*** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #61
    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***

    Õnnestus Rahvavaenlane saada lindile 1. jaanuari varahommikul Tartu südalinnas.

    Comment

    • Maxi
      Pokkerihai
      • Nov 2010
      • 1849

      #62
      Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***

      Algselt postitas muruntau Vaata postitust
      Esimest korda täiskasvanud elus veedan aastavahetuse kodus teleka ees. Tujurikkuja. Esimene nali Estoniast, otsime kapten Pihti, laseme ruumid vett täis jne. Mu ema oli üks töötajatest sellel laeval ja oli koos Pihtiga algselt päästetute, siis teadmata kadunute nimekirjas. Siiamaani ei tea, mis juhtus. Te ei kujuta ette kui nördinud ma olin, karp jäi lahti lihtsalt.

      Korra veedan selle õhtu teleka ees ja kohe karistatakse ära, järgmine kord proovin targem olla.
      http://www.ohtuleht.ee/559184/mees-k...inimeste-arvel

      Muru sina?

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #63
        Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***

        Ma ei saa nüüd täpselt aru, see skets oleks ju nagu täpselt Estonias hukkunute omaste toetuseks tehtud.

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #64
          Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***

          Eesti on piisavalt väike koht selleks, et tegu võiks olla kellegi muuga.

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #65
            Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***

            Algselt postitas alaska Vaata postitust
            Ma ei saa nüüd täpselt aru, see skets oleks ju nagu täpselt Estonias hukkunute omaste toetuseks tehtud.
            Point oli jep tegelt väga hea. Lihtsalt esimese laksuga ei suudetud seda läbihammustada. Vb osad ei jaga siiamaani ära, mida öelda taheti antud klipiga. A eks nad kindlasti teadsid juba enne selle live laskmist, et pasarahe võib tulla päris korralik.

            Kas keegi teab, mis teema selle apteeki-ga oli? Mida nagu jäljendati v üritati maha teha?

            Comment

            • overbet
              Pokkerihai
              • Sep 2010
              • 1620

              #66
              Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***

              Vähemalt mina sain nii aru, et apteegi sketšiga pilati seda:

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #67
                Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***

                Algselt postitas overbet Vaata postitust
                Vähemalt mina sain nii aru, et apteegi sketšiga pilati seda:

                http://www.tarbija24.ee/1259728/alko...-30-aastastelt
                Tundub loogiline, väga võimalik jep.

                Comment

                • MartinGarcia
                  Grinder
                  • Nov 2009
                  • 517

                  #68
                  Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***

                  Algselt postitas alaska Vaata postitust
                  Ma ei saa nüüd täpselt aru, see skets oleks ju nagu täpselt Estonias hukkunute omaste toetuseks tehtud.
                  Ei.Ega kui midagi teha, siis paratamatus on et mingi osa saab aru, mingi mitte. Kui nii hakataks asju tegema, et kõigile sobiks ja meeltmööda oleks, siis ei saakski ilmselt teha mitte midagi. Paratamatus :/

                  Comment

                  • Kotkas1000
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 2305

                    #69
                    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***

                    Algselt postitas overbet Vaata postitust
                    Vähemalt mina sain nii aru, et apteegi sketšiga pilati seda:

                    http://www.tarbija24.ee/1259728/alko...-30-aastastelt
                    Jup, ma lugesin ka sama välja.

                    Comment

                    • timz0333
                      Pokkeritark
                      • Mar 2009
                      • 6322

                      #70
                      Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***

                      Vaatasin ka tujurikkuja ära lõpuks. Minu jaoks kõige lambib oli see ema ja tütre autogrammi teema, seal ma tõesti nalja ei näinud.

                      Comment

                      • overbet
                        Pokkerihai
                        • Sep 2010
                        • 1620

                        #71
                        Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***

                        Tolle sketši point on selles, et kui kuulus inimene oled, siis kõik arvavad, et oled igal hetkel igas kohas nende sõber ja see on elementaarne, et jagad neile autogramme ja teed nendega koos pilti jne, aga samas neil on sinust kui inimesest pohhui.

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #72
                          Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***

                          mm. maitea kas ma ei hammusta levelit läbi, aga kas kedagi teist ei häiri topicu pealkirja kirjavead? anekdoodite???

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #73
                            Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***

                            ilus imo

                            Comment

                            • timz0333
                              Pokkeritark
                              • Mar 2009
                              • 6322

                              #74
                              Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***

                              Algselt postitas Rage Vaata postitust
                              mm. maitea kas ma ei hammusta levelit läbi, aga kas kedagi teist ei häiri topicu pealkirja kirjavead? anekdoodite???
                              Ilmselt ei hammusta jah

                              Otsisin ka youtubest anekdoode ja polnudki varem seda kuulnud. Mõned tuttava aga enamus päris head.

                              NB: ropud!

                              Last edited by timz0333; 04.01.14, 14:17.

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #75
                                Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodite kuu ***

                                Libahunti on 1 puudu. Kes ees, see mees. Võtke osa :)

                                http://foorum.pokkeriprod.com/showth...250#post569250

                                Comment

                                Working...