*** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***
http://www.ohtuleht.ee/559184/mees-k...inimeste-arvelAlgselt postitas muruntau Vaata postitustEsimest korda täiskasvanud elus veedan aastavahetuse kodus teleka ees. Tujurikkuja. Esimene nali Estoniast, otsime kapten Pihti, laseme ruumid vett täis jne. Mu ema oli üks töötajatest sellel laeval ja oli koos Pihtiga algselt päästetute, siis teadmata kadunute nimekirjas. Siiamaani ei tea, mis juhtus. Te ei kujuta ette kui nördinud ma olin, karp jäi lahti lihtsalt.
Korra veedan selle õhtu teleka ees ja kohe karistatakse ära, järgmine kord proovin targem olla.
Muru sina?
Comment
-
Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***
Eesti on piisavalt väike koht selleks, et tegu võiks olla kellegi muuga.Algselt postitas Maxi Vaata postitust
Comment
-
Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***
Point oli jep tegelt väga hea. Lihtsalt esimese laksuga ei suudetud seda läbihammustada. Vb osad ei jaga siiamaani ära, mida öelda taheti antud klipiga. A eks nad kindlasti teadsid juba enne selle live laskmist, et pasarahe võib tulla päris korralik.Algselt postitas alaska Vaata postitustMa ei saa nüüd täpselt aru, see skets oleks ju nagu täpselt Estonias hukkunute omaste toetuseks tehtud.
Kas keegi teab, mis teema selle apteeki-ga oli? Mida nagu jäljendati v üritati maha teha?
Comment
-
Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***
Vähemalt mina sain nii aru, et apteegi sketšiga pilati seda:
Comment
-
Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***
Tundub loogiline, väga võimalik jep.Algselt postitas overbet Vaata postitustVähemalt mina sain nii aru, et apteegi sketšiga pilati seda:
http://www.tarbija24.ee/1259728/alko...-30-aastastelt
Comment
-
Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***
Ei.Ega kui midagi teha, siis paratamatus on et mingi osa saab aru, mingi mitte. Kui nii hakataks asju tegema, et kõigile sobiks ja meeltmööda oleks, siis ei saakski ilmselt teha mitte midagi. Paratamatus :/Algselt postitas alaska Vaata postitustMa ei saa nüüd täpselt aru, see skets oleks ju nagu täpselt Estonias hukkunute omaste toetuseks tehtud.
Comment
-
Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***
Jup, ma lugesin ka sama välja.Algselt postitas overbet Vaata postitustVähemalt mina sain nii aru, et apteegi sketšiga pilati seda:
http://www.tarbija24.ee/1259728/alko...-30-aastastelt
Comment
-
Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***
Tolle sketši point on selles, et kui kuulus inimene oled, siis kõik arvavad, et oled igal hetkel igas kohas nende sõber ja see on elementaarne, et jagad neile autogramme ja teed nendega koos pilti jne, aga samas neil on sinust kui inimesest pohhui.
Comment
-
Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***
Ilmselt ei hammusta jahAlgselt postitas Rage Vaata postitustmm. maitea kas ma ei hammusta levelit läbi, aga kas kedagi teist ei häiri topicu pealkirja kirjavead? anekdoodite???
Otsisin ka youtubest anekdoode ja polnudki varem seda kuulnud. Mõned tuttava aga enamus päris head.
NB: ropud!
Last edited by timz0333; 04.01.14, 14:17.
Comment
-
Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodite kuu ***
Libahunti on 1 puudu. Kes ees, see mees. Võtke osa :)
http://foorum.pokkeriprod.com/showth...250#post569250
Comment
Comment