Pokkeriprode jõuluannetus 2013

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jrgn hell
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 3328

    #106
    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    See imo selle aasta kõige lahedam asi, mis näinud, aga ei tea, mis tal vaja läheb, ning ilmselt pärast saadet sai rämedalt tähelepanu.

    ERR-i tasuta veebikanal, mis näitab parimaid saateid, sarju, filme, dokfilme ning võimaldab mugavalt otse kuulata kõiki ERRi raadio ja teleprogramme.


    Siin kontaktid ja MTÜ konto ka:

    Jooksev Koer. 2984 meeldimist · 4 inimest on siin käinud. Heategevuslik projekt. MTÜ "Jooksev Koer" loodi 12.11.2013 selleks, et ei peaks enam panema magama oma lemmikloomi.Et nad saaks liikuda ja...


    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Last edited by jrgn hell; 15.12.13, 14:13.

    Comment

    • Ermii
      Õpihimuline Mängur
      • May 2009
      • 402

      #107
      Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

      Lisaks siia veel paar varianti mis leidsin, kuhu võimalik annetusi teha:
      Tallinna Puuetega Inimeste Koda

      ja
      Põhja-Eesti Pimedate Ühing

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #108
        Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

        SA TÜ Kliinikumi Lastefond kogub annetusi detsembri alguses Tartus toimunud korteripõlengus kannatada saanud 3-aastase poisi, kes viibib hetkel raskes seisundis TÜ Kliinikumis, abistamiseks.


        Kah üks asjalik koht, kuhu annetada ehk.

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #109
          Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

          Pole ise see aasta annetanud siin keskonnas aga kes ei tea kuhu annetada siis soovitan kindlasti annetada Niki kaudu ja 150% kindel, et raha läheb just sinna kus seda tõesti väga vajatakse!

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #110
            Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

            Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
            http://maaleht.delfi.ee/news/uudised....d?id=67434018

            Kah üks asjalik koht, kuhu annetada ehk.
            Thx, lükkan ka sümboolse summa teele. :( aga muidu kuidas riik sellistes olukordades aitab muidu? St. ma lihtsalt eeldan et kui haigla küsib annetusi, siis kas riik ei kompenseeri suurt midagi?
            Last edited by VisaHing; 19.12.13, 07:27.

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #111
              Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

              Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
              Thx, lükkan ka sümboolse summa teele. :( aga muidu kuidas riik sellistes olukordades aitab muidu? St. ma lihtsalt eeldan et kui haigla küsib annetusi, siis kas riik ei kompenseeri suurt midagi?
              Riik maksab ravi, aga antud juhul tegemist pikaajalise raviprotseduuriga. Järelikult haiglal nii palju raha pole ja seetõttu vajab toetust.

              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #112
                Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

                Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                anywho, tänud kes on annetanud. kuni 23ndani saab annetada, siis hakkan tegelema. hetkeseisuga 350€
                pumpin korra, 4 päeva jäänud. nv rahad väga ei liigu, seega täna-homme kui keegi soovib veel annetada. häid jõule!
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #113
                  Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

                  1450€ tuli kokku. Tänud kõigile, hoian kursis. Häid pühi!
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #114
                    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

                    Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                    1450€ tuli kokku. Tänud kõigile, hoian kursis. Häid pühi!
                    Ka kursis matkamarsruudiga?

                    Tean, et must huumor, aga pidin seda teemat natuke lõbusamaks tegema :)

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #115
                      Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

                      Sry, et pole updatenud, siin matkal sitt nett.... Btw tais näeme ranka, raha oli üheotsapiletijaoks
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • timz0333
                        Pokkeritark
                        • Mar 2009
                        • 6322

                        #116
                        Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

                        Reaalsuses oleks see best scam ever.

                        Comment

                        • overbet
                          Pokkerihai
                          • Sep 2010
                          • 1620

                          #117
                          Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

                          Enamus suuri heategevusorganisatsioone ongi sellised semi-scamid. Pool topitakse ikka taskusse.

                          Comment

                          • doublemint65
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 695

                            #118
                            Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

                            Lastelt tuleb ära võtta, neile pole raha vaja, esialgu piisab kuuest eurost.

                            Comment

                            • BuildUp
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2547

                              #119
                              Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

                              Eks niki väikse jõulukontserdi organiseeribki.

                              Comment

                              • nikitheone
                                Mr. Puujalg
                                • Aug 2009
                                • 6446

                                #120
                                Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

                                Algselt postitas overbet Vaata postitust
                                Enamus suuri heategevusorganisatsioone ongi sellised semi-scamid. Pool topitakse ikka taskusse.
                                20% keskmiselt worldwide
                                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                                Comment

                                Working...