*** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • camu
    Super Moderaator
    • Jan 2009
    • 3411

    #46
    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Lugesid ka tsitaadi esimest osa?

    Ma ei ole gamingu diilide kursis ega üleüldse gamginguga, et kuidas sealt raha affiliated teenivad.

    Ülejäänud oli näiteline, et kuidas võiks ja saaks raha teenida. Selleks ei pea üleüldse toodetki müüma, et raha teenida. Müüb klikk ja neid tal on ning nagu ütlesin, et ma ei ole gaming diilidega kursis ja nagu ütlesin, et ei pea müüma üleüldse antud toodet või isegi ligilähedaselt seotud toodet.

    Kordan kaks korda oma mõtet, et siis äkki ei tule sisutühja vastust.
    Klilck müüb, aga selliste klikkide arvuga või selliste streami vaatajate arvudega midagi ei teeni.

    Comment

    • mait47
      Jube Noob
      • Jul 2011
      • 192

      #47
      Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***

      Kanepi mängib hetkel Šarapovaga ja juhib.
      Kellel midagi teha pole siis streamhunter.eu ja gogogo

      Comment

      • yolpa
        Pokkerihai
        • Jun 2009
        • 2669

        #48
        Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***

        parimad anekdoodid imo

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #49
          Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***

          Algselt postitas muruntau Vaata postitust
          Esimest korda täiskasvanud elus veedan aastavahetuse kodus teleka ees. Tujurikkuja. Esimene nali Estoniast, otsime kapten Pihti, laseme ruumid vett täis jne. Mu ema oli üks töötajatest sellel laeval ja oli koos Pihtiga algselt päästetute, siis teadmata kadunute nimekirjas. Siiamaani ei tea, mis juhtus. Te ei kujuta ette kui nördinud ma olin, karp jäi lahti lihtsalt.

          Korra veedan selle õhtu teleka ees ja kohe karistatakse ära, järgmine kord proovin targem olla.
          väga karm lugu siis sul ikka. isegi tatikana sai "Estoniaga" rootsis käidud, mitmete tuttavate vanemad, sugulased sinna jäidki.

          mis aga tujurikkuja sketši puutub, siis see oli väga hea. hea huumor ongi selline, et midagi ei ole püha. st head nalja saab ja tulebki teha enda, surma, usu, armastuse, vihkamise - kõige üle. ja see nali ei olnud siin veel nali nalja pärast, vaid tõesti - see "Titanicu" näitus järelemõeldes ongi sama eetiline nagu tujurikkuja sketš. võibolla tänu sellele sketšile ei tehtagi 50a pärast sellist näitust "Estoniast".

          selles osas igati arusaadav, et kui nii isiklik lugu, siis võib mõjuda ikkagi arusaadavalt vastikult
          Last edited by pastilaa; 02.01.14, 08:39.

          Comment

          • harryahven
            Pokkerihai
            • Dec 2009
            • 1964

            #50
            Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***

            stars näitab mingit mingit vpp boonust, mille peab opt-innima, kus seda teha saab?

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #51
              Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***

              Algselt postitas harryahven Vaata postitust
              stars näitab mingit mingit vpp boonust, mille peab opt-innima, kus seda teha saab?
              Viska pilt. Hästi ei saa aru.

              Comment

              • harryahven
                Pokkerihai
                • Dec 2009
                • 1964

                #52
                Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***

                starsi teemast leidsin vastuse just, seal viimased postid

                Comment

                • Mrt1989
                  Grinder
                  • Mar 2010
                  • 999

                  #53
                  Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***

                  vaata starsi teemat foorumis. Muidu account - enter stars code - JUMPSTART

                  Comment

                  • -andres-
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4546

                    #54
                    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***

                    Account - Enter Star Code - "jumpstart" ja oota.

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #55
                      Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***



                      Väga tore, tänud.

                      Comment

                      • Karelkorm
                        Grinder
                        • Nov 2009
                        • 856

                        #56
                        Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***

                        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                        Siin sa eksid. Gaming ei ole nagu pokker, mängude ostmine ei käi läbi affiliatede ega lambisaitide, ostetakse legit, suurtest e-poodidest nagu Steam ja mõni kes füüsilist karpi tahab ostab poest.
                        Mina ja paljud tuttavad on oma mängud ostnud www.allkeyshop.com või kusagilt sarnastelt lehtedelt, kus on täiesti töötavad ja korralikud versioonid üliodavalt saadaval. Ei oska öelda, kui paljud protsentuaalselt otse developeri lehelt mänge ostavad, a pakun, et urkasaitidel kauplemine moodustab enamuse.

                        Järgi mõeldes, 50% tundub ulmeline ja tõenäoliselt ostavad inimesed ikka täie raha eest mängu, a affiliate bisness on olemas, ütleme nii.
                        Last edited by Karelkorm; 02.01.14, 09:13.

                        Comment

                        • Pythagoras
                          Grinder
                          • Apr 2012
                          • 589

                          #57
                          Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***

                          Kas keegi artiklis räägitavast tootest teab midagi, käisin ka üks päev R-Kioskis ning kaugelt vaatasin, et Eestis müüakse Snusi juba poes?
                          Mingi kräpp?


                          Edit: tootel kodulehekülg ka olemas http://www.kickup.ee/
                          Ilmselt mõne jaoks vana teema, ise nägin esimest korda
                          Last edited by Pythagoras; 02.01.14, 10:51.

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #58
                            Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***

                            http://www.ohtuleht.ee/559125/allik-...apmisahvarduse

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #59
                              Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Lugesid ka tsitaadi esimest osa?

                              Ma ei ole gamingu diilide kursis ega üleüldse gamginguga, et kuidas sealt raha affiliated teenivad.

                              Ülejäänud oli näiteline, et kuidas võiks ja saaks raha teenida. Selleks ei pea üleüldse toodetki müüma, et raha teenida. Müüb klikk ja neid tal on ning nagu ütlesin, et ma ei ole gaming diilidega kursis ja nagu ütlesin, et ei pea müüma üleüldse antud toodet või isegi ligilähedaselt seotud toodet.

                              Kordan kaks korda oma mõtet, et siis äkki ei tule sisutühja vastust.
                              Mida sa jahud siis, et vend võiks teenida kuus 4-digit numbri kuus kui sa sittagi ei tea?

                              Mu küsimus oli konkreetne - kuidas HDTanel saaks kuus teenida 4-digit numbri? See, et sa mingit teoreetilist paska jahud mis prolly ligilähedaseltki tõele ei vasta ja siis veel targutama hakkad, et kordad oma mõtet kaks korda on simply LOL.

                              20K inimest kes Youtubes "Eesti Online Kasiino" videosid vaatavad võivad jah 4-digit numbri kuus geneda mingite täiesti lambireklaamidega mis video külge poogitakse, täitsa usun. HDTaneli fanbasest pooltel pole prolly oma pangakontotki veel tho.

                              Comment

                              • EestiAA
                                Vana Tegija
                                • Nov 2010
                                • 1132

                                #60
                                Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***

                                Chicago räppa Young QC võeti kinni kuna tappis kindlustusrahade pärast oma ema, et oleks millega Instagramis eputada



                                Ma ei saa aru miks paljud räpi vennad enda rahaga niimoodi eputavad....
                                Mingi bling bling koguaeg.....Täiega lapsik...


                                Vaimselt haige isik.

                                Last edited by EestiAA; 02.01.14, 18:12.

                                Comment

                                Working...