ajax teeb head tööd milani vastu, aga kohtunik on pooletoobine :(
Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
Comment
-
Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"
ilmselt jah.. kolmapäeviti 12-13 ajal tavaliselt tehakse hooldust.Algselt postitas MartinGarcia Vaata postitustStarsis mingi uuendus hetkel ?
Comment
-
Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"
http://www.ohtuleht.ee/548437
trololololol :P
Comment
-
Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"
Kas mingi loogikaga saab peast arvutata nt ruutjuurt 6,25-st. Proovimise teel ma suudan ära teha, aga kas peast juurimseks on mingi loogika ka olemas? Pole matemaatikaga ammu kokku puutunud :)
Comment
-
Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"
ROFL, kas seda kergemat tehet saab ka muudel juhtudel peale 6,25-t kasutada?Algselt postitas privador Vaata postitustAga kergem tehe 2*3+0,25
Comment
-
Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"
Ikka saab, ainult vastus peab teada olema. NT 19,25 ruudus on 370,5625. Kergem tehe 37*10+0,5625
Comment
-
Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"
lol, ma saan ajuvähiAlgselt postitas hakkameimema Vaata postitustIkka saab, ainult vastus peab teada olema. NT 19,25 ruudus on 370,5625. Kergem tehe 37*10+0,5625
Comment
-
Comment

Comment