*** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Loksutaja
    Õpihimuline Mängur
    • Jun 2010
    • 448

    #391
    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

    On see antud hetkel oluline ?

    Comment

    • privador
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3951

      #392
      Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

      Krt selle venna jutt ajab nii tilti juba. Mõnusalt pommib raha mitte millegi eest.
      Krt minu arust oli mingi 60k inimest laulauväljakul, kes maksid 60 euri pillet, et saaks olla rahvapuntras koos klautstrofoobses olukorras, kus keegi lava pealt kisab "mul on suur noku"
      Rebane ja Williams pommisid ka korralikult:)

      Comment

      • rahvavaenlane
        Klubi Liige
        • Dec 2009
        • 3040

        #393
        Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

        tema ainuke viga on see, et ta presenteerib seda kui almust. kui jutt käiks sellest, et see on äriline tegevus, siis poleks ühtegi kobisejat.

        Comment

        • camu
          Super Moderaator
          • Jan 2009
          • 3411

          #394
          Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

          Algselt postitas privador Vaata postitust
          Krt minu arust oli mingi 60k inimest laulauväljakul, kes maksid 60 euri pillet, et saaks olla rahvapuntras koos klautstrofoobses olukorras, kus keegi lava pealt kisab "mul on suur noku"
          Rebane ja Williams pommisid ka korralikult:)
          Kontekstist välja rebida oskab asju igaüks!

          Comment

          • WeThePeople
            Vana Tegija
            • Mar 2010
            • 1163

            #395
            Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

            Algselt postitas camu Vaata postitust
            Kontekstist välja rebida oskab asju igaüks!
            aga konteksti panna vähesed..

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #396
              Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

              Huvitav, kas Eesti suurimas narkodiilerite foorumis ka arutletakse, kui (eba)eetiline HDTaneli tegevus on?

              Comment

              • WeThePeople
                Vana Tegija
                • Mar 2010
                • 1163

                #397
                Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                tema ainuke viga on see, et ta presenteerib seda kui almust. kui jutt käiks sellest, et see on äriline tegevus, siis poleks ühtegi kobisejat.
                just suutis ju asja formuleerida nii lõpuks et poleks almuse palumine.

                Comment

                • rahvavaenlane
                  Klubi Liige
                  • Dec 2009
                  • 3040

                  #398
                  Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                  Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                  just suutis ju asja formuleerida nii lõpuks et poleks almuse palumine.
                  minu viga. ei viitsinud hetkel süüvida. lihtsalt meelde jäänud see, et varem lapsed küsisid vanematelt pappi selle jaoks, et tanel saaks süüa. lapsevanemad loomulikultmõtlevad, et wtf? kui tegelane oleks kohe hakanud asja normaalselt ajama ja seda kui head meelelahutust, mängude õpet ja uut eesti nokiat eksponeerima, oleks kogu teema praegusega pöördvõrdeline olnud.

                  Comment

                  • timz0333
                    Pokkeritark
                    • Mar 2009
                    • 6322

                    #399
                    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                    Mina ei saa sellest aru, et kui üks terve mõistusega inimene on ühe tema video ära vaadanud ja see nii vastu meelt on miks ta siis järgmisi ka vaatab?

                    Comment

                    • Vandalar
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3577

                      #400
                      Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                      Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                      Mina ei saa sellest aru, et kui üks terve mõistusega inimene on ühe tema video ära vaadanud ja see nii vastu meelt on miks ta siis järgmisi ka vaatab?
                      Saab mingi rahulduse ilmselt.

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #401
                        Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                        Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                        Mina ei saa sellest aru, et kui üks terve mõistusega inimene on ühe tema video ära vaadanud ja see nii vastu meelt on miks ta siis järgmisi ka vaatab?
                        Ta videosi ei vaata aga tema FB lehekülge küll loen aegajalt. Tema fb leheküljel röökimas ei käi, et sa retard ja mine tööle vms. Loen sellepärast, et näha millega ta taaskord fänne on' üllatanud 'ja tema fb postitused on lihtsalt kuld. Sobivad ideaalselt hommikuse kohvi kõrvale.

                        Comment

                        • vilistaja
                          Jube Noob
                          • Nov 2009
                          • 148

                          #402
                          Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                          Kui ma käin selveris shoppamas ja näen vahel parkimisplatsil mingit tüüpi lükkamas 30 käru, siis karjun talle: "Kuule äkki teised tahavad ka neid kasutada!"

                          Comment

                          • yolpa
                            Pokkerihai
                            • Jun 2009
                            • 2669

                            #403
                            Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                            Ta videosi ei vaata aga tema FB lehekülge küll loen aegajalt. Tema fb leheküljel röökimas ei käi, et sa retard ja mine tööle vms. Loen sellepärast, et näha millega ta taaskord fänne on' üllatanud 'ja tema fb postitused on lihtsalt kuld. Sobivad ideaalselt hommikuse kohvi kõrvale.
                            ühesõnaga sa oled fänn

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #404
                              Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                              Mu vanaisa ütleks selle peale ( kui ta jommis siis tavaliselt seda ta ütlebki kõigile ) : Te olete kõik tarbijad. Te ei tooda mitte zittagi. Te aint tarbite.

                              Comment

                              • Vandalar
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3577

                                #405
                                Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                                Rämpsu ikka toodetetakse.

                                Comment

                                Working...