Pokkeriprode jõuluannetus 2013

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kardaanirist
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 3675

    #91
    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    annetamata ei jäta. siin samas teemas mitu väärt linki/kohta kuhu annetada. kuna muru tahtis asja eest vedada, aga nüüd on nii butthurt, siis vist selline kollektiivne annetus jääb ära?

    Comment

    • muruntau
      • Jan 2009
      • 4325

      #92
      Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

      Minu poolest jääb ära jah, endal ammu annetatud, hilja ka juba. Ma tõepoolest ei kujutanud ette, millist klassiviha ja kadedust võib spordi toetamine esile kutsuda. Tõepoolest ei ole mingit tahtmist midagi korraldada, kui heade kavatsuste ja eeskuju näitamise (ütlesin enda summa välja, et teistes ka sportlikku hasarti tekitada rohkem annetama, eelnevatel aastatel on jõuluchallenge'gi toimunud)) valatakse hoopis üle süüdistustega eputamises, mu..imõõtmises ja milles iganes veel.

      2011 juba jäi ära, see aasta samuti. Sooviks edu sellele kes iganes järgmine aasta püüab midagi korraldada, raudseid närve läheb selle pasarahe jaoks vaja.

      Ja korra veel, väga tõenäoliselt oleks mina ja pastilaa olnud ainsad, kes FC PP'le annetavad, tahtsin seda siia listi panna eelkõige seetõttu, et me oleks annetanud niikuinii, see oleks näidanud PP'de jõuluannetust lihtsalt suuremana. Aga ei, tervel kambal oli vaja lihtsalt läbi mõtlemata peale lennata. Hästi tehtud. The road to hell is paved with good intentions. Loodetavasti kõik õppisid sellest midagi. Ma õppisin jätma enda heateod enda teada.

      Comment

      • andu_andu
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 4050

        #93
        Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

        Kuidas sulle klassivihaga siin midagi seostub ?

        Comment

        • MartinGarcia
          Grinder
          • Nov 2009
          • 517

          #94
          Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

          :D

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #95
            Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

            Algselt postitas muruntau Vaata postitust
            Ja korra veel, väga tõenäoliselt oleks mina ja pastilaa olnud ainsad, kes FC PP'le annetavad, tahtsin seda siia listi panna eelkõige seetõttu, et me oleks annetanud niikuinii, see oleks näidanud PP'de jõuluannetust lihtsalt suuremana. Aga ei, tervel kambal oli vaja lihtsalt läbi mõtlemata peale lennata. Hästi tehtud. The road to hell is paved with good intentions. Loodetavasti kõik õppisid sellest midagi. Ma õppisin jätma enda heateod enda teada.
            Tahaks siinkohal sind klubi nimel annetuse eest tänada, hetkel klubi eelarvel on üsna rasked ajad. Tänud veelkord ja loodetavasti need, kes teistesse valdkondadesse annetada tahtsid, seda ka tegid.

            Comment

            • Rigged
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2535

              #96
              Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

              Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
              Kuidas sulle klassivihaga siin midagi seostub ?
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #97
                Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

                Algselt postitas inward Vaata postitust
                Tahaks siinkohal sind klubi nimel annetuse eest tänada, hetkel klubi eelarvel on üsna rasked ajad.
                Ainus juhatuse liige on ju tema ise? Seega JOKK oleks siis, kui muruntau ise tänaks ennast klubi nimel annetuse eest.

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #98
                  Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

                  muruntau, eat a Snickers

                  Comment

                  • nikitheone
                    Mr. Puujalg
                    • Aug 2009
                    • 6446

                    #99
                    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

                    anywho, tänud kes on annetanud. kuni 23ndani saab annetada, siis hakkan tegelema. hetkeseisuga 350€
                    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                    Comment

                    • muruntau
                      • Jan 2009
                      • 4325

                      #100
                      Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

                      Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
                      Kuidas sulle klassivihaga siin midagi seostub ?
                      Oli paar kommentaari stiilis, et kui meil on toetust vaja, peaksime võistkonna nimes pro sõna donkide vastu vahetama ja arvamusavaldused, et jõukamad mängijad peaksid ise klubi eelarve puudujäägid kinni taguma. Plussühtesid lendas ka igale poole. Ma ei kujuta ette, keda sellise mõttemaailmaga tüübid üldse valimas käivad, sest isegi sotsid pole nii hardcore.

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #101
                        Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

                        lihtsalt lol.. riggedi pilt sobis h2sti :1

                        Comment

                        • MartinGarcia
                          Grinder
                          • Nov 2009
                          • 517

                          #102
                          Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

                          Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                          Oli paar kommentaari stiilis, et kui meil on toetust vaja, peaksime võistkonna nimes pro sõna donkide vastu vahetama ja arvamusavaldused, et jõukamad mängijad peaksid ise klubi eelarve puudujäägid kinni taguma. Plussühtesid lendas ka igale poole. Ma ei kujuta ette, keda sellise mõttemaailmaga tüübid üldse valimas käivad, sest isegi sotsid pole nii hardcore.
                          Pidid konto ära kustutama ju, liiga hardcore

                          Comment

                          • Ajuvaba
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 634

                            #103
                            Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

                            Huvitav teema, kes võtab isiklikult ja kes lihtsalt haugub. Mis antud teema point on? Kas tahetakse mingit happeningi korraldada? Vähemalt 4-5.a tagasi selline idee oli. Kuna yhisknda pokkerimänguga väärtust ei looda, siis äkki teeks midagi positiivset, saaks kajastust jne. Kui point puudub, siis olen nende eelkommenteerijatega nõus, et olgu listis mistahes MTÜ ja igayks annetab v mitte ja kui palju ise tahab. Kui aga kogu teemal on mingi suurem väärtus, siis tuleks spordiklubid välja jätta. Tegemist on sponsorlusega mitte annetusega. Vaba aja sisustamine ja eluga toime tulemine on 2 eri asja. Mina ei ole ka kunagi siin foorumis annetanud aga olen seda teinud läbi teiste kanalite. Miks ei ole siin teinud, seda saab eelneva 6lk pealt lugeda.

                            Comment

                            • vennike
                              Pokkerihai
                              • Mar 2009
                              • 1958

                              #104
                              Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

                              jesus fucking christ, mis teil viga on ? isegi jõuluannetuse teemas suudetakse kannaga näkku taguda.

                              Comment

                              • Ermii
                                Õpihimuline Mängur
                                • May 2009
                                • 402

                                #105
                                Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

                                Hey, kuna see aasta midagi sellest teemast välja ei tulnud, siis võiksid foorumlased kes annetavad kuhugi, siia linke visata, kuhu oma panus suunata, nagu seda on teinud juba rigged ja niki.

                                Comment

                                Working...