Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Karelkorm
    Grinder
    • Nov 2009
    • 856

    #31
    Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

    Soovitan soojalt kodus munade laiaks istumise asemel, tulla kell 16:15 sportland arenale, FC Pokkeriprodele kaasa elama.

    Comment

    • Skyline
      Grinder
      • Dec 2008
      • 510

      #32
      Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

      Algselt postitas Rigged Vaata postitust
      Oleks väga tänulik, kui keegi saaks õhtuseks Klitschko-Povetkini matchiks mingit linki jagada, kus laivis saaks vaadata.
      Oleks ise ka sellest infost huvitatud, viasatil tekkisid arusaamatused ülekandeõigustega baltikumis, seega sealt ei näe

      Comment

      • Ermii
        Õpihimuline Mängur
        • May 2009
        • 402

        #33
        Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

        Algselt postitas Skyline Vaata postitust
        Oleks ise ka sellest infost huvitatud, viasatil tekkisid arusaamatused ülekandeõigustega baltikumis, seega sealt ei näe
        Siit peaks näitama, algus 22.55 http://www.1tv.lv/

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #34
          Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

          Kunagi sai mängitud mingit kaardimängu, kus kolma kaarti käis igaühe ette tagurpidi, siis nende peale kolm nägu ülespoole ja siis käis mäng vist pakist. Kui pakk otsas, siis tuli neid maasolevaid kaarte kasutada. Keegi teab nime ja reegleid?

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #35
            Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

            Ameerika imo.
            Reegleid ei mäleta, aga kunagi sai palju taotud seda.
            Last edited by qbj0hn; 05.10.13, 15:21.

            Comment

            • sm112
              Grinder
              • Jun 2009
              • 776

              #36
              Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

              Hiina turakas, 3 lehte (või ka türgi turakas)

              3 kaarti maha tagurpidi, 3 õigetpidi peale ja 3 kätte. Käest võib enne alustamist vahetada kaarte pealmistega. Käiakse kordamööda üks kuni neli sama väärtusega kaarti korraga, ei pea kõiki korraga käest ära käima. Nelja kaardi (näit. neli üheksat) korral läheb pakk maha ja käid ise uue esimese kaardi. Järgmine peab käima väärtuselt võrdse või suurema kaardi, kui on maas viimane kaart. kui ei ole käia, võtab paki kätte. Kui peale käiku on käes vähem kui kolm kaarti, võtad kohe maast niipalju kaarte, et kätte jääks kolm kaarti. Kui pakk on otsas, käid kõigepealt käest kaardid ära, siis enda eest pealmised kaardid (võib samuti käia korraga rohkem kui ühe kaardi, kui on mitu sama väärtusega kaarti, näit 2 emandat) ja lõpuks tagurpidi kaardid (ükshaaval).

              Erandid:
              A peale saab käia A või 2
              10 paneb kogu paki maha ja saad käia uue esimese kaardi.
              8 on läbipaistev, s.t. käid vastavalt eelmisele kaardile.
              Selles ei ole kindel, aga vist oli veel nii, et kas 6 või 7 peale peab käima väiksema kaardi.

              Ametlikke reegleid ei leidnud, need mitteametlikud võivad varieeruda.

              Comment

              • Romka
                Pokkerihai
                • Mar 2009
                • 1544

                #37
                Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                Algselt postitas sm112 Vaata postitust
                Hiina turakas, 3 lehte (või ka türgi turakas)

                3 kaarti maha tagurpidi, 3 õigetpidi peale ja 3 kätte. Käest võib enne alustamist vahetada kaarte pealmistega. Käiakse kordamööda üks kuni neli sama väärtusega kaarti korraga, ei pea kõiki korraga käest ära käima. Nelja kaardi (näit. neli üheksat) korral läheb pakk maha ja käid ise uue esimese kaardi. Järgmine peab käima väärtuselt võrdse või suurema kaardi, kui on maas viimane kaart. kui ei ole käia, võtab paki kätte. Kui peale käiku on käes vähem kui kolm kaarti, võtad kohe maast niipalju kaarte, et kätte jääks kolm kaarti. Kui pakk on otsas, käid kõigepealt käest kaardid ära, siis enda eest pealmised kaardid (võib samuti käia korraga rohkem kui ühe kaardi, kui on mitu sama väärtusega kaarti, näit 2 emandat) ja lõpuks tagurpidi kaardid (ükshaaval).

