Pokkeriprode jõuluannetus 2013

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • WowAwiAA
    Pokkerihai
    • Sep 2010
    • 2715

    #46
    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    Ma olen pokkeriprod foorumi liige ning abivajaja, võite mind sihtgrupina kirja panna.

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #47
      Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

      Pakuksin ühe variandina välja Tallinna Perekeskust
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Mis arvate?
      Võin ise olla kontaktisikuks ja tegeleda info vahendamisega jms.
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #48
        Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

        hea valik niki - kunagi pakkusin isegi selle välja juba, aga neil pidevalt vaja abi http://foorum.pokkeriprod.com/showth...l=1#post374215

        Comment

        • KristjanLaas
          Pokkeritark
          • Oct 2009
          • 6450

          #49
          Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

          Algselt postitas muruntau Vaata postitust
          ...Aga kas sellistest valulikest ja ilmselgelt kõrge õiglustundega isikud ka panevad oma raha sinna kus nende jutt on? Teete annetuse ise ka? Ma olen teie jaoks vist väärastunud arusaamadega, olen öelnud, et annetan 10% nov tulemusest, min 300. Te siis järelikult vähemalt protsendina teenistusest annetate rohkem? Teil ju õiglustunne olemas... Siinsete reaktsioonide ja plussühtede järgi võiks vist rekordaastat annetamises oodata?

          Ma siiski ei osale PP'de annetuses, annetan eraldi. Ei taha annetada koos selliste ninatarkade jutuvendadega, keda häirib see, kuhu teised annetavad.
          Kõigepealt äärmiselt tänuväärne ja hea sinust, et annetad. Ükskõik, mis põhjustel.

          Aga kas annetad ainult seetõttu, et kõik näeks kui lahe ja charitable sa oled ja kõik sinuga nõustuks, sest sa oled ju hea inimene ja annetad 10% profitist miinimum 300 euri ja seetõttu, kuna su summa on nii suu ei tohiks keegi sulle vastu vaielda, sest sa oled suht messias ja suurim heategija maailmas ja inimesed peaks sind respectima?


          Oma arvamuse Fc PP kohta ütles välja mingi 4-5 inimest, suhteliselt okei argumentidega ja ise välja pakkudes, et tiimil võiks olla meie esindusmeeskonnana aastaringselt toimiv annetussüsteem, heategevusturniirid vms. See oleks cool ja ilmselt täidaks eesmärki samahästi, kui mitte paremini.

          Munnimõõtmine teemal, kes rohkem annetab, on kole.

          P.S. Väga suure tõenäosusega ei ole võimalik see aasta osa võtta, aga hoian pöialt jätkuvalt ja loodetavasti on järgmine aasta teised võimalused. Seega võid ignoreerida mu teksti kui heaks arvad.

          Comment

          • bi0hazard
            Vana Tegija
            • Jul 2010
            • 1342

            #50
            Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

            Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
            Kõigepealt äärmiselt tänuväärne ja hea sinust, et annetad. Ükskõik, mis põhjustel.

            Aga kas annetad ainult seetõttu, et kõik näeks kui lahe ja charitable sa oled ja kõik sinuga nõustuks, sest sa oled ju hea inimene ja annetad 10% profitist miinimum 300 euri ja seetõttu, kuna su summa on nii suu ei tohiks keegi sulle vastu vaielda, sest sa oled suht messias ja suurim heategija maailmas ja inimesed peaks sind respectima?


            Oma arvamuse Fc PP kohta ütles välja mingi 4-5 inimest, suhteliselt okei argumentidega ja ise välja pakkudes, et tiimil võiks olla meie esindusmeeskonnana aastaringselt toimiv annetussüsteem, heategevusturniirid vms. See oleks cool ja ilmselt täidaks eesmärki samahästi, kui mitte paremini.

            Munnimõõtmine teemal, kes rohkem annetab, on kole.

