1) Tee korralik viiruse scan.
2) Uuenda kõik driverid, ka BIOSe driverid.
3) Kui Windowsi uuendusi on, siis tee ka need.
4) Unistalli asjad, add or remove-st mida sul vaja ei lähe.
5) Tee bad sectori kontroll kõvakettale. Ilmselt seal kala aga ka need stepid ei tee halba :).
teema selles et ei lase seda lõpuni teha bad sector checki sest poole peal blue screen..
Fck haige asi on see knockout game ...valimatult naisi ja vanasid inimesi lüüakse sucker punchiga...
Vähemalt see sai tagasi.
Meie mõttemaailm ei küündingi nii madalale kui nende oma see on. Ei tea, mis neil peas toimub kui otsutakse assault teha mingile random tegelasele.
Sai hiljuti Saksas käidud ja seal oli tohhuja nagu mujalgi riikides neid mustanahalisi. Üldjuhul mu arvamus neist oli suht neutraalne aga kohapeal muutus see kategooriliselt. Hamburgis oli mingisugune linnaosa, mis oli ikka kõvasti neid täis. Tuiasime mööda autoaedu isaga. Kuna kaasas olid väga suured summad sularahas, siis sai ikkagi '' relv '' püksisäärde lükatud. ( Makarovi co2 koopia ). Keset tänavat kõndides olingi valmis haarama tegelt selle järele, kuna üks nigga tuli ületee me juurde ja hakkas meiega paralleelselt kõndima samal ajal vahtides meid. Küsisin, et mis teema on? Ta ütles, et kena fotokas ripub sul kaelas. Ära ei müü? Saatsin pikalt ja ütlesin, et ilusat päeva. Vend aeglustas, tuli mulle selja taha ja siis sain aru, et see vennike kavatseb mind vist röövida. Pöörasin ümber ja küsisin, et mida sa tahad? Siis tuli vastuseks, et ei ei ei midagi ja läks omateed. Tee peal sai veel nähtud, kuidas mingid niggad kolkisid valget kuskil bussijaamas keset päeva.
Comment