Re: Septembri offtopic
Värdjas. Ei salli vägivalda, kuid kui see sepp (lihtsalt äratuntav) reede öösel linna peal mulle vastu peaks sattuma, siis ei ole mina süüdi, kui ma talle vastu hambaid panen. Lihtsalt niisama. Lambist.
Algselt postitas inward
Vaata postitust



Comment