar on läbi

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #421
    Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

    Klounid rsk.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #422
      Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

      Selle aasta tuludeklaratsioon avatud varakult juba. Leht muidugi ülikoomas, kuna kõik kellel midagi saada need ju pikisilmi oodanud seda hetke.

      Ai korra aastas on ikka hea tunne kerge rakeback riigilt saada. (rakeback ligi 75% :D )
      Last edited by VisaHing; 14.02.14, 10:15.

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #423
        Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

        Mingi paar kuud käisid tööl või sünnitas naine sulle kolmikud+ ?

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #424
          Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

          Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
          Mingi paar kuud käisid tööl või sünnitas naine sulle kolmikud+ ?
          4-5 kuud sai tööl käidud jamh. Tegin veel siin foorumiski mõnele EMT pakette xD.

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #425
            Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

            mul küll ei uimanud. Kõik läks libedalt.

            Comment

            • bounce
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 865

              #426
              Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #427
                Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                mul küll ei uimanud. Kõik läks libedalt.
                Tuludeklaratsiooni lehe kiirus on pöördvõrdelises sõltuvuses kui palju on tagasi saada. Kui vähe, siis kiiremini kui rohkem siis leht laeb aeglasemini.See selgitab fkte, miks VisaHing käis see aasta ainult 4-5 kuud tööl.

                Uuri ta poste, kust maalt hakkas pakette müüma ja sealt maalt see rikkus ka majja tuli. Quitis päevatöö ja elab nüüd kui kuningas kass. Viskab mõne paketi siia ja sinna, mängib libahunti ja elu on lausa lill.

                Comment

                • vsiu100
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4253

                  #428
                  Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                  saan terve sendi tagasi.

                  Comment

                  • Pythagoras
                    Grinder
                    • Apr 2012
                    • 589

                    #429
                    Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                    Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                    saan terve sendi tagasi.
                    +1

                    Comment

                    • Maxi
                      Pokkerihai
                      • Nov 2010
                      • 1849

                      #430
                      Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                      4,94€, samas naine saab jälle korraliku nutsu, kadedaks teevad need igasugu tulumaksu-soodustused :D

                      Comment

                      • Kotkas1000
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 2305

                        #431
                        Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                        Oma naise peale oled kade või? Kui teil eraldi rahakotid, siis naiseks teda nimetada ei sobi imo.

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #432
                          Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                          Kas see dogest lihtsam variant või ma lihtsalt nii hetero vend? 28 sain suht kähku

                          Comment

                          • Ints
                            Vana Tegija
                            • Nov 2010
                            • 1216

                            #433
                            Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                            Alates 15 ei pidanud see deklareerimine pihta hakkama ?

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #434
                              Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                              Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                              Oma naise peale oled kade või? Kui teil eraldi rahakotid, siis naiseks teda nimetada ei sobi imo.
                              peale voolumõõtja keissi raha-asjad lahus obv

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #435
                                Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                                Algselt postitas Ints Vaata postitust
                                Alates 15 ei pidanud see deklareerimine pihta hakkama ?
                                Iga aastane teema, et ametlikult 15 aga avatakse 14 õhtul. Seekord 14 hommikul.

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Tuludeklaratsiooni lehe kiirus on pöördvõrdelises sõltuvuses kui palju on tagasi saada. Kui vähe, siis kiiremini kui rohkem siis leht laeb aeglasemini.See selgitab fkte, miks VisaHing käis see aasta ainult 4-5 kuud tööl.

                                Uuri ta poste, kust maalt hakkas pakette müüma ja sealt maalt see rikkus ka majja tuli. Quitis päevatöö ja elab nüüd kui kuningas kass. Viskab mõne paketi siia ja sinna, mängib libahunti ja elu on lausa lill.

                                Jep ma olin kaval. Teadsin, et kui ma aasta käin tööl siis ma ei saa midagi tagasi. Seega käisingi aint 5 kuud, mis täpselt paras et uuel aastal kopsakas tulumaksutagastus saaada. 5 kuud panin kõva pappi kõrvale, et terve aasta kindlalt vastu pidada kuni 14.veebruarini. Ülemuse saatsin ***** ja ütlesin, et ma biidin nüüd 7-semeid. Hakkan iga aasta sama protsessi kordama :).
                                Last edited by VisaHing; 14.02.14, 11:56.

                                Comment

                                Working...