veebruari OT- jaanuar on läbi

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vonkartoffel
    Pokkerihai
    • May 2009
    • 1658

    #391
    Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

    Kuldsed sõnad Galfondilt järjekordselt.

    Strat lauaääres ajab alati tilti mind. Väga loll asi imo mida livei mängides teha. Mitte just eelkõige sellepärast, et õpetad teisi vms vaid et see on mingile fishile lihtsalt jura ja mõttetu jama, mõnele tekitab ebamugavust kah.

    Comment

    • Kotkas1000
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 2305

      #392
      Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

      Mis siin ütlemises nii kuldset või revolutsioonilist niiväga ikka on. Obv imo.

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #393
        Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

        Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
        kas kellelgi otse omanikult korterit on pakkuda tallinnas (2-3 tuba)? Elanike kaks (mina ja toomasl), koduloomi ei ole ja suitsu ei tee. Eelistatud piirkonnad oleks kesklinn/kadriorg/kristiine.
        A mis sul naisest sai? Jätsid naise maha, et toomasl-iga leivad ühte kappi panna v.

        Comment

        • Pythagoras
          Grinder
          • Apr 2012
          • 589

          #394
          Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

          Coca või keegi teine kes Tartu Olympsi eluga rohkem kursis, keegi väikest ülevaadet sealsetest reksidest ei viitsi teha? On üldse mõni reks? Endale täiesti võõrad näod, aga mõne venna juttu kuulates tundus, et esimest korda nad seal polnud.

          Comment

          • vonkartoffel
            Pokkerihai
            • May 2009
            • 1658

            #395
            Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

            Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
            Mis siin ütlemises nii kuldset või revolutsioonilist niiväga ikka on. Obv imo.
            Siis kuulud sinna tublisse 5% hulka.

            Comment

            • karupoeg
              Pokkerihai
              • Jun 2012
              • 3823

              #396
              Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

              Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
              A mis sul naisest sai? Jätsid naise maha, et toomasl-iga leivad ühte kappi panna v.
              naine kooli pärast tartus, mina töö pärast nädala sees tallinnas. #gonnamakeit#bigcitylife#bling-bling#sõletnstatoil

              Comment

              • MartinGarcia
                Grinder
                • Nov 2009
                • 517

                #397
                Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
                Coca või keegi teine kes Tartu Olympsi eluga rohkem kursis, keegi väikest ülevaadet sealsetest reksidest ei viitsi teha? On üldse mõni reks? Endale täiesti võõrad näod, aga mõne venna juttu kuulates tundus, et esimest korda nad seal polnud.
                :D

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #398
                  Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                  Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
                  Coca või keegi teine kes Tartu Olympsi eluga rohkem kursis, keegi väikest ülevaadet sealsetest reksidest ei viitsi teha? On üldse mõni reks? Endale täiesti võõrad näod, aga mõne venna juttu kuulates tundus, et esimest korda nad seal polnud.
                  Pooled osalejad on enamjaolt rexid.

                  Comment

                  • Pythagoras
                    Grinder
                    • Apr 2012
                    • 589

                    #399
                    Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                    Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                    Pooled osalejad on enamjaolt rexid.
                    Mingid suht noored vene tüübid istusid ka lauas, ka rexid?

                    Comment

                    • vsiu100
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4253

                      #400
                      Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                      Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
                      Coca või keegi teine kes Tartu Olympsi eluga rohkem kursis, keegi väikest ülevaadet sealsetest reksidest ei viitsi teha? On üldse mõni reks? Endale täiesti võõrad näod, aga mõne venna juttu kuulates tundus, et esimest korda nad seal polnud.
                      tartus on alati lõbus olnud(va. kui oled laas, siis saad pausil jalaga kõhtu) ja küll sa ise pildi ette saad, kes on kes.
                      mis ülevaadet sul vaja on? betsize tells? või tahad mental note teha, et nende vastu "sõtta" ei lähe, ta on rex?

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #401
                        Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                        Ega enam keeruga ei saa Olympsis, Svenza on välismaal.

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #402
                          Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                          coca pidi reedeti deep turnadel asendama neid hüppelt-pöördega lööke

                          Comment

                          • jasssass
                            Vana Tegija
                            • Sep 2010
                            • 1200

                            #403
                            Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                            Kalev: VPIP 20, PFR 2, 3-bet 0, bluffcall 25
                            Vamps: vpip 10 õlli, pfr 5 mintut ja edasi yolo

                            Comment

                            • KristjanLaas
                              Pokkeritark
                              • Oct 2009
                              • 6450

                              #404
                              Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                              Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                              tartus on alati lõbus olnud(va. kui oled laas, siis saad pausil jalaga kõhtu)
                              This. Soovitan seltskonnast kõige vangimad välja valida ja nokkima hakata.

                              Nokkimiseks on veel eraldi skill ka - sa pead tegema seda avalikult ja jätma mulje, et sa arvad, et villaine aru ei saa, aga tegelt tead täpselt, et ka villaine mõistab su peent huumorit tema pihta. Põhimõtteliselt peab võimalikult ärritav olema. Ja purjus!

                              Gl @ tables ja jään huvitavatest juhtumitest poste ootama.

                              Comment

                              • Ints
                                Vana Tegija
                                • Nov 2010
                                • 1216

                                #405
                                Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                                Algselt postitas jasssass Vaata postitust
                                Kalev: VPIP 20, PFR 2, 3-bet 0, bluffcall 25
                                Vamps: vpip 10 õlli, pfr 5 mintut ja edasi yolo
                                Ülikõvad noted :D

                                Comment

                                Working...