!
Detsembri offtopic: ho - ho -ho
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho
Kellelgi igav on siis redditis paar nädalat tagasi toimus Galfondi AMA.
Comment
-
Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho
on ikka: LINKAlgselt postitas leits Vaata postitustOn suuremaid "yolosid" ?
http://gyazo.com/46fc8451f2cd2f1f89255014bcf23ea3
Comment
-
Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho
Hey. Mul olid samad sümptomid hiljuti. Just nimelt torrentidega. Habasin mingi torrenti. Tõmbas kiiruse põhja, siis kukkus 0-i kohe ja nett oli umbes 5-10 minutiks maas. Kogu süsteem erroris.Algselt postitas mislinn Vaata postitustKas kellegil on veel elioni ühendusega siuke jama, et kui miskit tõmbama panna, siis 5min jooksul nett hangub ja põmst enne ruuteri restarti enam midagi paremaks ei lähe. Ebareaalselt tilti ajab..
Probleem oli lihtsalt torrent clientis, mis ei sobinud mingil põhjusel. Juhul kui sul see torrentidega jama, siis proovi muud clienti :)
Comment
-
Comment
-
Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho
Eedenis peaks olema mingisugune pood, kus valmistatakse võtmeid jne. sealt vast ikka leiad. kui peauksest sisse minna, siis paremal pool ja enne photopointi.Algselt postitas leits Vaata postitustKeegi teab kust saaks neid võtmehoidja rõngaid ?
Comment
-
Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho
jeesh, tänudAlgselt postitas rohelinekonn Vaata postitustkui sa kasutad utorrentit siis proovi selle asemel vuze.
Comment
-
Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho
Siis sul oligi sama case mis mul. uTorrentiga hakkasid jamad pihta.Algselt postitas mislinn Vaata postitustjeesh, tänud
Comment
-
Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho
Ship it.Algselt postitas Loksutaja Vaata postitusthttp://www.newstatesman.com/future-p...atch-real-time
"There's a £60m Bitcoin heist going down right now, and you can watch in real-time"
Comment
Comment