*** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #361
    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

    Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Ranka after posting Visa Hing jokes:
    U are doing it wrong. Just eile Ghost0 saatis :D

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • rahvavaenlane
      Klubi Liige
      • Dec 2009
      • 3040

      #362
      Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

      Maja esimesel korrusel elab vanapoiss ja kolmandal korrusel vanatüdruk. Ühel päeval tekkis vanapoisil mõte mune praadida. Aga panni endal polnud ning seega tuli pann laenata kolmandal elavalt vanatüdrukult.

      Seab siis sammud trepist üles ja samal ajal mõtted liiguvad: Niinii, lähen küsin panni, eks. Vanatüdruk palub ilmselt korra tuppa astuda ja paneb kohe teekannu tulele.

      Pärast teejoomist võib juhtuda, et pakutakse ka klaasike kangemat. No aga siis kipuvad jutud ju päris val
      latuks minema ja kaugel enam seegi, kui eide kõrvale suisa külili viskad. Ja eks siis toimub teadagi mis ja suht reaalne ka, et varsti sünnivad lapsed. Aga need tahavad ju teadupärast raha saada. Kurat, kusjuures palju raha!

      Selleks ajaks oli vanapoiss jõudnud kolmandale korrusele, koputanud uksele ning vanatüdruk jõudnud uksegi avada. Mõni hetk vaadati teineteist vaikides ning siis käratas vanapoiss: "Tead, sa keri õige perse oma panniga!"
      Last edited by ranka; 18.01.14, 14:34. Põhjus: tegin loetavamaks

      Comment

      • timz0333
        Pokkeritark
        • Mar 2009
        • 6322

        #363
        Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

        Kas HEM 2 import from folder võimalust polegi

        Kiire vastus palun!

        edit: lol leidsin
        Last edited by timz0333; 18.01.14, 17:01.

        Comment

        • karupoeg
          Pokkerihai
          • Jun 2012
          • 3823

          #364
          Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

          paari sõbraga 24-25 sünnipäeva tähistamas varsti. Kas kellelgi on mõnda head stiilipeo ideed? Pigem sellist, mis ei nõuaks väga suurt ettevalmistust (eesmärk oleks, et enamus kohalolijatest ikka vastavas stiilis ka oleks).

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #365
            Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

            Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
            paari sõbraga 24-25 sünnipäeva tähistamas varsti. Kas kellelgi on mõnda head stiilipeo ideed? Pigem sellist, mis ei nõuaks väga suurt ettevalmistust (eesmärk oleks, et enamus kohalolijatest ikka vastavas stiilis ka oleks).
            alustaks ise sellest, et mitte teha stiilipidu. kas keegi on kunagi olles mõnel stiilipeol mõelnud, et jumala lahe pidu, kuna on stiilipidu? omajagu sellistel käidud, aga top pidude sekka ühtegi vägisi punnitatud stiilipidu ise ei paigutaks.

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #366
              Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

              Suht lamp jah. Ise ka ei teeks, kuna ei meeldi kogu öö enda jaoks ebamugavate riietega olla :D

              Comment

              • karupoeg
                Pokkerihai
                • Jun 2012
                • 3823

                #367
                Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                alustaks ise sellest, et mitte teha stiilipidu. kas keegi on kunagi olles mõnel stiilipeol mõelnud, et jumala lahe pidu, kuna on stiilipidu? omajagu sellistel käidud, aga top pidude sekka ühtegi vägisi punnitatud stiilipidu ise ei paigutaks.
                tbh ei olegi kunagi stiilipeol (vähemalt stiilile vastavalt riides olles) käinud just samal põhjusel, kuid mõtlesingi, et äkki kellelgi on ideed või kogemusi kuidas teistmoodi asjale läheneda.

                Comment

                • TaistoJ
                  Grinder
                  • Aug 2010
                  • 787

                  #368
                  Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                  Stiilipidu kus kõik stiilid on lubatud, väljaarvatud iseendaks olemine.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #369
                    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                    Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                    tbh ei olegi kunagi stiilipeol (vähemalt stiilile vastavalt riides olles) käinud just samal põhjusel, kuid mõtlesingi, et äkki kellelgi on ideed või kogemusi kuidas teistmoodi asjale läheneda.
                    kingaviksi võikusid. see must be.

                    Comment

                    • overbet
                      Pokkerihai
                      • Sep 2010
                      • 1620

                      #370
                      Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                      Tehke keegi trollapalooza.

                      Comment

                      • Ints
                        Vana Tegija
                        • Nov 2010
                        • 1216

                        #371
                        Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                        Proovige järgi.

                        Keskealine abielupaar heidab õhtul voodisse.
                        Naine küsib mehelt: “Noh, kallis, kas teeme ka midagi?”
                        Mees läheb baarikapi juurde, võtab viskipudelist suure lonksu ja keerab magama. Nii kordub mitu õhtut.
                        Kord püüab naine kavalam olla ja küsib: “Kas teeme ka midagi, aga teistmoodi, romantilisemalt?”
                        “Olgu, tule siia voodi ette ja lase neljakäpukile,” nõustub mees.
                        Istub siis kaksiratsa naisele selga, annab laksu tagumiku pihta ja hüüab: “Nõõ, baarikapi juurde!”

                        Comment

                        • Kakahirmutis
                          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                          • Oct 2010
                          • 7079

                          #372
                          Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                          Algselt postitas Ints Vaata postitust
                          Proovige järgi.

                          Keskealine abielupaar heidab õhtul voodisse.
                          Naine küsib mehelt: “Noh, kallis, kas teeme ka midagi?”
                          Mees läheb baarikapi juurde, võtab viskipudelist suure lonksu ja keerab magama. Nii kordub mitu õhtut.
                          Kord püüab naine kavalam olla ja küsib: “Kas teeme ka midagi, aga teistmoodi, romantilisemalt?”
                          “Olgu, tule siia voodi ette ja lase neljakäpukile,” nõustub mees.
                          Istub siis kaksiratsa naisele selga, annab laksu tagumiku pihta ja hüüab: “Nõõ, baarikapi juurde!”

                          Mu naine niigi tiltis 24/7 :(

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #373
                            Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                            Mu naine niigi tiltis 24/7 :(
                            Räägi lähemalt poeg, milles probleem. Olen hea kuulaja. Jutt jääb ainult meie ja Pokkeriprode vahele.

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #374
                              Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                              Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                              Räägi lähemalt poeg, milles probleem. Olen hea kuulaja. Jutt jääb ainult meie ja Pokkeriprode vahele.
                              Eh ma lihtsalt maailma kõige laisem inimene :)

                              Comment

                              • qbj0hn
                                Auk on auk. FAKT!
                                • Nov 2008
                                • 7091

                                #375
                                Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                                Las naine hellab, ma ka hea kuulaja.

                                Comment

                                Working...