Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

EDIT: Vähe rsk, ma pean hakkama veel tulevast naist ka ülal pidama.
Inimesel on uut vespa rollerit, ihpone ja macbook airi vaja. Lisaks on emal surmatõbi ja poole suguvõsa viski varu on ka vaja täiendada.

EDIT: Vähe rsk, ma pean hakkama veel tulevast naist ka ülal pidama.
Inimesel on uut vespa rollerit, ihpone ja macbook airi vaja. Lisaks on emal surmatõbi ja poole suguvõsa viski varu on ka vaja täiendada.
Comment