Detsembri offtopic: ho - ho -ho

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Narrator
    Julm Donk
    • Apr 2011
    • 75

    #241
    Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

    Kas keegi oskab migni umbkaudse päeva öelda millal see milestone händ ära tuleb ? 82 miljonit minna veel.

    Comment

    • talendijaht
      FPP Pro
      • Jul 2009
      • 220

      #242
      Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

      homme

      Comment

      • Kotkas1000
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 2305

        #243
        Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

        Unusta ära sellised tegelased. Ma helistaks ja ütleks otse, et sa oled ju pätt, sitakott, nägemist.

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #244
          Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
          Desperaado OÜ analoog su jutu järgi. Ei usu, et sind üle laskma hakkavad, kuna on jõuluaeg.
          Jep. Lihtsalt tahtsin teiste inimeste arvamust kuulda asjast. Aga ei kavatse riskima hakata jah. Nagu vanasõnagi. Parem karta kui kahetseda. :)

          Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
          Unusta ära sellised tegelased. Ma helistaks ja ütleks otse, et sa oled ju pätt, sitakott, nägemist.
          Lükkan talle e-maili teele jep aga ei hakka konkreetselt pätiks nimetama teda. Pole ühtegi tõendit ju veel. Lihtsalt viskan talle info ette, mis ta kohta leidsin ja soovin edu.

          Comment

          • Tupsik
            Klubi Liige
            • Mar 2009
            • 497

            #245
            Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

            Õige jah, hoiata ikka pätti, las vahetab nime ära. Siis helistab uuesti ja oled käsi :)

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #246
              Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

              Algselt postitas Tupsik Vaata postitust
              Õige jah, hoiata ikka pätti, las vahetab nime ära. Siis helistab uuesti ja oled käsi :)
              Hakkab ta jee nime muutma. Mis see aitab tal kui isikukood jääb saaks.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #247
                Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

                Muudab soo ka ära LDO.

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #248
                  Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Muudab soo ka ära LDO.
                  Veits offtopicu offtopicut ka aga räägi Ranka, kuidas sul e-sigaretiga suhted kujunesid?

                  Ise läksin ka äsja üle ja praegu on üsna OK olla. Muidugi kõigest 5h ka olnud ilma ja imenud piipu aga said tubakast priiks või murdusid ?

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #249
                    Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

                    Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                    Veits offtopicu offtopicut ka aga räägi Ranka, kuidas sul e-sigaretiga suhted kujunesid?

                    Ise läksin ka äsja üle ja praegu on üsna OK olla. Muidugi kõigest 5h ka olnud ilma ja imenud piipu aga said tubakast priiks või murdusid ?
                    Ei viitsi imeda enam

                    Comment

                    • WowAwiAA
                      Pokkerihai
                      • Sep 2010
                      • 2715

                      #250
                      Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

                      E-sigareti kohta - Mina oma esimesel kokkupuutel sellega, panin kohe tubakasuitsud kõrvale ja teise päeva poole tegin E-sigareti. Õhtu käes, tekkisid rinnus valud mis hommikuks läinud, kuid järgmistel päevadel sama rutiin ning jälle.
                      Kellelt aga küsinud, ei ole kellelgi seesuguseid probleeme sellega olnud.
                      Väga pole enam tegema kutsunud - õnneks polnud too E-sigaret enda oma.

                      Comment

                      • JohannesJ
                        Grinder
                        • Jun 2010
                        • 684

                        #251
                        Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

                        Endal hakkas ka pea valutama sellest e-sigarist ja ei sobi mulle.
                        Ootused olid suured aga ei meeldinud absull. Mitu tuttavat tänu sellele suitsetamisele piiri pannud tho.

                        Comment

                        • virukunn
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 2036

                          #252
                          Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

                          Ma paar nädalat tagasi ostsin. Enne eriline suitsetaja ei olnud, mõned sigarid päevas ise rollisin vahelduva eduga, aga esigarit läheb praegu suht palju. Mingeid hädasid pole tähele pannud peale selle, et alguses läks suu seest miskipärast mitmest kohast katki, aga nüüd terveks saanud ja dunno mis seda põhjustas. Nii et olen rahul.

                          Comment

                          • valustyng
                            Õpihimuline Mängur
                            • Apr 2009
                            • 450

                            #253
                            Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

                            soetasin ka täna endale, aga kurat liiga kanged vedelikud sai ostetud, et ei kannata tõmmata

                            Comment

                            • privador
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3951

                              #254
                              Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

                              huvitav, et Hodorkovskit vanglaväravais eralennuk ootas. Kas vene riik ei konfiskeerinud kõik varad?

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #255
                                Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

                                Algselt postitas Tupsik Vaata postitust
                                Õige jah, hoiata ikka pätti, las vahetab nime ära. Siis helistab uuesti ja oled käsi :)
                                Politsei ja toll pidasid jaanuaris Tallinna reisisadamas kinni kaks Rakvere meest, kes üritasid Soome toimetada ligi kaht kilo amfetamiini.


                                Sama tegelane siis muidu.
                                Last edited by VisaHing; 20.12.13, 19:22.

                                Comment

                                Working...