Detsembri offtopic: ho - ho -ho

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • doublemint65
    Grinder
    • Oct 2008
    • 695

    #376
    Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

    Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
    Päriselt ??.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Tänud, tundus huvitav mats, pole ise veel näinud. andke linki kui kuskile ilmub.

    Comment

    • EestiAA
      Vana Tegija
      • Nov 2010
      • 1132

      #377
      Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

      Algselt postitas doublemint65 Vaata postitust
      Tänud, tundus huvitav mats, pole ise veel näinud. andke linki kui kuskile ilmub.


      240p jätab soovida... aga vaadatav.

      Comment

      • Vandalar
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3577

        #378
        Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

        Krt see, kuidas ta jala murdis oli ikka räme- lihtsalt ühe löögiga jalg ripub kondi otsas nahkapidi ainult.

        Comment

        • Ermii
          Õpihimuline Mängur
          • May 2009
          • 402

          #379
          Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

          Algselt postitas doublemint65 Vaata postitust
          Tänud, tundus huvitav mats, pole ise veel näinud. andke linki kui kuskile ilmub.
          lol, kuidas siis selline kommentaar, et igav mats? :D
          Aga link ise siin, enjoy:
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • Romka
            Pokkerihai
            • Mar 2009
            • 1544

            #380
            Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho


            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #381
              Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

              Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
              Jep, nagu siiinsed kasutajad on hasartmängusõltlased, mõni rohkem, mõni vähem ajudoonor. (ps! ei tea, mida ajudoonor täpselt endast kujutab, ei fänna hdtanelit, ega midagi)

              Muide, edukamad gamingu broadcasterid teenivad kümneid kilodollareid kuus, tehes seda mis neile tõeliselt meeldib, olles samal ajal ülimalt soltsiaalsed ja normaalsed inimesed.
              Eks ta teeniks ka YouTube-s midagi subscriberite ja vaatamiste pealt aga Eestis pole võimalik seda YouTube businessi ajada mu teada. Tal 22K sub-i. Sellega oleks mingisugune 200 EUR vist garanteeritud küll kuus sissetulek YouTube-st siis.

              Comment

              • Mrt1989
                Grinder
                • Mar 2010
                • 999

                #382
                Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

                Algselt postitas Codecci Vaata postitust


                Pakkusin, et ostan talle Xbox One või PS4 kui ta enam kunagi ühtegi videot avalikult netti ei postita... Äkki joppab, ONE TIME!
                Tuleb just spammida ,et lapsed lõpetaks oma taskuraha annetamise sellisele retardile ,kes ilmselgelt omab psühholoogilisi arengu häireid.

                Comment

                • EestiAA
                  Vana Tegija
                  • Nov 2010
                  • 1132

                  #383
                  Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

                  Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                  Krt see, kuidas ta jala murdis oli ikka räme- lihtsalt ühe löögiga jalg ripub kondi otsas nahkapidi ainult.
                  UFC 168

                  Silva needs to change his sponsor to :Got Milk ?

                  Comment

                  • tiigrikutsu
                    Grinder
                    • Oct 2011
                    • 522

                    #384
                    Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

                    Suht pussy vend see silva jep, läheb kaklema, saab molli, ja lööb tagatipuks jala ka pooleks endal. xd

                    Comment

                    • rasmer
                      Vana Tegija
                      • Oct 2009
                      • 1306

                      #385
                      Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

                      Comment

                      • yolpa
                        Pokkerihai
                        • Jun 2009
                        • 2669

                        #386
                        Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

                        Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
                        Tuleb just spammida ,et lapsed lõpetaks oma taskuraha annetamise sellisele retardile ,kes ilmselgelt omab psühholoogilisi arengu häireid.
                        aah, see taskuraha jutt on nii perses. Tra sa ostad oma lastele siis arvuti kui nad 6 aastased on. Kõik tatid mängivad arvutimänge ja paljud neist ka mängivad igasugu mänge. Nagu eelnevalt mainitud siis mängude streaminine on mujal maailmas väga populaarne ja sama moodi käib raha teenimine. Süüdistada venda kellegi taskuraha ära võtmises on absurdne. Kõigepealt peaks ikka oma koduse kasvatuse üle vaatama- palju su laps arvuti taga aega veedab.

                        Ei kaitse seda tüüpi, vaid õigustan streamimist üleüldse

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #387
                          Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

                          Streamimine on legit, donationite küsimine stiilis "If you like my videos, you can support me" ka, aga see vend ei küsi, see kerjab. + ta ei paku mitte midagi mille eest maksta, täiesti kohutavad videod ja halvem huumorisoon kui Erkki Sarapuul.

                          Comment

                          • Mrt1989
                            Grinder
                            • Mar 2010
                            • 999

                            #388
                            Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

                            Selles ongi point ,et venna jutt ja streami entertainment value on täis null ja selle eest midagi maksta oleks lollus.

                            Comment

                            • Kotkas1000
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 2305

                              #389
                              Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

                              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                              Streamimine on legit, donationite küsimine stiilis "If you like my videos, you can support me" ka, aga see vend ei küsi, see kerjab. + ta ei paku mitte midagi mille eest maksta, täiesti kohutavad videod ja halvem huumorisoon kui Erkki Sarapuul.
                              Lol@sarapuu. Me naisega alati vahetame kanalit, kui see ekraanile ilmub :) piinlik vaadata.

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #390
                                Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

                                Algselt postitas Codecci Vaata postitust

                                Pakkusin, et ostan talle Xbox One või PS4 kui ta enam kunagi ühtegi videot avalikult netti ei postita... Äkki joppab, ONE TIME!
                                Võtan beti vastu. Osta mulle Xbox One või PS4 ja ma ei postita enam mitte kunagi Pokkeriprod.com foorumisse.
                                Usun, et päris paljud oleksid õnnelikud :D.

                                Comment

                                Working...