*** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • WeThePeople
    Vana Tegija
    • Mar 2010
    • 1163

    #76
    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodite kuu ***

    Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Libahunti on 1 puudu. Kes ees, see mees. Võtke osa :)

    http://foorum.pokkeriprod.com/showth...250#post569250
    lubasin sõbralikum olla..

    Comment

    • harryahven
      Pokkerihai
      • Dec 2009
      • 1964

      #77
      Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodite kuu ***

      seletaks keegi või viitaks teemale mis on seotud starsis hu bumhundiga, nimelt et kes eelis järjekorras fishi saab ja mille järgi fish lauda pannakse?! mingi find me a seat teema vms?!

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #78
        Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodite kuu ***

        Algselt postitas harryahven Vaata postitust
        seletaks keegi või viitaks teemale mis on seotud starsis hu bumhundiga, nimelt et kes eelis järjekorras fishi saab ja mille järgi fish lauda pannakse?! mingi find me a seat teema vms?!
        See, kellel on alumised lauad, on eelis. S.t. kui lauad on sorteeritud mängijate järgi ja need lauad mis on esimesed tühjad lauad pärast full-laudu, saavad kõige rohkem actionit.

        Ei levelda.

        Comment

        • elrosmeero
          FPP Pro
          • Jan 2011
          • 239

          #79
          Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

          Lol, vaidlesite siin HDTaneli ja tema alaealiste ärakasutamise üle. FB andis teada, et nüüd saab teda toetada ka SMS teel. Kurat, see on küll nüüd vist otse junsude rahakoti poole suunatud

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #80
            Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

            Algselt postitas elrosmeero Vaata postitust
            Lol, vaidlesite siin HDTaneli ja tema alaealiste ärakasutamise üle. FB andis teada, et nüüd saab teda toetada ka SMS teel. Kurat, see on küll nüüd vist otse junsude rahakoti poole suunatud
            Ilmselt jah aga imo suht halb viis annetuseks. Täpseid % ei tea aga umb 60-70% saab ettevõte ja riik.

            Comment

            • thulesiia
              Julm Donk
              • Mar 2010
              • 56

              #81
              Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***


              See on ikka palju nad on cashinud ja obv pole profit?

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #82
                Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                Algselt postitas thulesiia Vaata postitust
                http://www.pokerpages.com/players/li...op-players.htm
                See on ikka palju nad on cashinud ja obv pole profit?
                peaks profit olema

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #83
                  Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                  Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                  peaks profit olema
                  Välja on toodud küll ainult turniirid, kus cashinud.

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #84
                    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                    Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                    Välja on toodud küll ainult turniirid, kus cashinud.
                    Ega ma eriti ei vaadanud seda , aga kui playeri peale paned siis mingi swinging graph seal on , mis tundus küll ebareaalne , esfandiari oli 20 mil swingi teinud pm lol


                    vb vaatasin sealt midagi valesti , aga suht savi

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #85
                      Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                      Ega ma eriti ei vaadanud seda , aga kui playeri peale paned siis mingi swinging graph seal on , mis tundus küll ebareaalne , esfandiari oli 20 mil swingi teinud pm lol


                      vb vaatasin sealt midagi valesti , aga suht savi
                      Vaatasid valesti jep. Ta näitas seal aastate kaupa palju kasumit. Jäi jah mulje nagu 2012 oleks võitnud 20M ja 2013 kaotanud 20M.
                      One hit one drop siis vms.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #86
                        Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                        Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                        peaks profit olema
                        Ei ole. Edetabelis on ainult rahadesse jõudmised - maha ei ole arvestatud turniire, kus rahadesse ei jõutud.

                        Säärastel tabelitel puudub väärtus. Samamoodi võiks koostada rahalaua mängijate edetabeli, kus kõikide mängijate tulemused kuvatakse filtriga: «Won Hand = True»

                        Edetabeli tippu jõuaksid kõige agressiivsemad või/ja suurima volüümiga mängijad.

                        EDIT: Kui kellegil isu saab kena trolli teema teha kas siia või Two Plus Two või on seda juba tehtud?

                        Comment

                        • Kakahirmutis
                          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                          • Oct 2010
                          • 7079

                          #87
                          Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Ei ole. Edetabelis on ainult rahadesse jõudmised - maha ei ole arvestatud turniire, kus rahadesse ei jõutud.

                          Säärastel tabelitel puudub väärtus. Samamoodi võiks koostada rahalaua mängijate edetabeli, kus kõikide mängijate tulemused kuvatakse filtriga: «Won Hand = True»

                          Edetabeli tippu jõuaksid kõige agressiivsemad või/ja suurima volüümiga mängijad.

                          EDIT: Kui kellegil isu saab kena trolli teema teha kas siia või Two Plus Two või on seda juba tehtud?
                          graphi peale kirja ei tule et moditud graph? :)

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #88
                            Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                            ez game

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #89
                              Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                              Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                              graphi peale kirja ei tule et moditud graph? :)
                              Ei:

                              Lisatud failid

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #90
                                Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                                HEMis näha PTs pole :D

                                Aga liiga sirge graph enivei

                                Comment

                                Working...