Detsembri offtopic: ho - ho -ho

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • privador
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3951

    #136
    Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

    Võluv ja julge 26-aastane telestaar Anna Jankelevitš, kes on tuntud sarjast " Ment", hakkab kevadel telesaates armastust otsima. Ehk oled just Sina talle see õige?

    Vabad pokkerihärrad blondiinist kaunitar Anna otsib meest!
    Anna armastab autoga sõitmist, talle meeldib heas seltskonnas pokkerit mängida, trenni teha, muusikat kuulata ja laulda

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #137
      Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

      trenni tehea? kus? hesburgeris?

      Comment

      • overbet
        Pokkerihai
        • Sep 2010
        • 1620

        #138
        Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

        pokkerisheriff?

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #139
          Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

          Algselt postitas leits Vaata postitust
          trenni tehea? kus? hesburgeris?

          Comment

          • MartinGarcia
            Grinder
            • Nov 2009
            • 517

            #140
            Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

            Miks starsis ühtki sng'd pole ? Vähemalt mul ei näita. Filtreid pole peal

            Comment

            • Karelkorm
              Grinder
              • Nov 2009
              • 856

              #141
              Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

              sama

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #142
                Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

                mingi error vist, sama siinpool

                Comment

                • jrgn hell
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 3328

                  #143
                  Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

                  Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                  http://energycommerce.house.gov/hear...-online-gaming
                  Live
                  US kongressis teema Online Gamingu kohta...Poker käib sinna hulka.
                  Andrew Abboudi osasi võib vaadata, kui muud ei viitsi. Sisuliselt räägib Sheldon Adelsoni juttu, kes tahaks kogu netikasiinonduse ja pokkeri ära keelata.
                  (alates u. 20:00 / u.45:00 esitatud küsimusele vastab esimesena / u. 01:07:45 / u. 01:11:00 / 01:16:00 - See hea lõik, kuna Sands pakub ka mobile kasinni ja sportsbettingut ise, / 01:23:00 )

                  Üldiselt sama nagu riigikogu infotundi vaadata.

                  Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                  Kas see Eestis elavaid mängijaid ka puudutab kuidagi? Kas sealt võib mingi lüke tulla, et turg läheb lahti jälle ja saab suurema player pooliga mängida ja see võiks omakorda ka seda EU mängijate eraldatust erinevate teiste piirkondade mängijate suhtes muuta?
                  Keri kuskile poole peale, siis sealt enamvähem sama teema.

                  Comment

                  • EestiAA
                    Vana Tegija
                    • Nov 2010
                    • 1132

                    #144
                    Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho



                    Eilne kongressi teema täpsemalt.

                    Tahaks teada kas see bill on nii, et Usakad pääsevad suurde player pooli või teevad enda player pooli.
                    E:Barton on Tea party repulican siis on väike võimalus, et ehk see bill paneb usakad suuremasse pooli.
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                    Last edited by EestiAA; 11.12.13, 17:06.

                    Comment

                    • jrgn hell
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 3328

                      #145
                      Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

                      International pool ikka väga vähe tõenäoline. Hea, kui suudavad osariigiti kokku leppida, ilma suurema nussita, et poole jagada.

                      Kunagi, kui neid Nevada tehnilisi standardeid välja käidi, enne kui esimene osariik uuetsi reguleeris, siis kuskilt käis läbi, et mingi Federal asi peab paigas olema, ning siis sealt heal juhul mõni aasta veel võimalik, et hakatakse interntaional pooli vaatama. Kindel ei saa muidugi olla, aga vaevalt raha näiliselt riigist välja hakatakse loopima hea meelega.

                      *

                      SOA lõpp ka kuldne overkill.

                      Comment

                      • Vandalar
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3577

                        #146
                        Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

                        See Euroopa mängijate segregeerimine on nii imelik- kas EL ei peaks ühise ruumi ja ühilduvuse poole liikuma, mitte vastupidi.

                        Comment

                        • jrgn hell
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 3328

                          #147
                          Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho



                          Hunt võiks ka mõnes taolises mängus ja locationis platsile saada. Soojematest osariikidest pärit meeste ees ikka väheke kodusem olla ja hea silma paista.
                          Last edited by jrgn hell; 11.12.13, 17:23.

                          Comment

                          • WeThePeople
                            Vana Tegija
                            • Mar 2010
                            • 1163

                            #148
                            Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

                            «Vanal platsil käisid ka sodomiidid loomi kargamas. Uuel platsil on loomad külastajate eest paremini kaitstud.»
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • Vandalar
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3577

                              #149
                              Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

                              Kui sa oled karu ja sulle on pandud klaasist meepurk, siis kas sa hakkad seda vaikselt limpsima või hammustad läbi klaasi?

                              Comment

                              • doublemint65
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 695

                                #150
                                Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

                                kaur poet puhh oli vähemalt piisavalt taibukas mitte hammustama läbi klaasi - common sense!

                                Comment

                                Working...