Septembri offtopic

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #451
    Re: Septembri offtopic

    Siiri jõi ja Viivi jõi, kopter viina juurde tõi!

    Comment

    • Mr_Kenny
      Vana Tegija
      • Jun 2011
      • 1357

      #452
      Re: Septembri offtopic

      Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
      Bump, täna pean lahti saama. Sümboolne hind 35€ nt.
      25€

      Comment

      • minbetmillionaire
        Õpihimuline Mängur
        • Jan 2010
        • 363

        #453
        Re: Septembri offtopic

        Kuidas ma tean kas mu PSid läbi lähevad? Vaatasin, et saadetud sõnumites pole umbes viimast kümmet sõnumit, mingid vanad on olemas.

        Vastuseid polegi vist saand viimasel ajal, lol

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #454
          Re: Septembri offtopic

          Suht rigged postkast on siin... Mul valikuliselt näitab sissetulnud sõnumeid, kokku prolly mingi 500+ tulnud ja näitab aint 50, ma ise kustutanud pole :D

          Ja mitte 50 viimast vaid lampi.

          Comment

          • widescreen
            Grinder
            • Dec 2010
            • 579

            #455
            Re: Septembri offtopic

            Kas tartus kuskil pokkerit ka mängitakse? olympsi ei taha!

            Comment

            • jrgn hell
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 3328

              #456
              Re: Septembri offtopic

              Solid.

              Developed by security contractor SeNet International, in partnership with pokerfuse, PokerShield is an open source operating system custom-designed to protect the online poker player.




              http://forumserver.twoplustwo.com/29...ayers-1375513/


              Väga hea initsiatiiv.
              Last edited by jrgn hell; 27.09.13, 21:19.

              Comment

              • atsetoon
                Joomas õlut Atsetooniga
                • May 2009
                • 1105

                #457
                Re: Septembri offtopic

                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                Suht rigged postkast on siin... Mul valikuliselt näitab sissetulnud sõnumeid, kokku prolly mingi 500+ tulnud ja näitab aint 50, ma ise kustutanud pole :D

                Ja mitte 50 viimast vaid lampi.
                PM süsteem ei ole rigged.

                Vaikimisi saadetud kirju ei salvestata. Selleks tuleb see käsitsi sisse lülitada. Kirjad, mis on postkastis, on seal kuniks kasutaja ise need ära kustutab. Mitte mingisugust automaatset kustutamise süsteemi ei ole.

                E: ranka olen, aga atsetooni arvuti taga ning ei viitsi telefonis trükkida.

                Comment

                • Mrt1989
                  Grinder
                  • Mar 2010
                  • 999

                  #458
                  Re: Septembri offtopic

                  Keegi Tallinna inimestest PS3 superslim 12gb koos Gran Tourismo 5 Academy editioniga soovib osta? Konsooli reaalselt kasutatud 1 kuu. Hind 150€

                  Comment

                  • TaistoJ
                    Grinder
                    • Aug 2010
                    • 787

                    #459
                    Re: Septembri offtopic

                    sold to me :)
                    Last edited by TaistoJ; 28.09.13, 16:40.

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #460
                      Re: Septembri offtopic

                      Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
                      Keegi Tallinna inimestest PS3 superslim 12gb koos Gran Tourismo 5 Academy editioniga soovib osta? Konsooli reaalselt kasutatud 1 kuu. Hind 150€
                      miks nii odav, või ongi hinnad sellised?

                      Comment

                      • Mrt1989
                        Grinder
                        • Mar 2010
                        • 999

                        #461
                        Re: Septembri offtopic

                        Hinnad kahjuks/õnneks ongi sellised jah. Vähemalt antud mudeli puhul.

                        Comment

                        • Vandalar
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3577

                          #462
                          Re: Septembri offtopic

                          Tulevikus saad mängu omale ajju installida, või siis teine variant oleks, et sul on mingi kiip, kuhu sa selle salvestada saad ja vajadusel oma prillidesse või suisa silmadesse otse suunata ja mängida. Siis tuleb keegi häkker ja kasutab mingit exploiti ära ja häkib su aju ära :D

                          Comment

                          • q_q
                            dibs esimesele naisele, kes siia satub
                            • Jan 2011
                            • 6303

                            #463
                            Re: Septembri offtopic

                            Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                            Tulevikus saad mängu omale ajju installida, või siis teine variant oleks, et sul on mingi kiip, kuhu sa selle salvestada saad ja vajadusel oma prillidesse või suisa silmadesse otse suunata ja mängida. Siis tuleb keegi häkker ja kasutab mingit exploiti ära ja häkib su aju ära :D
                            kui selline teema huvitab siis soovitan vaadata väga head anime filmi Ghost in the shell

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #464
                              Re: Septembri offtopic

                              Vanda ajuhacki teemaga seoses küsiks, et mingit universaalset viiruskaitset ajule pole olemas ja primaarset tulemüüri ehitatakse ju ka aastatepikkuse treeninguga?

                              Comment

                              • kjmrc
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 4541

                                #465
                                Re: Septembri offtopic

                                Keegi ebayst ühe asja saaks tellida?

                                Comment

                                Working...