            P.S. Väga suure tõenäosusega ei ole võimalik see aasta osa võtta, aga hoian pöialt jätkuvalt ja loodetavasti on järgmine aasta teised võimalused. Seega võid ignoreerida mu teksti kui heaks arvad.

            agree

            Comment

            • Rigged
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2535

              #51
              Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

              Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
              Kõigepealt äärmiselt tänuväärne ja hea sinust, et annetad. Ükskõik, mis põhjustel.

              Aga kas annetad ainult seetõttu, et kõik näeks kui lahe ja charitable sa oled ja kõik sinuga nõustuks, sest sa oled ju hea inimene ja annetad 10% profitist miinimum 300 euri ja seetõttu, kuna su summa on nii suu ei tohiks keegi sulle vastu vaielda, sest sa oled suht messias ja suurim heategija maailmas ja inimesed peaks sind respectima?


              Oma arvamuse Fc PP kohta ütles välja mingi 4-5 inimest, suhteliselt okei argumentidega ja ise välja pakkudes, et tiimil võiks olla meie esindusmeeskonnana aastaringselt toimiv annetussüsteem, heategevusturniirid vms. See oleks cool ja ilmselt täidaks eesmärki samahästi, kui mitte paremini.

              Munnimõõtmine teemal, kes rohkem annetab, on kole.

              P.S. Väga suure tõenäosusega ei ole võimalik see aasta osa võtta, aga hoian pöialt jätkuvalt ja loodetavasti on järgmine aasta teised võimalused. Seega võid ignoreerida mu teksti kui heaks arvad.
              Yep. Suht madal vastus muru. Ul.

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #52
                Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

                Ma arvan, et antud dialoogi raames oleks targem FC PP Jõuluannetusest lahti siduda. Nagu näha, siis foorumlastel on erinev arusaam, mis tekitab negatiivset hoiakut meie klubi vastu. See ei ole kindlasti FC PP eesmärk, vastupidi. Ma ei tahaks selle vaidluse tõttu vastanduda foorumlasi ja klubi.

                Klubi on loodud selgetel alustel, et meil oleks oma foorumi jalgpalli klubi, kus saavad kõik foorumlased, nende sõbrad ja pokkeriga seotud inimesed mängida jalgpalli. See läbi propageerida ka tervisliku eluviisi ja laiemalt edendada meie sotsiaalset kommuuni - mis seni on väga hästi toiminud. Isiklikult ja ka paljud teised trennis käijad on saanud mitmeid häid tuttavaid. Iseenesest ma olen muru ja pastilaa väidetega nõus, aga tahes tahtmata me oleme biased oma huvide tõttu.


                Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                et tiimil võiks olla meie esindusmeeskonnana aastaringselt toimiv annetussüsteem, heategevusturniirid vms. See oleks cool ja ilmselt täidaks eesmärki samahästi, kui mitte paremini.
                Täiesti nõus, see oleks hea alternatiiv meie jaoks.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #53
                  Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

                  Ma tõsiselt ei saa aru, et miks ei võiks toetada spordiklubi. Isegi kui nimekirjas on Keskerakond, siis las ta olla. See on igaühe enda asi kuhu ta raha paneb. Jama oleks ainult siis kui nimekirjas tõesti oleks ainult Keskerakond ja FC Pokkeriprod, aga seda paraku ei ole.

                  Ise ma ei anneta kellegile ja seega mu kommentaar võib-olla väga objektiivne või hoopis subjektiivne. Annetaksin raha ainult siis, kui see reaalselt inimest ka aitaks. Näiteks kui Vandalar oleks pantvangis ja teda vaja välja osta, siis ma ka raha annetaksin, sest siis saaks ta vangist välja :)

                  EDIT: Lisaks annetaksin raha kui kellegile oleks väga huvitav projekt, mis vajab rahasüsti. Näiteks: pokkerisheriff tahab esimese eestlasena ehitada kosmoseraketti ning sellega kuu peale sõita ning tal on rohkem ega vähem kui 10 000 eurot puudu.

                  Comment

                  • karupoeg
                    Pokkerihai
                    • Jun 2012
                    • 3823

                    #54
                    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

                    pastilaa, muruntau, inward

                    Natuke tobedalt ja ründavalt kukkus asi välja mul. Ka minu arvates on Teie klubi ja selle eestvedamine täitsa tore ning üdini positiivne asi.

