Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nikitheone
    Mr. Puujalg
    • Aug 2009
    • 6446

    #646
    Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

    epic - http://www.postimees.ee/2580416/peos...gioperatsiooni
    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

    Comment

    • Ghost0
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1335

      #647
      Re: Oktoobri offtopic - &quot;talendid ja ranka koju&quot;

      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
      Üks debiilsemaid "uuringuid" või kuidas iganes seda nimetada, ever.
      +1

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #648
        Re: Oktoobri offtopic - &quot;talendid ja ranka koju&quot;

        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
        Viimane kord kui Vandalari läbi Teamvieweri coachisin tegin ta desktopist pilti:


        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        RSS Feedi asemel kasutab vandalar minuteada RSS Weedi.

        E: and Mike & Kristini asemel (Start menüü ülal) on nüüd Mari & Juana

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #649
          Re: Oktoobri offtopic - &quot;talendid ja ranka koju&quot;

          FOORUMI KELLA TEST (POSTITUS ON TEHTUD EESTI AJA JÄRGI 23:33)

          Kui kellegil on kell vale, siis mine oma profiilile: http://foorum.pokkeriprod.com/profil...do=editoptions

          Ja vali: «Kuupäeva & Aja Valikud» ning seadista omale õige aeg või vali rippmenüüst «DST correction always off»

          Comment

          • tiigrikutsu
            Grinder
            • Oct 2011
            • 522

            #650
            Re: Oktoobri offtopic - &quot;talendid ja ranka koju&quot;

            Mida püha neegri pelmeeni, mul ka kell vale.


            edit: nvm, ei ole ka

            Comment

            • jasssass
              Vana Tegija
              • Sep 2010
              • 1200

              #651
              Re: Oktoobri offtopic - &quot;talendid ja ranka koju&quot;

              Peaks talverehvidele vist vaikselt juba mõtlema. Kust soetada autole norm hinnaga? Tuleks vist ikka tutikad võtta, veel ei teagi kas naastud või mitte.

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #652
                Re: Oktoobri offtopic - &quot;talendid ja ranka koju&quot;

                Algselt postitas jasssass Vaata postitust
                Peaks talverehvidele vist vaikselt juba mõtlema. Kust soetada autole norm hinnaga? Tuleks vist ikka tutikad võtta, veel ei teagi kas naastud või mitte.
                just tegin pikaga diili ära foorumist - proovi teda. ei ole level.

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #653
                  Re: Oktoobri offtopic - &quot;talendid ja ranka koju&quot;

                  [15:06:10] pastilaa: plekitud. läheb rallimiseks yess
                  [15:06:30] pikk28: :O (mm)
                  [15:06:40] pikk28: enen ikka sõida vaikselt miski 500km
                  [15:06:46] pikk28: siis ralli allles
                  [15:07:39] pastilaa: pohh, lasen kohapeal sussitades soojaks ja siis visahingega külavaheteedele
                  Last edited by pastilaa; 31.10.13, 15:08.

                  Comment

                  • jasssass
                    Vana Tegija
                    • Sep 2010
                    • 1200

                    #654
                    Re: Oktoobri offtopic - &quot;talendid ja ranka koju&quot;

                    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                    [15:06:10] pastilaa: plekitud. läheb rallimiseks yess
                    [15:06:30] pikk28: :O (mm)
                    [15:06:40] pikk28: enen ikka sõida vaikselt miski 500km
                    [15:06:46] pikk28: siis ralli allles
                    [15:07:39] pastilaa: pohh, lasen kohapeal sussitades soojaks ja siis visahingega külavaheteedele
                    TY võtan temaga ühendust, vaatan mida pakkuda on

                    Comment

                    • Dnbftw
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 1808

                      #655
                      Re: Oktoobri offtopic - &quot;talendid ja ranka koju&quot;

                      Johhaiidii ees esimene talv M+S-idega, varem naastu peal kindlalt olnud. Läheb vist uisutamiseks :)

                      Last edited by Dnbftw; 31.10.13, 16:33.

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #656
                        Re: Oktoobri offtopic - &quot;talendid ja ranka koju&quot;

                        Korralikud M+S 'id ja väga perses kohas ei ela siis pole mingit probleemi, vähemalt mul esiveolise Audiga 3 talve jooksul pole olnud. Ei kavatse küll naaste enam kasutada.

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #657
                          Re: Oktoobri offtopic - &quot;talendid ja ranka koju&quot;

                          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                          [15:06:10] pastilaa: plekitud. läheb rallimiseks yess
                          [15:06:30] pikk28: :O (mm)
                          [15:06:40] pikk28: enen ikka sõida vaikselt miski 500km
                          [15:06:46] pikk28: siis ralli allles
                          [15:07:39] pastilaa: pohh, lasen kohapeal sussitades soojaks ja siis visahingega külavaheteedele
                          :D :D

                          Comment

                          • Karelkorm
                            Grinder
                            • Nov 2009
                            • 856

                            #658
                            Re: Oktoobri offtopic - &quot;talendid ja ranka koju&quot;

                            Küsin seda juba 10ndat korda, a kas starsis saab monthly vppsi 7ni hommikul grindida? :D

                            Comment

                            • mislinn
                              Pokkerihai
                              • Apr 2009
                              • 1734

                              #659
                              Re: Oktoobri offtopic - &quot;talendid ja ranka koju&quot;

                              Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
                              Küsin seda juba 10ndat korda, a kas starsis saab monthly vppsi 7ni hommikul grindida? :D
                              saab

                              Comment

                              • Dnbftw
                                Pokkerihai
                                • Jul 2010
                                • 1808

                                #660
                                Re: Oktoobri offtopic - &quot;talendid ja ranka koju&quot;

                                Kui võtta Isle Of Mani ajatsooni järgi siis kell 2 öösel peaks lõppema. Samas nagu oleks ka hommikul veel näinud, et VPP counter pole resetitud.

                                http://www.timeanddate.com/worldclock/city.html?n=716

                                Comment

                                Working...