                Erandid:
                A peale saab käia A või 2
                10 paneb kogu paki maha ja saad käia uue esimese kaardi.
                8 on läbipaistev, s.t. käid vastavalt eelmisele kaardile.
                Selles ei ole kindel, aga vist oli veel nii, et kas 6 või 7 peale peab käima väiksema kaardi.

                Ametlikke reegleid ei leidnud, need mitteametlikud võivad varieeruda.
                Jep, tagurpidi kaarte ei tohi korraga vaadata ka, vaid pead kordamööda võtma.

                Ja me oleme seltskonnas erandkaarte nii mänginud:

                10 ja jokker - saab ükskõik mis kaardile peale käia ja paneb kogu paki maha, ise saad uue käia
                8 - läbipaistev ehk järgmine mängija peab eelmisele kaardile peale panema
                7 - saab panna ainult 2-6 peale ja sellest peab järgmine mängija väiksemat kaarti käima, erandina võib käia ka 10 või 8.
                4 - saab panna ükskõik mis kaardile peale ja järgmiselt masti soovida, ehk siis nt küsid ristit ja ta võib ükskõik mis risti siis käia, kui ristit pole võtab paki ülesse. Erandina saab muidugi 8 või 10 peale käia.

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #38
                  Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                  Perfect! Tnx kõigile.

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #39
                    Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                    A gde Ranka?

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #40
                      Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                      Kõik kellega ma mänginud kutsuvad Ameerikaks seda, raha peale koguaeg koolis mängisime nii, et määrad mingi summa per card ja lõpus kaotaja maksab võitjale niipalju kui kätte jääb. Me proovisime igasuguseid variante, parim minuarust oli 36 kaardiga ja 2-4 mängijat. Kui 2 siis 6 kaarti maha tagurpidi, 6 peale ja 6 kätte, 3-kesi neli kaarti ja 4-kesi 3 kaarti. Erandeid polnud v.a. et 10 'ga läheb maha ja see kes pani saab uut ringi alustada, tuli kas sama või kõrgem kaart peale panna ja 4 ühesugust (nt 4 JJJJ) peale kogunes siis sai maha panna ja uut ringi alustada.

                      Comment

                      • Ermii
                        Õpihimuline Mängur
                        • May 2009
                        • 402

                        #41
                        Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                        Algselt postitas Ermii Vaata postitust
                        Siit peaks näitama, algus 22.55 http://www.1tv.lv/
                        Tundub et siit live pilti ei saa, kellegil mingit teist streami?

                        Comment

                        • JaanusX
                          Õpihimuline Mängur
                          • Sep 2010
                          • 392

                          #42
                          Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"



                          Üldiselt tele kavast vaadates nägin, et üle kannab nii RTL kui ka vene kanal PBK (viimane kuulub tavapaketi alla Elionis :P )

                          Comment

                          • viki
                            Grinder
                            • Apr 2010
                            • 893

                            #43
                            Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                            Vaatasin ka poksi üle pika aja.Poksimist oli ikka väga vähe,rohkem teineteise najal kaisutamine

                            Comment

                            • Romka
                              Pokkerihai
                              • Mar 2009
                              • 1544

                              #44
                              Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                              Algselt postitas viki Vaata postitust
                              Vaatasin ka poksi üle pika aja.Poksimist oli ikka väga vähe,rohkem teineteise najal kaisutamine
                              Sama siin, pole kaua poksi vaadanud ja no see mis toimus...paar põnevat roundi oli aga enamus oli suht meh.

                              Comment

                              • Jäämees
                                Vana Tegija
                                • Jun 2011
                                • 1182

                                #45
                                Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                                Täielik BS oli see.

                                Comment

                                Working...