Austraalia elama/töötama - tutorial needed

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #1

    Austraalia elama/töötama - tutorial needed

    Terv.

    Pikka aega mõlkunud mõtted Austraalia suunas. Kõik nagu oleks sisulselt olemas, et asi käima tõmmata. Aga kust peaks alustama ja kuidas kohapeal hakkama saada?

    Ühesõnaga ehk keegi kirjutaks mingisuguse toreda tutoriali valmis. Ei pea olema step by step aga et saaks üldise pildi ette :)

    Visa
    Last edited by VisaHing; 01.09.13, 13:46.
  • jrgn hell
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 3328

    #2
    Re: Austraalia elama/töötama - tutorial needed

    Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Terv.

    Pikka aega mõlkunud mõtted Austraalia suunas. Kõik nagu oleks sisulselt olemas, et asi käima tõmmata. Aga kust peaks alustama ja kuidas kohapeal hakkama saada?

    Ühesõnaga ehk keegi kirjutaks mingisuguse toreda tutoriali valmis. Ei pea olema step by step aga et saaks üldise pildi ette :)

    Visa
    Viisa, kopsupilt, vaktsineerimised ja pilet. Lenda kohale. Booki paar ööd kuskil hostelis. Pole väga keeruline.

    Trip.ee parem keskkond sellise info jaoks.

    Comment

    • jrgn hell
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 3328

      #3
      Re: Austraalia elama/töötama - tutorial needed

      Muidu kuulsin sõbralt, kes ootab just viisat, et selleks aastaks eestlaste viisasid nii palju antud, et pidi mingi põhjusel võib-olla järgmisesse aastasse venima. Ise pole uurinud, seega ei oska öelda, kui õige jutt on.

      Comment

      • Romka
        Pokkerihai
        • Mar 2009
        • 1544

        #4
        Re: Austraalia elama/töötama - tutorial needed

        Mul sõber sai just viisa kätte, paar kuud tagasi taotles ja ostis kohe pileti ka Augusti lõppu. Ei oodanudki, et nii kaua viisaga venitatakse ja pidi nüüd lennupiletit edasi lükkama (70 euri eest) tänu sellele. Õnneks sai paar päeva enne lendu viisa kätte.

        Comment

        • yolpa
          Pokkerihai
          • Jun 2009
          • 2669

          #5
          Re: Austraalia elama/töötama - tutorial needed

          Loe facebookis eestlased austraalias, seal igapäev keegi küsib selle sama küsimuse.

          Comment

          • nikitheone
            Mr. Puujalg
            • Aug 2009
            • 6446

            #6
            Re: Austraalia elama/töötama - tutorial needed

            Varu raha. Kohapeal suht kallis ja ei pruugi kohe tööd saada.
            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

            Comment

            • privador
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3951

              #7
              Re: Austraalia elama/töötama - tutorial needed

              Elu kallis-eriti korterid. pm toanurk võib maksya 1000 ühikut. Samas palgad ka korralikud 5k

              Comment

              • yolpa
                Pokkerihai
                • Jun 2009
                • 2669

                #8
                Re: Austraalia elama/töötama - tutorial needed

                Algselt postitas privador Vaata postitust
                Elu kallis-eriti korterid. pm toanurk võib maksya 1000 ühikut. Samas palgad ka korralikud 5k
                no kust nüüd sellised numbrid pärinevad?:D

                Comment

                • SANGPOMM
                  Õpihimuline Mängur
                  • Mar 2010
                  • 479

                  #9
                  Re: Austraalia elama/töötama - tutorial needed

                  Käisin 2.5 aastat. www.krisuaussis.blogspot.com seal alguse asjaajamised ja seiklused. Kui mingeid konkreetseid küsimusi on siis küsi julgelt, saan ehk aidata.

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #10
                    Re: Austraalia elama/töötama - tutorial needed

                    Algselt postitas SANGPOMM Vaata postitust
                    Käisin 2.5 aastat. www.krisuaussis.blogspot.com seal alguse asjaajamised ja seiklused. Kui mingeid konkreetseid küsimusi on siis küsi julgelt, saan ehk aidata.
                    Tänud kõigile :) Pean plaani ja küsimuste tekkimisel saadan PM-id.
                    Btw. teema tegin ka sellepärast, et kindlasti pole ainuke, kellel sellised plaanid on ja hea oleks kui mingi ametlik Austraalia teema ka oleks.

                    Comment

                    • Konso
                      Grinder
                      • Nov 2009
                      • 936

                      #11
                      Re: Austraalia elama/töötama - tutorial needed



                      Sattus selline ajaleht kätte täna.

                      Comment

                      • kallekusta
                        Grinder
                        • May 2012
                        • 603

                        #12
                        Re: Austraalia elama/töötama - tutorial needed

                        Kuule Visahing sa pidid kindlasti ju järgmisel aastal Passat CC ostma.

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #13
                          Re: Austraalia elama/töötama - tutorial needed

                          Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
                          Kuule Visahing sa pidid kindlasti ju järgmisel aastal Passat CC ostma.
                          tegemist on günekoloog-keevitajate klassi kuuluva suurmehega. valdkonnaülese eksperdiga. ilmselt kutsusid austraallased teda valgustajaks.

                          Comment

                          • SANGPOMM
                            Õpihimuline Mängur
                            • Mar 2010
                            • 479

                            #14
                            Re: Austraalia elama/töötama - tutorial needed

                            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                            tegemist on günekoloog-keevitajate klassi kuuluva suurmehega. valdkonnaülese eksperdiga. ilmselt kutsusid austraallased teda valgustajaks.
                            LOL :D

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #15
                              Re: Austraalia elama/töötama - tutorial needed

                              Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
                              Kuule Visahing sa pidid kindlasti ju järgmisel aastal Passat CC ostma.
                              Mõne teema võiks puudumata ka jätta oma oft-iga.
                              Last edited by VisaHing; 06.09.13, 07:34.

                              Comment

                              Working...