Septembri offtopic

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vsiu100
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4253

    #481
    Re: Septembri offtopic

    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Kas Eestis nii ei saa kasiinokeeldu panna, et aint reaalsetesse asutustesse ei lasta, aga PokerStars jne ikka toimiks?
    mine sinna asutusse ja küsi. tean, et on saadud aga see privileeg ei ole vbolla kõigile.
    ja storyt pls. see, et sa lauri vastu flipata ei oska, on teada.

    Comment

    • privador
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3951

      #482
      Re: Septembri offtopic

      Sittagi sa võitsid, rullis ma igakord võidan... Asi ongi selles, et hetkel jube hea upswing, ei taha tagasi anda :D
      Arvad, et oled kaval ja lastes kasiinokeelu panna tõmbad aksiinot ninapidi:)
      Tead, et tõenäosussüteem on terviklik ja kogud pm karmat. Downswing võib tulla kuskilt mujalt, kas siis pokerstarsis v reaalses elus...

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #483
        Re: Septembri offtopic

        not sure if cereus

        Comment

        Working...