Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Majandaja
    Pokkerihai
    • Jun 2012
    • 2133

    #631
    Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

    Tänapäeva fototöötlus:

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #632
      Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

      panen ka siia, kui kõik arvuteemat ei loe:

      Keegi Samsung M3 Portable 500gb (USB3.0) välis HDD ei soovi osta? Arvasin, et on vaja endal, kuid siiski mitte.
      peaks selline olema: http://www.hinnavaatlus.ee/products/...4lised/262489/

      Karp kordagi avamata

      Comment

      • Konso
        Grinder
        • Nov 2009
        • 936

        #633
        Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

        palju hinda tahad?

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #634
          Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

          ma ei tea .. 35€? (saatmise puhul panen smartposti hinna ise + ümbrikud)
          voib ka 30 a siis saatmine jms sinu poolt .. ilmselt sama teeb v2lja põhmst .. arveid vms pole kaasa anda (party pokerist tellitud). kui ei tööta võtan tagasi ja kannan sinu poolse saatmise + summa tagasi.
          Last edited by leits; 30.10.13, 16:50.

          Comment

          • toores
            Julm Donk
            • Oct 2008
            • 65

            #635
            Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

            Saab ka nii:

            Comment

            • MartinGarcia
              Grinder
              • Nov 2009
              • 517

              #636
              Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

              Küll sina oled tubli !

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #637
                Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                kuulge, alles hiljuti lugesin kuskilt artiklit mille sisu oli a la 10 asja mida edukad või rikkad inimesed teevad teisti kui vaesed ebaedukad inimesed teevad, aga ma ei leia nüüd seda artiklit kuskilt üles, kas keegi veel nägi seda ja oskab juhatada?

                Comment

                • sadakrooni
                  FPP Pro
                  • Jan 2009
                  • 254

                  #638
                  Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                  Blogipidaja Tom Corley reastas oma ajaveebis RichHabits.net mõned erinevused rikaste ja vaeste inimeste kommete vahel, mis põhinesid erinevates uurimustes avaldatud statistikal.

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #639
                    Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                    Selle artikli lugemise põhieeldus on see, et autor on idioot. Mis mõttes ta uuris 233 rikka ja 128 vaese käitumisharjumusi? Obv on väiksed valed, suured valed ning statistika, kuid sellest hoolimata ei saa statistikat pea peale pöörata oma soovide kohaselt.

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #640
                      Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                      tähh.. seal ei olegi lõpliku tõde, aga sealt paistavad läbi teatud käitumismustrid, mis on eelduseks, et sa ei ole kohapeal tammuv idioot

                      Comment

                      • Konso
                        Grinder
                        • Nov 2009
                        • 936

                        #641
                        Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                        Algselt postitas leits Vaata postitust
                        ma ei tea .. 35€? (saatmise puhul panen smartposti hinna ise + ümbrikud)
                        voib ka 30 a siis saatmine jms sinu poolt .. ilmselt sama teeb v2lja põhmst .. arveid vms pole kaasa anda (party pokerist tellitud). kui ei tööta võtan tagasi ja kannan sinu poolse saatmise + summa tagasi.
                        Mõtlen paar päeva, bronni peale ei pane.

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #642
                          Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                          Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                          Selle artikli lugemise põhieeldus on see, et autor on idioot. Mis mõttes ta uuris 233 rikka ja 128 vaese käitumisharjumusi? Obv on väiksed valed, suured valed ning statistika, kuid sellest hoolimata ei saa statistikat pea peale pöörata oma soovide kohaselt.
                          Ma ei leidnud selle autori jutust ühtegi viga. Ühtib täpselt mu enda kogemustega nii rikaste kui vaestega suhtlemisel.

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #643
                            Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                            FC Pokkeriprod otsib oma trennidesse mängijaid. Olge nii mõnusad ja jagage meie fb olevat nö kuulutust.



                            Või pilti:

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • Strawberry
                              Varasemalt kasutaja "romeo"
                              • Aug 2012
                              • 1229

                              #644
                              Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                              Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                              Selle artikli lugemise põhieeldus on see, et autor on idioot. Mis mõttes ta uuris 233 rikka ja 128 vaese käitumisharjumusi? Obv on väiksed valed, suured valed ning statistika, kuid sellest hoolimata ei saa statistikat pea peale pöörata oma soovide kohaselt.
                              Statistika on korrektne, järeldused on valed.
                              Correlation does not mean causality.

                              Ntx. "76% rikastest teeb nädalas 4 korda trenni, vaestest vaid 23%"
                              Jõusaali kuutasu on 30€-100€/kuus. Miinimumpalk on ~320€/kuus.
                              Kas vaesed on vaesed sellepärast, et nad ei tee trenni ?
                              Või kas vaesed, ei tee trenni sellepärast, et nad ei jaksa selle eest maksta ?


                              Statistilise korrelatsiooni ja kausaalse põhjuse puudumise ilmestamiseks sobib see pilt väga hästi:

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #645
                                Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                                Algselt postitas alaska Vaata postitust
                                Ma ei leidnud selle autori jutust ühtegi viga. Ühtib täpselt mu enda kogemustega nii rikaste kui vaestega suhtlemisel.
                                You serious?

                                4. 76% rikastest teeb nädalas 4 korda trenni, vaestest vaid 23%.

                                9. 80% rikastest helistab tuttavatele sünnipäeva puhul, vaestest vaid 11%.

                                14. 6% rikastest vaatavad tõsielusarju, vaestest 78%.

                                Yeah right, eriti esimene.

                                15. 44% rikastest ärkavad hommikul 3 tundi enne tööle minemist, vaestest teeb seda 3%.

                                Kui ühel algab tööpäev 8.00 ja teisel 15.00 siis no shit. Üks debiilsemaid "uuringuid" või kuidas iganes seda nimetada, ever.

                                Lol @ 76% rikastest teeb 4x+ nädalas trenni, LOL

                                Comment

                                Working...