Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • -andres-
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4546

    #661
    Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

    Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
    Kui võtta Isle Of Mani ajatsooni järgi siis kell 2 öösel peaks lõppema. Samas nagu oleks ka hommikul veel näinud, et VPP counter pole resetitud.

    http://www.timeanddate.com/worldclock/city.html?n=716
    7.00 läheb kuu lukku.

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #662
      Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
      You serious?

      4. 76% rikastest teeb nädalas 4 korda trenni, vaestest vaid 23%.

      9. 80% rikastest helistab tuttavatele sünnipäeva puhul, vaestest vaid 11%.

      14. 6% rikastest vaatavad tõsielusarju, vaestest 78%.

      Yeah right, eriti esimene.

      15. 44% rikastest ärkavad hommikul 3 tundi enne tööle minemist, vaestest teeb seda 3%.

      Kui ühel algab tööpäev 8.00 ja teisel 15.00 siis no shit. Üks debiilsemaid "uuringuid" või kuidas iganes seda nimetada, ever.

      Lol @ 76% rikastest teeb 4x+ nädalas trenni, LOL
      Mis seal siis täpsemalt nii debiilset on? Et need valetasid siis, keda ta "uuris"? Et tegelikult vaatab 80% Wall Streedist Honey-boo-boo-d ja ja jõusaalid ja tennisehallid on vaeseid täis?

      Comment

      • ristijeesus
        Klubi Liige
        • Oct 2009
        • 2533

        #663
        Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

        14% rikastest on õnnelikud, vaestest 77%.

        Comment

        • jasssass
          Vana Tegija
          • Sep 2010
          • 1200

          #664
          Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

          Algselt postitas alaska Vaata postitust
          tegelikult vaatab 80% Wall Streedist Honey-boo-boo-d
          Trauma võib saada kui seda saadet vaadata, kodus 1 inimene vaatas seda mingi aeg ja sattusin ka peale, edaspidi lükkan koridori kapist korgid välja kui see peaks uuesti juhtuma.
          Pärast seda peab Tendlerit lugema

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #665
            Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

            Vaene laps, et siuke borderline retarded ema on.

            Comment

            • rahvavaenlane
              Klubi Liige
              • Dec 2009
              • 3040

              #666
              Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

              Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
              14% rikastest on õnnelikud, vaestest 77%.
              sellisel juhul ma kuulun ühe teatud läbi nussitud 23% hulka. - rikaste koef, aga see peaks marginaalne olema, nii et jätan ennast sinna 22% eriti sitase eluga inin´meste sekka.

              Comment

              • ristijeesus
                Klubi Liige
                • Oct 2009
                • 2533

                #667
                Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                Ah ära plära, õli. Joo vähem. Või rohkem.

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #668
                  Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                  Algselt postitas alaska Vaata postitust
                  Mis seal siis täpsemalt nii debiilset on? Et need valetasid siis, keda ta "uuris"? Et tegelikult vaatab 80% Wall Streedist Honey-boo-boo-d ja ja jõusaalid ja tennisehallid on vaeseid täis?
                  No need numbrid saavad ainult siis tõesed olla kui tõesti küsiti arvamusi mingitelt eriti äärmuslikelt gruppidelt, a'la vaeste küsitlemiseks otsiti Baltimorest põhjakiht üles ja rikkad antud küsitluses olid Wall Streeti 20-30a täkud. Kui võtad nt Eesti Rikaste Top 500 või maailmas Forbesi topi vms ja vaesteks nt Eesti miinimumpalgaga elanikud siis sinu arust ei tundu need numbrid ridic?

                  Hea kui enamus rikkad end üldse liigutada jõuavad, 76% neist teeb 4x+ nädalas trenni? Tõsised semi-sportlased teevad 4x+ nädalas trenni lol. Ja jõusaalid ja tennisehallid on muidugi tavalisi inimesi täis. Keskklass ei ole rikkad.

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #669
                    Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"



                    Kinnitamata andemetel Vandalar helistas.

                    Comment

                    • rahvavaenlane
                      Klubi Liige
                      • Dec 2009
                      • 3040

                      #670
                      Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                      Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                      Ah ära plära, õli. Joo vähem. Või rohkem.

                      vahepeal vähendasin, aga ma proovin nüüd jälle rohkem jooma hakata. ja peale selle on mulle juba ammu räägitud, et viin pidavat hoopis äkilisem olema kui õlu. ehhki ma ei ole omast arust see aasta tilka viina sisse kallanud, luban ma, et ma parandan sellegi vea.

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #671
                        Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                        Donk olen. J9875 boardil calliti just mu 150bb bet spltti selle peale, et muckin kq-ga. Onneks ei muckinud

                        Comment

                        • Vandalar
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3577

                          #672
                          Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                          Algselt postitas VisaHing Vaata postitust


                          Kinnitamata andemetel Vandalar helistas.
                          Kui sa vähe pädevam oleksid, siis sa teaksid, et minu hääletämber on vähe teine.

                          Comment

                          Working...