                    Lihtsalt, kui te soovite jõulutähe all oma klubile toetust saada, siis oleks soovitatav teha seda pädevate argumentidega.

                    Ma olen siiralt veendumusel, et kui muru või keegi teine oleks siin teemas tulnud lagedale a la väidetega, et pokkeriprode pangakonto on arestis ning kuna iga üksikisiku suutlikkusel on piirid, siis oleks tore kui saaksime in corpore klubi toetada. Sealjuures vastutasuks anda igale toetajale tänutäheks a la pokkeriprode tiimi poster. Mida iganes, eksole. Praegusel juhul te lihtsalt tahate raha. Kuhu see läheb või mis põhjustel, seda keegi ei ütle.

                    ps Kui Te teate varasemate aastate näitel, et keegi klubiväline nagunii ei toeta sellisel viisil ning antud probleem oli minu mäletamistmööda ka eelmisel aastal, siis enda selline tampida laskmine tundub natukene masohhistlik.

                    pps Kui eestvedaja on leitud, siis panen ka oma väikse panuse lastele teele.

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #55
                      Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

                      Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                      Lihtsalt, kui te soovite jõulutähe all oma klubile toetust saada, siis oleks soovitatav teha seda pädevate argumentidega.

                      Ma olen siiralt veendumusel, et kui muru või keegi teine oleks siin teemas tulnud lagedale a la väidetega, et pokkeriprode pangakonto on arestis ning kuna iga üksikisiku suutlikkusel on piirid, siis oleks tore kui saaksime in corpore klubi toetada. Sealjuures vastutasuks anda igale toetajale tänutäheks a la pokkeriprode tiimi poster. Mida iganes, eksole. Praegusel juhul te lihtsalt tahate raha. Kuhu see läheb või mis põhjustel, seda keegi ei ütle.
                      sa vist lasid üle ridade sellest muru postist LINK

                      hetkel on seis selline, et väga paljud (tihti noored) on loobunud liiga kõrgete klubitasude tõttu (jah - fc pokkeriprod klubis on mänginud ka mitmed alles 17-18a noored mängijad). FC Pokkeriprod on MTÜ - tuletan meelde. keegi ei aja siin pappi endale kokku vms. lihtsalt kurb oleks, kui raha tõttu just selle foorumi ainus reaalselt tegutsev klubi laguneb.

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #56
                        Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

                        pastilaa pidi toetuse eest uued putsad saama, niipalju tean..

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #57
                          Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

                          Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                          pastilaa, muruntau, inward

                          Natuke tobedalt ja ründavalt kukkus asi välja mul. Ka minu arvates on Teie klubi ja selle eestvedamine täitsa tore ning üdini positiivne asi.

                          Lihtsalt, kui te soovite jõulutähe all oma klubile toetust saada, siis oleks soovitatav teha seda pädevate argumentidega.

                          Ma olen siiralt veendumusel, et kui muru või keegi teine oleks siin teemas tulnud lagedale a la väidetega, et pokkeriprode pangakonto on arestis ning kuna iga üksikisiku suutlikkusel on piirid, siis oleks tore kui saaksime in corpore klubi toetada. Sealjuures vastutasuks anda igale toetajale tänutäheks a la pokkeriprode tiimi poster. Mida iganes, eksole. Praegusel juhul te lihtsalt tahate raha. Kuhu see läheb või mis põhjustel, seda keegi ei ütle.

                          ps Kui Te teate varasemate aastate näitel, et keegi klubiväline nagunii ei toeta sellisel viisil ning antud probleem oli minu mäletamistmööda ka eelmisel aastal, siis enda selline tampida laskmine tundub natukene masohhistlik.

                          pps Kui eestvedaja on leitud, siis panen ka oma väikse panuse lastele teele.
                          Kui FC Pokkeriprode asemel oleks nimekirjas Liikumispuudega Laste Jalgpalliklubi või FC Eesti Vanadekodu või FC Lastekodu, siis oleks see OK?

