Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho
Endale ka ei istu.
Kuid ma oled avastanud, et ainuke asi mis mul pea valutama paneb on õhtul hurraaga manustatud viagra.
Algselt postitas JohannesJ
Vaata postitust
Kuid ma oled avastanud, et ainuke asi mis mul pea valutama paneb on õhtul hurraaga manustatud viagra.
Comment