Septembri offtopic

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kotkas1000
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 2305

    #391
    Re: Septembri offtopic

    Algselt postitas inward Vaata postitust
    Täielik tont, see inimene peab vaimuhaige olema.

    http://www.reporter.ee/2013/09/22/li...lle-narvidele/
    Värdjas. Ei salli vägivalda, kuid kui see sepp (lihtsalt äratuntav) reede öösel linna peal mulle vastu peaks sattuma, siis ei ole mina süüdi, kui ma talle vastu hambaid panen. Lihtsalt niisama. Lambist.

    Comment

    • Vandalar
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3577

      #392
      Re: Septembri offtopic

      Algselt postitas inward Vaata postitust
      Täielik tont, see inimene peab vaimuhaige olema.

      http://www.reporter.ee/2013/09/22/li...lle-narvidele/
      Haige könn, raisk.

      Comment

      • Oliverk
        Moderaator
        • Nov 2008
        • 3016

        #393
        Re: Septembri offtopic

        Comment

        • EestiAA
          Vana Tegija
          • Nov 2010
          • 1132

          #394
          Re: Septembri offtopic

          Nice find =D...FB-l jätkub lugemist küll.
          See ajas väga paljud keema.

          Eino selle Ardi sõbrad on ise sama leiged peast kui see Ardi.
          Ardi kaitseks argumendid on eriti poole toobised.
          Last edited by EestiAA; 24.09.13, 18:48.

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #395
            Re: Septembri offtopic

            Tüübil on isegi telefoni number seal wtf :D

            Comment

            • EestiAA
              Vana Tegija
              • Nov 2010
              • 1132

              #396
              Re: Septembri offtopic

              Vabavõitluse profiliiga UFC üks kuningaid, poolraskekaalu maailmameister Jon Jones alistas nädalavahetusel toimunud matšis väljakutsuja Alexander Gustafsson'i äärmiselt tasavägises ja vastuolulise tulemusega matšis kohtunike ühehäälse otsusega ning tegi ajalugu.


              UFC huvilistele..
              Jones sai lõpuks vastase kes suutis midagi vastu ka teha.
              Suht haiged küünarnuki löögid on vennal.

              Comment

              • virukunn
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 2036

                #397
                Re: Septembri offtopic

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #398
                  Re: Septembri offtopic

                  :D grammer Nazi u are.

                  Comment

                  • karupoeg
                    Pokkerihai
                    • Jun 2012
                    • 3823

                    #399
                    Re: Septembri offtopic

                    Algselt postitas inward Vaata postitust
                    Täielik tont, see inimene peab vaimuhaige olema.

                    http://www.reporter.ee/2013/09/22/li...lle-narvidele/
                    Jättes kõrvale selle jätise, kes suure tõenäosusega lähimal ajal oma karistuse saab, siis see kanal 2 on ikka saastakanal at its finest. Süda läheb pahaks, kuidas mingi uudisloo pärast laskutakse niivõrd madalale ning võetakse mingilt kukelt veel intervjuud. Samal ajal kannatanu istub seal samas. Selle olukorra oleks saanud lahendada palju sirgema seljaga.

                    Comment

                    • kardaanirist
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 3675

                      #400
                      Re: Septembri offtopic

                      Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                      http://sport.delfi.ee/news/voitlussp....d?id=66782219

                      UFC huvilistele..
                      Jones sai lõpuks vastase kes suutis midagi vastu ka teha.
                      Suht haiged küünarnuki löögid on vennal.
                      Gustafsson got robbed.

                      kes vaatab kordusi, siis Barao v Wineland, Scaub v Mitrione ja Thompson v Clements olid ka väga head. keda huvitab, millised võiksid kõige igavamad 15 minutit UFC ringis olla, siis vaadake Jury v Ricci fighti.

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #401
                        Re: Septembri offtopic

                        on ikka kloune :P

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #402
                          Re: Septembri offtopic

                          Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                          Gustafsson got robbed.

                          kes vaatab kordusi, siis Barao v Wineland, Scaub v Mitrione ja Thompson v Clements olid ka väga head. keda huvitab, millised võiksid kõige igavamad 15 minutit UFC ringis olla, siis vaadake Jury v Ricci fighti.
                          Nah, 48-47 Jones kõige ausam skoor (kuigi endale meeldiks ka JBJ kaotamas näha :)).

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #403
                            Re: Septembri offtopic

                            Oskab keegi aidata?

                            Autole sai hiljuti peale pandud 1din 7 tolline Sony Dvd player. Muidu on kõik tiptop ja toimib aga:

                            Kui usb peale viskan ntx filmi .avi formaat, siis seda näitab ilusti ilma probleemideta.
                            Viskan mingi lühikese muusika video, mis 3-4 min pikk .avi formaat, siis seda ei leia isegi üles.

                            Kõik failid siin siis .avi ja ainult Tommorowlandi leiab üles, mis 40min pikk.




                            Võib see mingi codeci jebla olla?

                            Comment

                            • Ermii
                              Õpihimuline Mängur
                              • May 2009
                              • 402

                              #404
                              Re: Septembri offtopic

                              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                              Nah, 48-47 Jones kõige ausam skoor (kuigi endale meeldiks ka JBJ kaotamas näha :)).
                              nõustun, minu arust ka väga õige otsus.

                              Comment

                              • Maxi
                                Pokkerihai
                                • Nov 2010
                                • 1849

                                #405
                                Re: Septembri offtopic

                                Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                                Oskab keegi aidata?

                                Autole sai hiljuti peale pandud 1din 7 tolline Sony Dvd player. Muidu on kõik tiptop ja toimib aga:

                                Kui usb peale viskan ntx filmi .avi formaat, siis seda näitab ilusti ilma probleemideta.
                                Viskan mingi lühikese muusika video, mis 3-4 min pikk .avi formaat, siis seda ei leia isegi üles.

                                Kõik failid siin siis .avi ja ainult Tommorowlandi leiab üles, mis 40min pikk.




                                Võib see mingi codeci jebla olla?
                                Tundub et ta ei mängi x264 kodeeringut, mingi vana mängija on? Võiksid proovida mõne teise Xvid kodeeringus videoga vaadata kas siis töötab. Kui nii on siis oled suht tünni saanud selles mõttes et uued videod kõik x264 kodeeringus torrentitena, vana Xvidi enam eriti ei tehta erinevatel põhjustel.

                                Comment

                                Working...