                          FC Pokkeriprode klubis ei mängi ballerid, vaid on ka täiesti tavalised mängijaid, kellel osadel 32 euro suurune liikmemaks käib ülejõu. Muruntau, kes on klubi vedanud ja toetanud oma taskust rohkem, kui enamus siin teemas eluaeg kokku annetusi teinud. Seega üldine suhtumine on minu arvates nõme ja vähemalt võiks olla miski tänulikkus, isegi siis kui tema klubi toetamine ei sobiks kokku ühiskondlike normidega. Paraku see nii ei ole.

                          Tegu on samasuguse MTÜ-ga nagu iga teine nõustamis - ja toetuskeskus, varjupaik või lastekodu, kes ei teeni kasumit ja elab suuremal või vähemal määral annetustest, liikmemaksudest, (riigilikest) toetustest jne.

                          Ainukeseks erandiks on, et FC Pokkeriprodesse saad kuuluda vabatahtlikult, aga näiteks loom varjupiaka mitte. Samuti annetamine on täiesti vabatahtlik ja nagu ütlesin võiks olla miski tänulikkus ning tema klubi esindamine on minu arvates täiesti õige valik. Olenemata kui ja kas üldse annetusi saab.
                          Last edited by ranka; 20.11.13, 13:13. Põhjus: 32 euro suurune liikmemaks, mitte 20

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #58
                            Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

                            lol @ ranka sama jutt

                            Comment

                            • karupoeg
                              Pokkerihai
                              • Jun 2012
                              • 3823

                              #59
                              Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Kui FC Pokkeriprode asemel oleks nimekirjas Liikumispuudega Laste Jalgpalliklubi või FC Eesti Vanadekodu või FC Lastekodu, siis oleks see OK?

                              FC Pokkeriprode klubis ei mängi ballerid, vaid on ka täiesti tavalised mängijaid, kellel osadel 32 euro suurune liikmemaks käib ülejõu. Muruntau, kes on klubi vedanud ja toetanud oma taskust rohkem, kui enamus siin teemas eluaeg kokku annetusi teinud. Seega üldine suhtumine on minu arvates nõme ja vähemalt võiks olla miski tänulikkus, isegi siis kui tema klubi toetamine ei sobiks kokku ühiskondlike normidega. Paraku see nii ei ole.

                              Tegu on samasuguse MTÜ-ga nagu iga teine nõustamis - ja toetuskeskus, varjupaik või lastekodu, kes ei teeni kasumit ja elab suuremal või vähemal määral annetustest, liikmemaksudest, (riigilikest) toetustest jne.

                              Ainukeseks erandiks on, et FC Pokkeriprodesse saad kuuluda vabatahtlikult, aga näiteks loom varjupiaka mitte. Samuti annetamine on täiesti vabatahtlik ja nagu ütlesin võiks olla miski tänulikkus ning tema klubi esindamine on minu arvates täiesti õige valik. Olenemata kui ja kas üldse annetusi saab.

                              Esmalt.

                              Respect on. Tänulikkus ka. Kuigi viimane ehk sellises üldisemas ühiskondlikus plaanis, sest klubiga side puudub.

                              Teiseks.

                              Väita, et fc pokkeriprod on samasugune MTÜ nagu a la laste varjupaik, on utterly ridiculous.

                              Kolmandaks.

                              Tunnistasin, et olin arvatavasti liiga ründav. Kuid ma ei ole ainus. Kuna mul ei ole mingit soovi kujundada negatiivset hinnangut/hoiakut ühegi isiku (ei inwardi, pastilaa ega muruntau - väärt kutid kõik) või nende tegevuse suunas, siis ma siinkohal ka lõpetan.

                              Comment

                              • Strawberry
                                Varasemalt kasutaja "romeo"
                                • Aug 2012
                                • 1229

                                #60
                                Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Tegu on samasuguse MTÜ-ga nagu iga teine nõustamis - ja toetuskeskus, varjupaik või lastekodu
                                lol

                                +1 @ karupoeg

                                Comment

                                Working...