*** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Vandalar
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3577

    #106
    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

    Kas riik ei saa siis juba litsenseeritud tubadelt tulu, sest nad on siin litsenseeritud?

    Comment

    • MartinGarcia
      Grinder
      • Nov 2009
      • 517

      #107
      Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

      oehjah

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #108
        Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***



        Nujah eks leidub ka selliseid tegelasi. Kujutan ette, et vend hakkabki nüüd 21% oma pokkerituludest riigile kantima.
        Last edited by VisaHing; 05.01.14, 23:00.

        Comment

        • privador
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3951

          #109
          Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

          Teoreetiliselt pead ju iga asja eest tulumaksu maksma
          a)naabrimees teeb mingi raha eest sulle mingi teene, naabrimees peab MA pöörduma...
          b)alkovaba kihveldu. Kui võidad beti siis jlle sammud maksuametisse
          c)Annad sõbrannale raha ilusa öö eest. Sõbranna peab jälle tulust maksu maksma jne kui jaburustesse minna

          Mõelge, kui mingi 100 aasta pärast on raha kõik elektrooniline ja kontrollitav ja riik tahab kaotada varimajanduse. Iga sissemaksu pealt tuleb päring MA-lt...päris õudne

          Comment

          • JohnnyDolce
            Õpihimuline Mängur
            • Nov 2009
            • 454

            #110
            Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

            Algselt postitas privador Vaata postitust
            Teoreetiliselt pead ju iga asja eest tulumaksu maksma
            a)naabrimees teeb mingi raha eest sulle mingi teene, naabrimees peab MA pöörduma...
            b)alkovaba kihveldu. Kui võidad beti siis jlle sammud maksuametisse
            c)Annad sõbrannale raha ilusa öö eest. Sõbranna peab jälle tulust maksu maksma jne kui jaburustesse minna

            Mõelge, kui mingi 100 aasta pärast on raha kõik elektrooniline ja kontrollitav ja riik tahab kaotada varimajanduse. Iga sissemaksu pealt tuleb päring MA-lt...päris õudne

            Miks saja aasta pärast? Kõik online-pokkeriga ongi ju sisuliselt elektrooniliselt kontrollitav.

            Comment

            • Vandalar
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3577

              #111
              Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

              Ah, mis sa plärad.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #112
                Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                Algselt postitas privador Vaata postitust
                Teoreetiliselt pead ju iga asja eest tulumaksu maksma
                a)naabrimees teeb mingi raha eest sulle mingi teene, naabrimees peab MA pöörduma...
                b)alkovaba kihveldu. Kui võidad beti siis jlle sammud maksuametisse
                c)Annad sõbrannale raha ilusa öö eest. Sõbranna peab jälle tulust maksu maksma jne kui jaburustesse minna

                Mõelge, kui mingi 100 aasta pärast on raha kõik elektrooniline ja kontrollitav ja riik tahab kaotada varimajanduse. Iga sissemaksu pealt tuleb päring MA-lt...päris õudne
                Sõbrants tihti korraldab sulle ilusaid öid?

                Comment

                • jrgn hell
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 3328

                  #113
                  Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                  Algselt postitas privador Vaata postitust
                  Teoreetiliselt pead ju iga asja eest tulumaksu maksma
                  a)naabrimees teeb mingi raha eest sulle mingi teene, naabrimees peab MA pöörduma...
                  b)alkovaba kihveldu. Kui võidad beti siis jlle sammud maksuametisse
                  c)Annad sõbrannale raha ilusa öö eest. Sõbranna peab jälle tulust maksu maksma jne kui jaburustesse minna

                  Mõelge, kui mingi 100 aasta pärast on raha kõik elektrooniline ja kontrollitav ja riik tahab kaotada varimajanduse. Iga sissemaksu pealt tuleb päring MA-lt...päris õudne
                  Solid sõbranna, kui pärast ilusat ööd raha pakkudes ei solvu.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #114
                    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                    Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
                    Solid sõbranna, kui pärast ilusat ööd raha pakkudes ei solvu.
                    Õige sõber/sõbranna ei solvu kunagi sõbra peale. Seega JOKK.

                    Comment

                    • rasmer
                      Vana Tegija
                      • Oct 2009
                      • 1306

                      #115
                      Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                      Teeme hooandja projekti raha kogumiseks, et priva kirjutaks raamatu naistest ja suhetest.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #116
                        Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                        Algselt postitas rasmer Vaata postitust
                        Teeme hooandja projekti raha kogumiseks, et priva kirjutaks raamatu naistest ja suhetest.
                        Pigem selle aasta jõuluannetuse raames kogume raha ja teeme ise.

                        Kui kellelgi igav ja railimistuju, siis Sunday Millionil 85 mängijat järel sealhulgas kasutaja «rolfjuunior», kes hetkel 46. koha stäkiga. $1906 auhinnarahaks garanteeritud.

                        Comment

                        • Owner85
                          Klubi Liige
                          • Aug 2009
                          • 2146

                          #117
                          Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                          rolf out AJ vs KQ 2.6k$ vaevatasu

                          Comment

                          • jrgn hell
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 3328

                            #118
                            Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                            Algselt postitas rasmer Vaata postitust
                            Teeme hooandja projekti raha kogumiseks, et priva kirjutaks raamatu naistest ja suhetest.

                            Comment

                            • makz
                              Õpihimuline Mängur
                              • Aug 2009
                              • 428

                              #119
                              Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                              Raamatutest rääkides, siis jõudsin just lõpule I. Hargla triloogiaga apteeker Melchiori seiklustest keskaegses Tallinnas. Kui kedagi huvitavad krimiromaanid ning ka ajalugu ei jäta külmaks, siis julgen soovitada - juba pelgalt keskaegse Tallinna ning inimese maailmapildi kirjeldused on lugemist väärt, lisaks veel classic kriminulli sugemed.

                              Comment

                              • karupoeg
                                Pokkerihai
                                • Jun 2012
                                • 3823

                                #120
                                Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                                Algselt postitas privador Vaata postitust
                                Teoreetiliselt pead ju iga asja eest tulumaksu maksma
                                a)naabrimees teeb mingi raha eest sulle mingi teene, naabrimees peab MA pöörduma...
                                b)alkovaba kihveldu. Kui võidad beti siis jlle sammud maksuametisse
                                c)Annad sõbrannale raha ilusa öö eest. Sõbranna peab jälle tulust maksu maksma jne kui jaburustesse minna

                                Mõelge, kui mingi 100 aasta pärast on raha kõik elektrooniline ja kontrollitav ja riik tahab kaotada varimajanduse. Iga sissemaksu pealt tuleb päring MA-lt...päris õudne


                                oma FB-s oli ta nõus selle 5 aasta peale bette ka vastu võtma

                                Comment

                                Working...