Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013
imho võiks olla kõik asjad esindatud nagu ikka, loomad, lapsed, muud abivajajad ja igaüks saab valida... vaidlema pole mõtet hakata eelistuste üle.
imho võiks olla kõik asjad esindatud nagu ikka, loomad, lapsed, muud abivajajad ja igaüks saab valida... vaidlema pole mõtet hakata eelistuste üle.
Comment