I love it, when a plan comes together

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rasmer
    Vana Tegija
    • Oct 2009
    • 1306

    #16
    Re: I love it, when a plan comes together

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • Dzuu
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 445

      #17
      Re: I love it, when a plan comes together

      Lugesin blogi, mul tekkis ainult üks küsimus, et who the fuck is Joonas Rihm ?
      Siin on 14 (sümbolism for the win!) ennustust uueks aastaks:
      8) Kadestan Joonas Rihma välimust

      Wut, lol ? :D

      Comment

      • NhTyGgWp
        Julm Donk
        • Jul 2009
        • 89

        #18
        Re: I love it, when a plan comes together

        Ma tänan kõiki, kes põhimõtteliselt kohe alguses matsu lahti jagasid, et te vait olite.

        Aga ma teen nüüd mõnese pausi, sest ei ole hetkel väga aega tihedalt siin foorumites chillida ja lugeda ning kommenteerida.
        Last edited by NhTyGgWp; 05.01.14, 00:44.

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #19
          Re: I love it, when a plan comes together

          Usun, et paljudel on ette tulnud, et sind kutsutakse kohtingule inimese poolt, kes sulle absull ei meeldi. Pean silmas just väliseid paramee...


          OP, kas sa vabal ajal tegeled minu jälitamisega? 1:1 'le iga mu reede õhtu raisk.

          Comment

          • bi0hazard
            Vana Tegija
            • Jul 2010
            • 1342

            #20
            Re: I love it, when a plan comes together

            offsuit KK on väga haruldane vä?
            offsuit KK on väga haruldane vä?
            offsuit KK on väga haruldane vä?

            HINT:blogi viimane postitus

            Comment

            • NhTyGgWp
              Julm Donk
              • Jul 2009
              • 89

              #21
              Re: I love it, when a plan comes together

              Jep, see on parem kui NUTS ehk siis BALLS.

              Comment

              • JohnnyDolce
                Õpihimuline Mängur
                • Nov 2009
                • 454

                #22
                Re: I love it, when a plan comes together

                Poisid, minge magama.

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #23
                  Re: I love it, when a plan comes together

                  Magame kõik kaineks nüüd,homme postitame GIF'e edasi

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #24
                    Re: I love it, when a plan comes together

                    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                    http://m2ngeldesl2bielu.blogspot.com...e-kohting.html

                    OP, kas sa vabal ajal tegeled minu jälitamisega? 1:1 'le iga mu reede õhtu raisk.
                    LOL. Parim lause: Kaota meelega ruletis!

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #25
                      Re: I love it, when a plan comes together

                      Samas väärt blogi IMO :) Huumorit on ja piinlik ei hakka.

                      Comment

                      • Pingviin
                        Räme Fish
                        • Jan 2013
                        • 9

                        #26
                        Re: I love it, when a plan comes together

                        wolferk 2 ju

                        Comment

                        • NhTyGgWp
                          Julm Donk
                          • Jul 2009
                          • 89

                          #27
                          Re: I love it, when a plan comes together

                          Algselt postitas Dzuu Vaata postitust
                          Lugesin blogi, mul tekkis ainult üks küsimus, et who the fuck is Joonas Rihm ?
                          Siin on 14 (sümbolism for the win!) ennustust uueks aastaks:
                          8) Kadestan Joonas Rihma välimust

                          Wut, lol ? :D
                          Ei ta nimi ongi Joonas Rihma.
                          Parim sõber.

                          Comment

                          • NhTyGgWp
                            Julm Donk
                            • Jul 2009
                            • 89

                            #28
                            Re: I love it, when a plan comes together

                            Ma ei viitsi kõiki nimesid kommenteerida, et miks just tema ja nii. Lühidalt nii, et enamus nimedega seotud variandid on oma nišiga ehk põhjusega. Ja tean kindlalt, et nad ei pane seda pahaks (et ala googles viskab otsingus kuskile gämbleri blogile). Standard, et pokkeriga seotud inimesed ei saa osadest asjadest aru ja näiteks mu enamus sõbrad ei saa pokkerijutust ja trikkidest aru.

                            Comment

                            • NhTyGgWp
                              Julm Donk
                              • Jul 2009
                              • 89

                              #29
                              Re: I love it, when a plan comes together

                              Fun Fact:
                              Näiteks mu ema luges seda Ideaalse Esimese Kohtingu postitust ja muretses, et äkki ma riivasin selle pildil oleva naise tundeid (ei tundnud ära teda). Emad muretsevad ikka kõige pärast.
                              Last edited by NhTyGgWp; 05.01.14, 03:42.

                              Comment

                              • NhTyGgWp
                                Julm Donk
                                • Jul 2009
                                • 89

                                #30
                                Re: I love it, when a plan comes together

                                Haterid, ma olen kogu öö foorumis komminud oma poste, sest mul pole midagi paremat teha.

                                Ülejäänud, jõin liiga palju kohvi ja und ei tule. Pealegi nüüd on juba hilja magama minna, sest 45 mintsa pärast on start Tartusse võistlustele. Kell 10 on mäng. Nii see profisport käibki!

                                Comment

                                Working...