Detsembri offtopic: ho - ho -ho

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Char
    Pokkerihai
    • Sep 2009
    • 1848

    #106
    Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

    Get rich or die mining! Idle your way through the mines, unearth treasures, and discover what great mysteries lie in the depths below!


    0.25 väljas. lots of stuff

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #107
      Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

      Algselt postitas Char Vaata postitust
      http://mrmine.com/

      0.25 väljas. lots of stuff
      Sai juba näpitud vähe. 1,5 billionit sai ära magama pandud. Nüüd sitaks ootamist jälle, et saaks receipte craftima hakatud :D.

      Comment

      • Char
        Pokkerihai
        • Sep 2009
        • 1848

        #108
        Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
        Sai juba näpitud vähe. 1,5 billionit sai ära magama pandud. Nüüd sitaks ootamist jälle, et saaks receipte craftima hakatud :D.
        kõik kuidagi sitemaks läinud? kõik nii aeglane ja cargo on väiksem 4 korda...jne jne??

        cheste ka ei kuku üldse pmst

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #109
          Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

          bleh...grindin pokkeri asemel kaevandust parem

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #110
            Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

            Wordclass rapping ://

            Comment

            • EestiAA
              Vana Tegija
              • Nov 2010
              • 1132

              #111
              Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

              See valgenahaliste wannabe räpi kultuur on nii masendav =D.

              Comment

              • Vandalar
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3577

                #112
                Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

                ROFL, aga vähemalt inimesed üritavad ja IMO see on hea, kui inimene julgeb läbi kukkuda. Paljud ei julgeks proovida, sest kardavad läbi kukkuda.

                Comment

                • Godspeed_EJ
                  Klubi Liige
                  • Nov 2009
                  • 3049

                  #113
                  Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

                  Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                  See valgenahaliste wannabe räpi kultuur on nii masendav =D.
                  Aga mustanahaliste wannabe rapikultuur? See on parem? Asiaatite oma?

                  Comment

                  • Dnbftw
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 1808

                    #114
                    Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

                    See Smackout suht vana teema, mingeid paari aasta taguseid on suht fun vaadata :D Mõni laseb ikka korralikult riimi maheda flowga vastase suunas :)

                    Veits parema flowga mis kiirelt leidsin:


                    Kahju, et Paks Ain vs Seaduskuulekus enam üleval pole, see oli suht nuts :D
                    Last edited by Dnbftw; 09.12.13, 16:38.

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #115
                      Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

                      Üle pika aja tõsiselt hea vid :D

                      Comment

                      • WeThePeople
                        Vana Tegija
                        • Mar 2010
                        • 1163

                        #116
                        Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

                        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                        Võib ka selles jep aga peale selle veel:

                        1) Tee korralik viiruse scan.
                        2) Uuenda kõik driverid, ka BIOSe driverid.
                        3) Kui Windowsi uuendusi on, siis tee ka need.
                        4) Unistalli asjad, add or remove-st mida sul vaja ei lähe.
                        5) Tee bad sectori kontroll kõvakettale. Ilmselt seal kala aga ka need stepid ei tee halba :).
                        teema selles et ei lase seda lõpuni teha bad sector checki sest poole peal blue screen..

                        Comment

                        • Oliverk
                          Moderaator
                          • Nov 2008
                          • 3016

                          #117
                          Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

                          Ketas perses. Viska minema ja osta uus.

                          Comment

                          • EestiAA
                            Vana Tegija
                            • Nov 2010
                            • 1132

                            #118
                            Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho



                            Fck haige asi on see knockout game ...valimatult naisi ja vanasid inimesi lüüakse sucker punchiga...
                            Vähemalt see sai tagasi.

                            Comment

                            • MartinGarcia
                              Grinder
                              • Nov 2009
                              • 517

                              #119
                              Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

                              Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                              http://www.youtube.com/watch?v=gBfcW-qzKvw

                              Fck haige asi on see knockout game ...valimatult naisi ja vanasid inimesi lüüakse sucker punchiga...
                              Vähemalt see sai tagasi.
                              Seina äärde sellised ja kuul pähe

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #120
                                Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

                                Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                                http://www.youtube.com/watch?v=gBfcW-qzKvw

                                Fck haige asi on see knockout game ...valimatult naisi ja vanasid inimesi lüüakse sucker punchiga...
                                Vähemalt see sai tagasi.
                                Meie mõttemaailm ei küündingi nii madalale kui nende oma see on. Ei tea, mis neil peas toimub kui otsutakse assault teha mingile random tegelasele.

                                Sai hiljuti Saksas käidud ja seal oli tohhuja nagu mujalgi riikides neid mustanahalisi. Üldjuhul mu arvamus neist oli suht neutraalne aga kohapeal muutus see kategooriliselt. Hamburgis oli mingisugune linnaosa, mis oli ikka kõvasti neid täis. Tuiasime mööda autoaedu isaga. Kuna kaasas olid väga suured summad sularahas, siis sai ikkagi '' relv '' püksisäärde lükatud. ( Makarovi co2 koopia ). Keset tänavat kõndides olingi valmis haarama tegelt selle järele, kuna üks nigga tuli ületee me juurde ja hakkas meiega paralleelselt kõndima samal ajal vahtides meid. Küsisin, et mis teema on? Ta ütles, et kena fotokas ripub sul kaelas. Ära ei müü? Saatsin pikalt ja ütlesin, et ilusat päeva. Vend aeglustas, tuli mulle selja taha ja siis sain aru, et see vennike kavatseb mind vist röövida. Pöörasin ümber ja küsisin, et mida sa tahad? Siis tuli vastuseks, et ei ei ei midagi ja läks omateed. Tee peal sai veel nähtud, kuidas mingid niggad kolkisid valget kuskil bussijaamas keset päeva.

                                Comment

                                Working...