Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"
Üks õppejõud ütles hilju hästi selle KE reklaami peale, "meie tegime seda ja seda...", et nemad ei teinud midagi, vaid rahvas tegi seda oma maksudega. Õige arvamus
Üks õppejõud ütles hilju hästi selle KE reklaami peale, "meie tegime seda ja seda...", et nemad ei teinud midagi, vaid rahvas tegi seda oma maksudega. Õige arvamus
Comment